SEO аудит сайту

Різні недоліки, неправильна оптимізація ресурсу, а також помилки в роботі заважають залучити цільовий трафік, знижують рівень юзабіліті і не дозволяють вивести сайт у топ видачі пошукових систем. Щоб виявити ці помилки та усунути їх, потрібно провести SEO аудит сайту.

Що таке SEO аудит сайту?

Для того щоб визначити помилки, які були допущені при розробці або пошуковій оптимізації, спеціалістами в галузі просування сайтів проводиться низка спеціальних заходів з використанням спеціалізованого програмного забезпечення – СЕО аудит сайту.

Аналіз ресурсу дозволяє визначити:

1
Кількість сторінок, що знаходяться в індексі пошукових систем

2
Наявність технічних помилок на веб-сайті

3
Якість оптимізації контенту

4
Наскільки сайт зручний для користувачів

5
Позиції щодо ключових запитів у результатах пошукової видачі

6
Кількість та якість зовнішніх посилань з інших інтернет ресурсів

Все вище перераховане є важливим для залучення цільового трафіку, формування цільової аудиторії та збільшення конверсії.

Замовити SEO аудит сайту можна у наших кваліфікованих та досвідчених спеціалістів прямо зараз. Варто зазначити, що ціна на SEO аудит сайту залежить від обсягу самого ресурсу, а також обсягу роботи, яку потрібно виконати.

Аудит перед запуском сайту

Запуск нового веб проєкту в Інтернет є досить важливим завданням. Від якості оптимізації сайту залежатиме його подальше просування у пошукових системах та популяризація серед цільової аудиторії.

Наприклад
якщо скрипти працюють не коректно або веб-сторінки довго завантажуються браузером, або текстовий контент не є унікальним, переспамленим тематичними ключами, все перераховане вже є серйозною проблемою, перешкодою на шляху до успішного просування.

Якісний SEO аудит сайту дозволить виявити всі технічні помилки та помилки оптимізації, а також знайти рішення для їхнього оперативного усунення.

Аудит після запуску сайту

При розробці будь-якого інтернет-ресурсу проводиться його внутрішня пошукова оптимізація для просування в пошукових системах
а саме:

1

Підбираються релевантні ключові запити для кожної вхідної (цільової) сторінки — складається семантичне ядро сайту

2

Створюється оптимізований за ключами текстовий контент

3

Оформляються належним чином важливі мета-теги

Після запуску сайту поступово залучаються зовнішні посилання з тематичних, авторитетних для пошукових систем, трастових сайтів. Все це позитивно впливає на просування веб-сайту в пошуковій видачі.

Давайте обговоримо всі деталі
реалізації проекту

Залиште заявку на детальну консультацію

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

  Коли
  проводити
  сео-аудит

  Через деякий час після внутрішньої та зовнішньої пошукової оптимізації веб-проекту вже можна проводити СЕО аудит сайту з метою аналізу його просування в Google або інших пошукових системах. Таким чином, є можливість провести своєчасну корекцію з метою покращення результатів після наступного апдейту, (оновлення індексу пошукових систем).
  Фактична вартість на SEO аудит сайту також визначається виходячи з кількості заходів та певних дій, що входять до комплексу робіт. У нас лояльні ціни за дотримання високої якості надання послуг. У цьому вже встигла переконатися велика кількість наших клієнтів. Тепер зробити це можете і Ви.

  Аудит сайту після просування без видимих покращень

  Внаслідок допущених помилок у процесі пошукової оптимізації ресурсу його цільові сторінки залишаються далеко від топових позицій у пошуковій видачі або взагалі випадають із видачі. В даному випадку без аудиту не обійтись. Якісний SEO аудит сайту допоможе визначити чому сайт не виходить на перші сторінки видачі Google, дасть можливість знайти рішення для збільшення припливу цільового трафіку.

  Можливі помилки

  Через помилки сайти, особливо молоді, часто потрапляють під фільтри — санкції з боку пошукових систем. Це заважає вивести ресурс на перші позиції пошукової видачі. СЕО аналіз допоможе визначити проблему з метою виведення сайту з під того чи іншого фільтр ПС.

  Недосвідчені копірайтери і SEO фахівці часто припускаються помилок при оптимізації текстового контенту. Наприклад, тексти можуть мати низьку унікальність, переспам ключових слів або їхню низьку щільність. Все це негативно впливає на пошукове просування та аудит допоможе виявити цю проблему.

  Експрес-аудит сайту

  Це так званий швидкий аудит сайту, за допомогою якого визначаються основні проблеми та описується їх вплив на розкрутку веб проекту.
  Експрес-аудит сайту покаже стан просування ресурсу
  За цими даними можна робити висновки і розпочинати виправлення основних помилок.

  навіщо
  Експрес SEO аудит сайту продемонструє відношення пошукових систем до вашого сайту на основі базових характеристик. Наприклад, кількість проіндексованих сторінок, позиції за ключами семантичного ядра, швидкість завантаження сторінок і кількість зовнішніх посилань.

  Комплексний
  аудит сайту

  Даний вид аналізу інтернет-ресурсу дозволяє провести повний моніторинг просування того чи іншого веб-ресурсу.
  В даному випадку ми можемо аналізувати контент та технічний стан сайту, його індексацію, позиції за ключовими запитами у пошуковій видачі, масу посилань. Повний аудит сайту дає можливість виявити всі помилки, отримати докладне роз’яснення про те, як їх виправити та на що саме вони впливають.

  для чого
  Комплексний аудит сайту стосується як внутрішніх проблем, так і зовнішніх, які мають пряме відношення до пошукового просування. У нас ціни на комплексний аудит сайту завжди лояльні до споживача.
  Щоб замовити повний аудит сайту, зверніться до наших спеціалістів. При Вашому бажанні Вам докладно пояснять, що саме є комплексним SEO аудитом сайту, скільки часу знадобиться на виконання даної роботи і яка буде підсумкова вартість.

  Внутрішній аудит сайту

  Проблеми з просуванням у пошукових системах часто виникають саме через помилки в процесі створення оптимізованого контенту, роботи над програмним кодом.
  Внутрішній аудит сайту дає можливість перевірити його технічний стан (валідність html коду, роботу скриптів, заповнення мета-тегів, надається можливість здійснити перевірку текстового контенту на унікальність, заспамленість «водянистість» тощо).
  Якщо Вас цікавить тільки внутрішній аудит сайту ціна також залежатиме від обсягів Вашого сайту.

  Зовнішній аудит сайту

  Цей вид СЕО аналізу здійснюється вже не з самим сайтом, а із зовнішнім середовищем, яке використовується для його розкрутки та просування в пошукових системах.
  Зовнішній аудит сайту дозволяє визначити кількість зовнішніх посилань на Ваш сайт, їхню якість.
  Зовнішній SEO аудит сайту покаже з яких саме інтернет ресурсів і на які цільові сторінки сайту, що просувається, йдуть посилання.
  Аналіз зовнішньої маси посилань є важливим, оскільки такі посилання стимулюють просування ресурсу у видачі ПС, дозволяють сторінкам утримувати вигідні позиції або навпаки погано впливають на розкручування в пошукових системах.

  Оформляйте своє замовлення прямо сьогодні та піднімайте свій онлайн бізнес за допомогою професіоналів.

  Ви можете отримати безкоштовну консультацію, заповнивши форму нижче

   Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних