Розробка
Landing page

Розробка і створення Лендінзі - це відповідальне завдання, яку варто довірити професіоналам. Landing page дозволить максимально збільшити ваш прибуток і добитися стрімкого зростання показників.
Ми пропонуємо послуги по створенню Лендінзі в Києві на привабливих для клієнта умовах.

Чому Landing page такий важливий для бізнесу

Лендинг – це веб-сайт, що містить лише одну сторінку з докладним описом будь-якого товару або послуги. Мета такої або посадкової сторінки - привернути увагу відвідувача, зробити так, щоб потенційний клієнт побачив вигоду для себе і зреагував на заклик залишити заявку або оформити замовлення.

Лендинг – ефективний інструмент просування товару або послуги. Про створення landing page варто задуматися, якщо потрібно:

 • Запустити новий продукт і зробити фокусну рекламу

 • Підвищити конверсію та продажу якщо їх рівень на основному сайті низький

 • Вирішити конкретну задачу, для якої не може бути використаний основний сайт компанії

 • В найкоротші терміни запустити продажу товару

Лендинги створюються не тільки для продажу товарів або послуг.
Посадкова сторінка необхідна для збору інформації про аудиторію.
Відвідувачам пропонують оформити підписку або отримати додаткову інформацію.

Етапи розробки Landing page

Якісний Лендінгем - відмінний інструмент для розвитку вашого бізнесу. Щоб отримати повнофункціональний кросбраузерність і адаптивний одностранічнік, краще відразу звернутися до фахівців.

Наша веб-студія займається розробкою landing page використовуючи наступний алгоритм дій:

 • 01

  Збір інформації

  Ми пропонуємо клієнту заповнити бриф і вказати важливу інформацію про компанію або продукт, а також додаткові побажання до лендингу

 • 02

  Створення прототипа і написання текстів

  Ми продумуємо структуру веб-сторінки, формулюємо заголовки, складаємо опис послуг або продуктів, наповнюмо веб-сторінку якісним контентом

 • 03

  Розробка дизайна

  Ми прагнемо зробити інтерфейс посадкової сторінки зручним. Дизайн повинен допомагати продавати, а не перевантажувати сайт зайвими деталями

 • 04

  Адаптивна верстка

  Ми готуємо оптимізований сайт з високим рівнем юзабіліті, підключаємо скрипти, налаштовуємо анімацію. Наша мета - надати клієнту сайт, які буде зручний для використання зі стаціонарних і мобільних пристроїв

 • 05

  Підключення html верстки до CMS

  Проста і понятна система управління дозволить в будь-який час вносити корективи - міняти зображення, додавати нові товари, переписувати заголовки

 • 06

  Підключення до CRM-системи

  Ми зробимо все, щоб ви могли вести оперативну роботу з заявками від клієнтів

 • 07

  Налаштування рекламних кампаній

  Ми допоможемо залучити нових клієнтів і зробити Лендінг дійсно ефективним маркетинговим інструментом

Наша веб-студія пропонує послуги по створенню та розробці Лендінзі. Ми пишаємося тим, що наші клієнти позитивно відгукуються про роботу з нами і рекомендують нас своїм знайомим.

Функціональні можливості Landing page

Landing page - це ефективний продаючий веб-ресурс.

Користувач, що переходить за посиланням на посадкову сторінку, поступово отримує важливу для нього інформацію. Ваш потенційний клієнт пройде всі класичні етапи продажу, які включають захоплення уваги і пробудження інтересу, демонстрацію переваг, боротьбу з сумнівами і запереченнями, заклик до дії. Грамотно створений продає Лендінг стане вашим високоефективним маркетинговим інструментом.

Чому варто довірити розробку Landing page нашій компанії?

Ми пропонуємо привабливі умови співпраці. У нашій веб-студії ви можете замовити landing page під ключ. Ми укладаємо договір, і наші фахівці починають працювати над вашим проектом. Ми зареєструємо домен, підберемо відповідний за тарифним планом хостинг, розробимо і створимо повнофункціональний продаючий односторінковий веб-ресурс.

Почніть прямо зараз заповнивши форму і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни!

Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод

Серед наших клієнтів

Лендінг

Розробка і створення Лендінгу - це відповідальне завдання, яке варто довірити професіоналам. Landing page дозволить максимально збільшити ваш прибуток і добитися стрімкого зростання показників. Ми пропонуємо послуги по створенню Лендінгів в Києві на привабливих для клієнта умовах.

Чому landing page (посадкова сторінка) такий важливий для бізнесу?

Лендінг - це веб-сайт, що містить лише одну сторінку з докладним описом будь-якого товару або послуги. Мета такої або посадкової сторінки - привернути увагу відвідувача, зробити так, щоб потенційний клієнт побачив вигоду для себе і зреагував на заклик залишити заявку або оформити замовлення. Лендінг - ефективний інструмент просування товару або послуги. Про створення landing page варто задуматися, якщо потрібно:

 • запустити новий продукт і зробити фокусну рекламу;
 • підвищити конверсію та продажу якщо їх рівень на основному сайті низький;
 • вирішити конкретну задачу, для якої не може бути використаний основний сайт компанії (наприклад провести A-B тестування гіпотези).

Лендінг створюються не тільки для продажу товарів або послуг. Посадкова сторінка необхідна для збору інформації про аудиторію. Відвідувачам пропонують оформити підписку або отримати додаткову інформацію.

Етапи розробки landing page

Якісний лендінг - відмінний інструмент для розвитку вашого бізнесу. Щоб отримати повнофункціональний кросбраузерності і адаптивний одностранічнік, краще відразу звернутися до фахівців. Наша веб-студія займається розробкою landing page використовуючи наступний алгоритм дій:

 1. Збір інформації. Ми пропонуємо клієнту заповнити бриф і вказати важливу інформацію про компанію або продукт, а також додаткові побажання до лендінгу.
 2. Створення прототипу і написання текстів. Ми продумуємо структуру веб-сторінки, формулюємо заголовки, складаємо опису послуг або продуктів, наповнює веб-сторінку якісним контентом.
 3. Розробка дизайну. Ми прагнемо зробити інтерфейс посадкової сторінки зручним. Дизайн повинен допомагати продавати, а не перевантажувати сайт зайвими деталями.
 4. Адаптивна верстка. Ми готуємо оптимізований сайт з високим рівнем юзабіліті, підключаємо скрипти, налаштовуємо анімацію. Наша мета - надати клієнту сайт, які буде зручний для використання зі стаціонарних і мобільних пристроїв.
 5. Підключення html верстки до CMS. Проста і зрозуміла система управління дозволить в будь-який час вносити корективи - міняти зображення, додавати нові товари, переписувати заголовки.
 6. Підключення до CRM-системи. Ми зробимо все, щоб ви змогли вести оперативну роботу з заявками від клієнтів.
 7. Встановлення рекламних кампаній. Ми допоможемо залучити нових клієнтів і зробити Лендінгом дійсно ефективним маркетинговим інструментом.

Наша веб-студія пропонує послуги по створенню та розробці лендінг. Ми пишаємося тим, що наші клієнти позитивно відгукуються про роботу з нами і рекомендують нас своїм знайомим.

Функціональні можливості landing page

Landing page - це ефективний веб-ресурс який продає. Користувач, що переходить за посиланням на посадкову сторінку, поступово отримує важливу для нього інформацію. Ваш потенційний клієнт пройде всі класичні етапи продажу, які включають захоплення уваги і пробудження інтересу, демонстрацію переваг, боротьбу з сумнівами і запереченнями, заклик до дії. Грамотно створений лендінг стане вашим високоефективним маркетинговим інструментом.

Чому варто довірити розробку landing page нашої компанії?

Ми пропонуємо привабливі умови співпраці. У нашій веб-студії ви можете замовити landing page під ключ. Ми укладаємо договір, і наші фахівці починають працювати над вашим проектом. Ми зареєструємо домен, підберемо відповідний за тарифним планом хостинг, розробимо і створимо повнофункціональний односторінковій веб-ресурс який продає.

Ми знаємо, що для багатьох має значення вартість лендінгу, і пропонуємо низькі ціни на landing page. Ми створюємо лендінг в найкоротші терміни і готові налаштувати рекламу + надати підтримку вже після запуску проекту. Зверніться до нашої команди професіоналів і отримаєте відчутний приріст клієнтів для вашого бізнесу.

+
 

Делаем сайты любой сложности под ключ

*
Неверный ввод