Дизайн корпоративних сайтів

Наявність власного майданчика в інтернеті останніми роками стала однією з обов’язкових умов існування успішної компанії. Тому дизайн корпоративних сайтів – це потрібна послуга у веб-студіях. Власники бізнесу будь-якого масштабу прагнуть якнайвигідніше уявити себе на просторах всесвітньої мережі. Для будь-якої компанії це реальний шанс вийти за рамки регіону фактичного знаходження та піднятися на більш високий рівень розвитку в масштабах однієї чи кількох країн.

Чому такий важливий дизайн для корпоративних сайтів

Грамотна розробка дизайну корпоративних сайтів багато в чому визначає показники відвідуваності, дозволяє утримувати та залучати нових клієнтів. Для порталу кожної конкретної організації вона важлива з низки причин:

 • 01

  Формування іміджу, репутації компанії. На веб-ресурсі повинен бути присутнім фірмовий логотип, часто сторінки оформляються в корпоративних кольорах. У структурі завжди присутні розділи, що описують історію розвитку бізнесу, місію, стратегію, цілі. Це дозволяє презентувати організацію у максимально вигідному світлі, сформувати у відвідувача сприятливе враження про неї.

 • 02

  Створення довірчих взаємин із клієнтами, партнерами. Сучасний, продуманий, зручний для користувача веб дизайн корпоративних сайтів підвищує рівень довіри, тому що автоматично позиціонує компанію як відповідальну, професійну та респектабельну.

 • 03

  3. Можливість вигідно уявити свої товари, послуги. Продаж продукту не є основною метою корпоративного веб-ресурсу, оскільки це не інтернет-магазин. Проте вигідно подати інформацію про нього, зокрема за допомогою якісних, яскравих зображень, обов’язково варто.

 • 04

  4. Зручність проведення рекламних кампаній, просування акційних пропозицій. Завдяки наявності власного майданчика про них може дізнатися максимально велика кількість людей. Головне грамотно розробити банери або інші графічні елементи для представлення акції.

Важливо! Щоб замовити дизайн корпоративних сайтів, варто звернутися до спеціалізованої фірми, професійної веб-студії. Намагатися розробити структуру розміщення елементів, загальне оформлення самостійно або із залученням фрілансера – не найкраща ідея, оскільки масштабний проект потребує зусиль цілої команди спеціалістів.

Вартість дизайну для корпоративних сайтів

Цей момент є ключовим для кожного власника бізнесу. Визначається ціна дизайну корпоративних сайтів індивідуально для кожного проекту та залежить від масштабів компанії, кількості аспектів її діяльності, які хоче висвітлити замовник, складності функціоналу тощо. Оформлення може бути дуже простим, лаконічним або включати складні графічні, інтерактивні елементи і т.д.

Розробити дизайн сайту на замовлення будь-якого масштабу та ступеня складності зможуть професіонали веб-студії VOLL. Наша робота над кожним проектом – це багатоетапний процес, в якому задіяно команду спеціалістів різного профілю. Комплексний, індивідуальний підхід до кожного замовлення дозволяє створити ексклюзивний продукт зі стильним оформленням і максимально зручним для користувача інтерфейсом.

У ході розробки дизайну корпоративних сайтів ми не використовуємо готові шаблони, що дозволяє максимально повно підлаштувати майданчик під побажання, уподобання, потреби клієнта. При цьому ціна на наші послуги залишається доступною та конкурентною, що, безсумнівно, порадує кожного замовника.

Залишились питання?

Ви можете отримати безкоштовну консультацію, надіславши форму нижче

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних