SMM просування в Києві

SMM просування в Києві – це ефективний інструмент для розвитку бізнесу і підвищення його впізнаваності. Соціальні мережі відмінно підходять для просування нових брендів та реклами продукту компаній з відомим ім’ям. Комплексне SMM просування дозволяє досягти зростання трафіку на сайт, підвищення продажів, лояльності і довіри клієнтів.

Що припускають послуги з просування в соціальних мережах?

Робота в соціальних мережах дає змогу вирішувати різні завдання:

 • Формування позитивного іміджу компанії;

 • Підвищення впізнаваності продукту або бренду;

 • Інформування про нову продукцію і акціях;

 • Залучення додаткової аудиторії на сайт;

 • Спілкування з аудиторією і отримання фідбек по продукту.

На просування сайту в соціальних мережах ціна розраховується, виходячи з поставлених цілей. Наміри замовника можуть змінюватися по ходу розвитку компанії, а складена спочатку стратегія – коригуватися. Скільки буде коштувати та чи інша послуга, багато в чому залежить від специфіки бізнесу.

Розкрутка в соц мережах виконується в кілька етапів:

 • Аналіз кон’юнктури ринку та виявлення конкурентів. Зібрана інформація допоможе визначити формат контенту і напрямок стратегії. Дуже важливо, щоб сторінка вашого бренду не була схожа на інші по ніші.

 • Визначення цільової аудиторії. Це допоможе вибрати майданчики для публікації контенту і комунікації з клієнтами. Важливо скласти детальний психологічний портрет цільового користувача.

 • СММ стратегія і контент-план. Публікація постів у соціальних мережах повинна бути системною і цікавою потенційному клієнту. Контент може бути плановим і ситуативним (події, акції та інші анонси).

 • Створення контенту. Велике значення має як візуальна частина, так і розробка привабливих текстів. Вони бувають інформаційні, іміджеві, продають і розважальні.

 • Залучення трафіку. Домогтися гарного результату не вийде без додаткового стимулювання (таргетированной реклами, бонусів і спеціальних пропозицій передплатникам офіційних сторінок).

 • Залучення аудиторії. Сторінка бренду буде просуватися самим майданчиком при достатній активності. Стимулювати це допомагають опитування, конкурси та інші способи комунікації з аудиторією.

 • Формування іміджу. По суті, сторінка в соціальних мережах – це обличчя вашого бізнесу. Оформлення постів і спілкування з користувачами дозволяє планово і поетапно працювати над репутацією бренду.

На SMM просування ціна розраховується індивідуально, в залежності від концепції стратегії. Наше агентство може виконувати всю роботу під ключ, а також займатися адмініструванням і модерацією сторінок. Наші клієнти отримують детальні звіти про виконані на всіх етапах роботи.

Давайте обговоримо всі деталі
реалізації проекту

Залиште заявку на детальну консультацію

Замовити SMM просування або займатися ним самостійно?

Створення і просування груп в соц мережах – це трудомісткий процес, для якого потрібен відповідний досвід і комплексний підхід. Якісні публікації віднімають час на підготовку зображень і текстів. Важливо аналізувати популярність постів, коригувати контент-стратегію.

Велике значення має дотримання таймінгу, формування унікального і впізнаваного «Tone of Voice» для бренду. Кожна нова публікація в групі повинна передавати аудиторії відповідний настрій. У візуальному плані найкраще виглядають акаунти, виконані в одному стилі.

Наша СММ студія створює різноманітні пости, дотримуючись баланс між продають і розважальними публікаціями. Співробітники нашої студії використовує спеціальні засоби і сервіси для аналітики.

Для нас важливо домогтися в роботі:

 • Регулярного приросту підписників;

 • Повного охоплення цільової аудиторії;

 • Залучення/переходів на веб-сайт;

 • Відчутного збільшення продажів.

Розкрутка сайту в соц мережах вимагає повної залученості і займатися нею в половину сили точно не вийде. Співпраця з агентством дозволить позбутися від необхідності наймати цілий штат фахівців (дизайнера, копірайтера, таргетолога, адміністратора сторінки і менеджера проекту).

Ціна повного комплекту послуг від агентства обійдеться набагато вигідніше!

Яку соціальну мережу краще використовувати для просування?

Від вибору майданчика залежить не тільки успіх реклами, але і ціни на SMM. Визначитися з соціальною мережею, що відповідає всім вимогам допоможе попередній аналіз і моніторинг сторінок конкурентів.

Наша команда вивчає таку інформацію:

 • Які майданчики використовують лідери по ніші ринку?

 • Яка соціальна мережа популярна у цільової аудиторії?

 • Який формат контенту буде оптимальний для вирішення завдань?

Важливо розуміти, що у кожної площадки є свої вимоги до реклами та подачі інформації в цілому. Наприклад, Twitter має обмеження для постів за кількістю символів. Instagram більше підходить для публікації фото, а Facebook стане ідеальним рішенням для інформаційних постів.

Розкрутка сайту в соц мережах – плюси і мінуси

Для початку рекламної кампанії не потрібно масштабний бюджет. По суті, розкрутка передбачає тільки дві основних статей витрат: таргетинг і створення контенту. На СММ просування ціна залежить від кількості постів і цілей, які спочатку поставлені в стратегії.

Замовити просування в соціальних мережах – це значить вибрати робочий і перспективний метод розкрутки. Соціальні мережі постійно розвиваються і для взаємодії з користувачами з’являються нові можливості.

Мінусом даного методу можна назвати контроль з боку майданчиків. У роботі важливо орієнтуватися на правила веб-сервісів і не зловживати засобами залучення нової аудиторії.

Ще одна складність у необхідності постійного адміністрування мереж. Потрібно здійснювати моніторинг повідомлень і коментарів, своєчасно відповідати на запитання користувачів, щоб заслужити їх лояльність.

На SMM просування вартість послуг в Києві може варіюватися як від обраної методики розкрутки, так і від кількості конкурентів по ніші.

Чому саме наша SMM компанія?

Ми займаємося просуванням самих різних продуктів і послуг, маємо досвід роботи з аудиторією різного віку. Замовити розкрутку сторінок від нашої веб-студії можна під ключ. На кожну з послуг ми пропонуємо прийнятні ціни, а комплексну вартість розраховуємо в індивідуальному порядку.

Хочете отримати персональну консультацію по всіх послугах і розробці стратегії просування? Залиште свою заявку через форму на сайті, і наші співробітники забезпечать вас всією необхідною інформацією. На рекламу в соц мережах ціна вам буде названа після збору необхідних даних.

Присутність в соціальних мережах – це відмінна можливість для залучення нових клієнтів і зручною комунікації з ними!

Ви можете отримати безкоштовну консультацію відправивши форму нижче