Доопрацювання сайту

Сучасний веб-ресурс, що максимально відповідає потребам бізнесу – це динамічний, адаптивний інструмент, у якому за бажання можна змінити практично все.

Опенкарт – це відмінне рішення для організації торгівлі в мережі. Дана платформа добре підходить для проектів-початківців і великих інтернет-магазинів з різноманітністю асортименту.

докладніше

WordPress – це одна з найпопулярніших CMS для створення веб-сайтів. Використовують її як новачки, так і програмісти з великим досвідом.

докладніше

Інтеграція 1С із сайтом – це можливість більш ефективно та комфортно вести комерційну діяльність в інтернеті.

докладніше

Переклад контенту на вашому сайті на українську мову

докладніше

Впровадження CRM

Це процес адаптації, автоматизації та оптимізації бізнес-процесів вашої компанії з урахуванням тих можливостей, які надає CRM.

докладніше

Потрібна консультація?

Заповніть поля нижче та ми вам передзвонимо

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

  Отже, доопрацювання сайту в різному обсязі на певному етапі потрібне кожному майданчику. Це дозволяє не тільки покращити функціонал, юзабіліті, технічний аспект, а й модернізувати майданчик відповідно до вимог інтернет-середовища та IT-технологій, що постійно змінюються.

  Навіщо потрібно доопрацювання сайту

  Основні ознаки, що свідчать про те, що потрібно доопрацювати сайт із залученням професійних фахівців:

  • функціон веб-ресурсу працює некоректно, а усунення несправностей не під силу користувачам самостійно;
  • первинна розробка сайту була виконана недостатньо професійно, через що частина ідей, задуманих власником, залишилися нереалізованими; li>
  • юзабіліті перестало задовольняти відвідувачів, що призвело до падіння показників відвідуваності;
  • блоки вмісту на сторінках не відображаються коректно на моніторах різних гаджетів. В цьому випадку доопрацювання сайтів передбачає адаптивну верстку;
  • потрібна зміна дизайну.

  Види доопрацювання сайту

  Залежно від потреб замовника, специфіки існуючих проблем модернізація, коригування може здійснюватися у різних напрямках.

  Технічне доопрацювання сайтів

  Вимагає усунення помилок, оптимізацію HTML-коду, встановлення оновлень, сумісних із наявною CMS. Більш масштабне технічне доопрацювання сайту може вимагати зміну движка на актуальний і сучасний, що дозволить істотно розширити можливості веб-ресурсу.

  Доробка для покращення просування

  SEO-оптимізація в першу чергу необхідна для підвищення позицій у пошуковій видачі. Для досягнення цієї мети може знадобитися збирання нового семантичного ядра, оптимізація текстового контенту відповідно до нього, зміна структури сайту, впровадження додаткового функціоналу.

  Доробка дизайну сайту

  Залежно від потреб замовника доопрацювання дизайну сайту може включати дрібні незначні зміни зовнішнього оформлення або повний редизайн, наприклад, у разі зміни логотипу, корпоративних кольорів.

  Доробка сайту маркетологом

  Припускає детальне вивчення цільової аудиторії, її потреб, цінностей та мотивації. На основі отриманої інформації маркетолог складає план покращення юзабіліті або функціоналу веб-ресурсу.

  Доробка сайту від веб-студії VOLL

  У сферу наших послуг входить доопрацювання сайтів у Києві та інших містах України будь-якого ступеня складності. Наші фахівці працюють з двигунами різних типів від найпопулярніших до самописних.

  Переваги співпраці з VOLL:

  1. Високий рівень відповідальності. Наша веб студія завжди неухильно дотримується умов договору в плані обсягу та термінів виконання робіт.
  2. Індивідуальний креативний підхід до виконання кожного замовлення. Ми розглядаємо потреби, умови функціонування конкретного веб-ресурсу та пропонуємо найоптимальніші шляхи вирішення існуючих проблем.
  3. Доступна вартість послуг. На доопрацювання сайту ціна визначається залежно від обсягу виконаної роботи та розраховується індивідуально для кожного замовника.
  4. Професіоналізм співробітників на основі постійного підвищення кваліфікації та багаторічного досвіду.

  У VOLL послуги з доопрацювання сайту можуть включати весь необхідний перелік технічних, маркетингових, сео-робіт, які дозволять довести функціонал, юзабіліті, зовнішнє оформлення веб-ресурсу до досконалого рівня.

  FAQ