Розробка дизайну сайту

Розробка дизайну сайту – один з ключових моментів запуску веб-проекту,
ставитися до якого потрібно максимально відповідально.

Чому дизайн сайту грає одну з ключових ролей?

З точки зору маркетингу, дизайн сайту можна вважати одним з інструментів для підвищення конверсії. Веб-ресурс повинен не тільки містити корисний контент або вигідно представляти товари і послуги. Користувачеві має бути зручно. Якщо рівень юзабіліті сайту низький, клієнт перейде на ресурси конкурентів. Падіння відвідуваності відіб’ється на ефективності сайту.

Оформлення ресурсу має привертати увагу, чіпляти, зацікавлювати. Правильна розстановка модулів, зручне меню, помітні кнопки для вчинення дій (call-to-action) – все це працює на ваш бізнес, збільшуючи трафік і продаж з сайту.

Крім того, сайт – це візитна картка , своєрідне обличчя компанії. Ми допоможемо розробити власний впізнаваний стиль. Замовте розробку індивідуального дизайну і отримаєте можливість підвищити конверсію вашого сайту.

Етапи розробки дизайну

Наша студія веб дизайну пропонує розробку оформлення ресурсів за стандартним планом. На виході ви отримуєте ексклюзивний дизайн сайту, який буде вигідно відрізнятися від веб-ресурсів конкурентів, що використовують шаблони.

 • 01

  Збір даних

  Ми не приступимо до роботи, поки не вивчимо діяльність вашої компанії і не вислухаємо ваші побажання. Нам важливо зрозуміти стратегію бізнесу і цілі, які ви хочете досягти за допомогою сайту

 • 02

  Розробка прототипу

  Ми створюємо загальну концепцію ресурсу і демонструємо її вам. Спільно з вами ми визначимо тип сайту, його стиль, спрямованість і функціонал, продумаємо структуру самого ресурсу і кожної його сторінки

 • 03

  HTML-CSS верстка

  Затверджений макет з’єднується з програмним кодом. Ми пропонуємо адаптивну верстку, тому ваш сайт буде коректно відображатися на стаціонарних комп’ютерах і мобільних пристроях

Далі сайт підключається до CMS, наповнюється контентом, після чого проект буде готовий до запуску.

Чому варто довірити замовлення дизайну сайта нашій компанії?

Ми пропонуємо розробку дизайну сайту в Києві за доступними цінами і в найкоротші терміни. Ви отримуєте унікальний, продуманий до дрібниць, повнофункціональний портал, який при вмілому використанні стане ефективним маркетинговим інструментом.

Без знань, навичок і досвіду зробити дійсно якісний дизайн просто неможливо. Тому ми рекомендуємо відразу звернутися до професіоналів. Фахівці нашої веб-студії розроблять запам’ятовуючий і ефективний дизайн для вашого сайту в найкоротші терміни. Звертаючись в нашу студію, ви можете розраховувати не тільки на створення індивідуального дизайну сайту, але і на інші послуги. Ми розробляємо веб-ресурси різної спрямованості з нуля. Ваше завдання – озвучити побажання і надати максимум інформації про вашому бізнесі, місії компанії, цілі та ідеї. Щоб замовити розробку дизайну для вашого сайту, зателефонуйте за контактним телефоном або відвідайте наш офіс.

Отримати такий же результат

Ви можете залишити свої дані заповнивши форму нижче

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

  Серед наших клієнтів