Аудит сайту

Аудит сайту - це вивчення і аналіз технічних характеристик веб-ресурсу і виявлення помилок оптимізації, які впливають на його ефективність. Ми пропонуємо вам провести комплексний аудит сайту, що дозволяє виявити наявні недоліки і вжити заходів, спрямованих на їх усунення.

Що таке аудит і
для чого він потрібен?

Аналіз сайту може проводитися різними способами.

Перший варіант - аудит сайту онлайн. Зараз багато онлайн-ресурсів пропонують такий варіант. При цьому ваш сайт буде перевірятися автоматично, шаблонними інструментами, і на виході ви отримаєте все такий же шаблонний звіт, який в більшості випадків не тільки незрозумілий, але і даремний..

Альтернативний варіант - професійний СЕО аудит сайту, який проводиться фахівцем в цій галузі з застосуванням спеціальних програм, онлайн інструментів, чек-листів складених на основі знань і досвіду компанії в області SEO. Саме такий аналіз буде найбільш ефективним.

Ми наполегливо рекомендуємо вам періодично аналізувати роботу своїх веб-ресурсів. Основна мета подібних перевірок - своєчасне усунення помилок і вдосконалення функцій сайту. Покращений ресурс буде зручний для користувачів. Крім того, сайт буде краще індексуватися пошуковими системами. Все це призведе до збільшення конверсії і зростання доходу.

Етапи аудиту

Веб-студія VOLL проводить як комплексний, так і вузько направлений аудит сайту. Повний аналіз складається з кількох послідовних етапів:

 • 01

  Технічний аудит сайту. Це перевірка ресурсу обов'язково повинна проводитися перед запуском проекту. Вона знадобиться і при відсутності трафіку. В ході технічного аналізу виявляється наявність дублів сторінок, битих посилань, вірусів. Спеціаліст виявить, надійний обраний хостинг, підключені чи Яндекс Метрика і Google Analytics, а також перевірить кроссбраузерность

 • 02

  SEO аудит сайту. Ми перевіримо семантичне ядро і всі ключові слова. Наші фахівці вивчать технічні параметри текстів на сайті - «нудоту», «водність», правильне заповнення метатегов. Мета цього етапу - зрозуміти, наскільки добре сторінки ресурсу індексуються пошуковими системами. Додатково проводиться перевірка посилального профілю та аналіз на фільтри

 • 03

  Юзабіліті аудит. На цьому етапі потрібно зрозуміти, наскільки зручний сайт для відвідувачів. Наші фахівці проаналізують меню і карту сайту. Їх завдання - визначити, як довго користувачі переглядають матеріали ресурсу і що можна зробити для того, щоб вони не йшли до конкурентів

 • 04

  Маркетинговий аудит. Ми проаналізуємо вашу цільову аудиторію і визначимо, чи правильно обрана рекламна кампанія. В ході вирішення свого завдання ми вивчаємо запити користувачів і конкуруючі ресурси, на підставі чого можна буде виявити найбільш підходящі стратегії просування сайту

Чому варто довірити
аудит сайту нам?

Наша веб-студія пропонує повний комплекс послуг з просування сайтів. Ми гарантуємо, що наш аудит буде для вас реально корисний, і дозволить зробити ваш сайт краще, а бізнес успішнішим. У разі замовлення SEO просування і підписання договору на 1 рік, ми зробимо для вас аудит сайту безкоштовно.

Не варто намагатися самостійно довіряти аудит сайту тільки автоматизованим перевірок, адже знайти всі помилки, а особливо провести юзабілі і маркетинговий аудит автоматизована система не в змозі. Краще відразу довірте аналіз професіоналам. Тим більше, що ми пропонуємо доступні ціни на аудит сайту. Наші фахівці працюють швидко і якісно. Зверніться до нас і переконайтеся, що ваш сайт може приносити ще більше прибутку.

Замовте безкоштовний аудит і
перевірте свій сайт

Серед наших клієнтів

Аудит сайту

Аудит сайту - це вивчення та аналіз технічних характеристик веб-ресурсу та виявлення помилок оптимізації, які впливають на його ефективність. Ми пропонуємо вам провести комплексний аудит сайту, що дозволяє виявити наявні недоліки та вжити заходів, спрямованих на їх усунення.

Що таке аудит та для чого він потрібен?

Аналіз сайту може проводитися різними способами. Перший варіант - аудит сайту онлайн. Зараз багато онлайн-ресурси пропонують такий варіант. При цьому ваш сайт буде перевірятися автоматично, шаблонними інструментами, та на виході ви отримаєте все такий же шаблонний звіт, який в більшості випадків не тільки незрозумілий, але і даремний.

Альтернативний варіант - професійний SEO аудит сайту, який проводиться фахівцем в цій галузі з застосуванням спеціальних програм, онлайн інструментів, чек-листів складених на основі знань та досвіду компанії в області SEO. Саме такий аналіз буде найбільш ефективним.

Ми наполегливо рекомендуємо вам періодично аналізувати роботу своїх веб-ресурсів. Основна мета подібних перевірок - своєчасне усунення помилок та вдосконалення функцій сайту. Покращений ресурс буде зручний для користувачів. Крім того, сайт буде краще індексуватися пошуковими системами. Все це призведе до збільшення конверсії та зростання доходу.

Етапи аудиту

Веб-студія VOLL проводить як комплексний, так і вузько направлений аудит сайту. Повний аналіз складається з кількох послідовних етапів.

 1. Технічний аудит сайту. Це перевірка ресурсу обов'язково повинна проводитися перед запуском проекту. Вона буде потрібно і при відсутності трафіку. В ході технічного аналізу виявляється наявність дублів сторінок, битих посилань, вірусів. Спеціаліст виявить, надійний обраний хостинг, підключені чи Яндекс Метрика і Google Analytics, а також перевірить кроссбраузерность.
 2. SEO аудит сайту. Ми перевіримо семантичне ядро та всі ключові слова. Наші фахівці вивчать технічні параметри текстів на сайті - «нудоту», «водність», правильне заповнення метатегов. Мета цього етапу - зрозуміти, наскільки добре сторінки ресурсу індексуються пошуковими системами. Додатково проводиться перевірка посилального профілю та аналіз на фільтри.
 3. Юзабіліті аудит. На цьому етапі потрібно зрозуміти, наскільки зручний сайт для відвідувачів. Наші фахівці проаналізують меню та карту сайту. Їх завдання - визначити, як довго користувачі переглядають матеріали ресурсу і що можна зробити для того, щоб вони не йшли до конкурентів.
 4. Маркетинговий аудит. Ми проаналізуємо вашу цільову аудиторію та визначимо, чи правильно обрана рекламна кампанія. В ході вирішення свого завдання ми вивчаємо запити користувачів та конкуруючі ресурси, на підставі чого можна буде виявити найбільш актуальні стратегії просування сайту.
Після проведення перевірки оптимізації сайту ми готуємо звіт, що містить інформацію про виявлені помилки та недоліки, а також цінні рекомендації по їх усуненню.

Чому варто довірити аудит сайту нам?

Наша веб-студія пропонує повний комплекс послуг з просування сайтів. Ми гарантуємо, що наш аудит буде для вас реально корисний, і дозволить зробити ваш сайт краще, а бізнес успішнішим. У разі замовлення SEO просування та підписання договору на 1 рік, ми зробимо для вас аудит сайту безкоштовно.

Не варто намагатися самостійно довіряти аудит сайту тільки автоматизованим перевірок, адже знайти всі помилки, а особливо провести юзабілі та маркетинговий аудит автоматизована система не в змозі. Краще відразу довірте аналіз професіоналам. Тим більше, що ми пропонуємо доступні ціни на аудит сайту. Наші фахівці працюють швидко і якісно. Зверніться до нас і переконайтеся, що ваш сайт може приносити ще більше прибутку.

+
 

Делаем сайты любой сложности под ключ

*
Неверный ввод