Доробка сайту на WordPress

WordPress – це одна з найпопулярніших CMS для створення сайтів. Причому використовують її як новачки, так і програмісти з великим досвідом. Движок багатофункціональний і дозволяє втілювати в життя навіть найсміливіші ідеї. Однак для реалізації деяких нововведень не вийде обійтися без знань коду. Доопрацювання сайту на WordPress – це послуга від веб-студії, що дозволяє поліпшувати і модернізувати ресурси. Наша команда працює з проектами будь-якого напрямку:


Лендінги


Інтерент-магазини


сайти-візитки


іміджові сайти

Візуальна складова

Якщо дизайн Вашого ресурсу виглядає злегка застарілим, наші фахівці можуть запропонувати для нього більш краще і сучасне оформлення. Ми займаємося розробкою логотипів і промальовуванням графічних елементів. Нам можна доручити візуалізацію текстів і рекламних пропозицій.

Для веб-сторінок ми підбираємо відповідний фон і шрифти, нам можна довірити редизайн логотипу та обробку зображень. Наша веб-студія готова запропонувати новий стиль і концепцію ресурсу, більш вдале розташування блоків.

Грамотне коригування верстки вплине на стабільність і загальну швидкість роботи сервісу. Ми займаємося адаптацією веб-сайтів для екранів різних розмірів, в тому числі і для мобільних пристроїв.

Технічна складова

Для розширення функціоналу веб-сервісу необхідна робота з кодом. Наші фахівці можуть виконати в ньому пошук і усунення помилок, встановити відповідні модулі та додатки.

Доопрацювання сайтів на WordPress – це можливість виявити і ліквідувати віруси, установити захист від спаму. Ці дії важливі як для швидкості роботи веб-сервісу, так і для безпеки конфіденційних даних.

До нас можна звернутися для інтеграції платіжних систем на веб-сервіс, установки віджетів підрахунку статистики, форм для спілкування з відвідувачами. Ми можемо запропонувати спеціально опрацьовані сторінки і блоки для перегляду фотографій і відеозаписів, зручного читання великих статей.

Давайте обговоримо всі деталі
реалізації проекту

Залиште заявку на детальну консультацію

  За якою схемою проходить
  доробка сайтів на WordPress?

  • 01

   Клієнт описує завдання, побажання щодо коригування технічної або візуальної частини.

  • 02

   Додатково клієнт може замовити «чистку сміття», оптимізацію сценаріїв завантаження і SEO-аудит ресурсу

  • 03

   Ми аналізуємо роботу сайту, шукаємо джерела проблем і для їх вирішення пропонуємо відповідні послуги. На цьому етапі замовник отримує докладну консультацію по ходу робіт і їх специфіку.

  • 04

   Наша команда виконує комплекс необхідних завдань, ми тестуємо результат і демонструємо його замовнику.

  ВордПресс – це універсальна ЦМС, що дозволяє модернізувати будь-які сайти на її основі. Ми беремося за завдання будь-якого рівня складності.

  Зробіть веб-сайт швидше і ефективніше, зберігши зручність його використання!

  Ви можете отримати безкоштовну консультацію відправивши форму нижче