Аудит сайту

Аудит сайту – це вивчення і аналіз технічних характеристик веб-ресурсу і виявлення помилок оптимізації, які впливають на його ефективність. Ми пропонуємо вам провести комплексний аудит сайту, що дозволяє виявити наявні недоліки і вжити заходів, спрямованих на їх усунення.

Що таке аудит і для чого він потрібен?

Аналіз сайту може проводитися різними способами.

Перший варіант – аудит сайту онлайн. Зараз багато онлайн-ресурсів пропонують такий варіант. При цьому ваш сайт буде перевірятися автоматично, шаблонними інструментами, і на виході ви отримаєте все такий же шаблонний звіт, який в більшості випадків не тільки незрозумілий, але і даремний.

Альтернативний варіант – професійний СЕО аудит сайту, який проводиться фахівцем в цій галузі з застосуванням спеціальних програм, онлайн інструментів, чек-листів складених на основі знань і досвіду компанії в області SEO. Саме такий аналіз буде найбільш ефективним.

Ми наполегливо рекомендуємо вам періодично аналізувати роботу своїх веб-ресурсів. Основна мета подібних перевірок – своєчасне усунення помилок і вдосконалення функцій сайту. Покращений ресурс буде зручний для користувачів. Крім того, сайт буде краще індексуватися пошуковими системами. Все це призведе до збільшення конверсії і зростання доходу.

Етапи аудиту

Веб-студія VOLL проводить як комплексний, так і вузько направлений аудит сайту. Повний аналіз складається з кількох послідовних етапів:

 • 01

  Технічний аудит сайту. Це перевірка ресурсу обов’язково повинна проводитися перед запуском проекту. Вона знадобиться і при відсутності трафіку. В ході технічного аналізу виявляється наявність дублів сторінок, битих посилань, вірусів. Спеціаліст виявить, надійний обраний хостинг, підключені чи Яндекс Метрика і Google Analytics, а також перевірить кроссбраузерность

 • 02

  SEO аудит сайту. Ми перевіримо семантичне ядро і всі ключові слова. Наші фахівці вивчать технічні параметри текстів на сайті – «нудоту», «водність», правильне заповнення метатегов. Мета цього етапу – зрозуміти, наскільки добре сторінки ресурсу індексуються пошуковими системами. Додатково проводиться перевірка посилального профілю та аналіз на фільтри

 • 03

  Юзабіліті аудит. На цьому етапі потрібно зрозуміти, наскільки зручний сайт для відвідувачів. Наші фахівці проаналізують меню і карту сайту. Їх завдання – визначити, як довго користувачі переглядають матеріали ресурсу і що можна зробити для того, щоб вони не йшли до конкурентів

 • 04

  Маркетинговий аудит. Ми проаналізуємо вашу цільову аудиторію і визначимо, чи правильно обрана рекламна кампанія. В ході вирішення свого завдання ми вивчаємо запити користувачів і конкуруючі ресурси, на підставі чого можна буде виявити найбільш підходящі стратегії просування сайту

Чому варто довірити аудит сайту нам?

Наша веб-студія пропонує повний комплекс послуг з просування сайтів. Ми гарантуємо, що наш аудит буде для вас реально корисний, і дозволить зробити ваш сайт краще, а бізнес успішнішим. У разі замовлення SEO просування і підписання договору на 1 рік, ми зробимо для вас аудит сайту безкоштовно.

Під час перевірки над тестуванням веб-ресурсу працюватиме ціла команда фахівців. За результатами аудиту вони складуть список рекомендацій щодо усунення технічних помилок, удосконалення дизайну, юзабіліті тощо. Їх виконання гарантовано допоможе здійснити просування сайтів у ТОП із збереженням позицій у довгостроковому періоді.

Не варто намагатися самостійно довіряти аудит сайту тільки автоматизованим перевірок, адже знайти всі помилки, а особливо провести юзабілі і маркетинговий аудит автоматизована система не в змозі. Краще відразу довірте аналіз професіоналам. Тим більше, що ми пропонуємо доступні ціни на аудит сайту. Наші фахівці працюють швидко і якісно. Зверніться до нас і переконайтеся, що ваш сайт може приносити ще більше прибутку.

Замовте безкоштовний аудит і
перевірте свій сайт

Серед наших клієнтів