Дизайн порталу новин

Створити продуманий, грамотний, привабливий для відвідувачів дизайн порталу новин – складне завдання. Такий веб-ресурс має розгалужену багаторівневу структуру, що включає масу розділів, публікацій, чатів, розсилок та ін. При цьому специфіка функціонування таких майданчиків передбачає постійне оновлення контенту, що додатково ускладнює завдання оформлення та впорядкування інформації.

Чому такий важливий дизайн для порталу новин

Насамперед дизайн новинного сайту забезпечує доступність та простоту отримання потрібної інформації для користувача. Для цього важливо детально продумати ієрархію розділів, систему пошуку статей за різними критеріями, щоб знайти матеріал, що цікавить, можна було гранично швидко в кілька кліків. Крім того, за умови грамотної розробки він вирішує такі завдання:

 • утримання постійних відвідувачів та залучення нових;
 • збільшення заробітку за рахунок арбітражу трафіку, розміщення реклами, публікації платних статей;
 • просування сайту для виходу в ТОП пошукової видачі.

Професійно розробити веб дизайн порталу новин і реалізувати вищезазначені завдання можна, дотримуючись низки основних правил:

 • 01

  Підбір кольорової гами. Білий фон є оптимальним для забезпечення читабельності великих обсягів тексту. Для шрифту ідеальним є чорний колір, який можна розбавляти червоними вкрапленнями для виділення особливо важливої інформації або синього для заголовків.

 • 02

  Розташування меню навігації. Це один з основних елементів дизайну порталу новин, який зазвичай розміщується у верхній частині сайту.

 • 03

  Використання вкладок контенту. Вони суттєво полегшують та прискорюють навігацію по сайту, оскільки дозволяють швидко переходити до нових чи популярних матеріалів.

 • 04

  Розміщення контенту у вигляді сітки. Така подача статей виглядає ефектно, впорядковано і водночас дозволяє користувачеві швидко переміщатися між матеріалами. Це полегшує керування контентом, покращує юзабіліті.

 • 05

  Використання банерів. Враховуючи, що розробка дизайну порталу новин передбачає не тільки донесення новин, але і монетизацію сайту, необхідне грамотне розміщення рекламних блоків. Зазвичай вони розташовуються у верхній частині (шапці) сторінки та збоку.

Важливо! На головній сторінці розміщення рекламних банерів небажане, оскільки це може відштовхнути відвідувачів.

Вартість дизайну для порталу новин

Розробити складну багаторівневу структуру, передбачити всі нюанси, забезпечити зручність користування функціоналом та просту навігації під силу лише справжньому професіоналу. Тому ціна дизайну порталу новин досить висока в спеціалізованих фірмах.

За створення дизайну веб-сайту новин беруться далеко не всі веб-студії, враховуючи складність та масштабність завдання. Професіоналізм фахівців компанії «VOLL» дозволяє створювати подібні проекти, що потребують індивідуального підходу. Над такими завданнями працює ціла команда вузькоспеціалізованих співробітників, які збирають докупи всі аспекти від технічної бази до естетичної складової. До того ж, розробка виконується в кілька етапів і передбачає вивчення цільової аудиторії, складання попереднього макета, узгодження його із замовником і практичну реалізацію.

Замовити дизайн порталу новин у компанії «VOLL» означає отримати веб-продукт високої якості, ефективності з відмінним юзабіліті за конкурентною ціною.

Залишились питання?

Ви можете отримати безкоштовну консультацію, надіславши форму нижче

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних