Розробка сайту для Вашого бізнесу

Розробили і запустили більше 200 успішних проектів, отримаєте розрахунок
свого проекту прямо зараз + подарунок на вибір

Інтернет магазин для стабільного потоку клієнтів

Продаючий сайт – основа розвитку бізнесу

Корпоративний сайт – заявіть світу про себе

Виберіть тип сайту для Вашого бізнесу

Landing Page

Сайт з унікальним дизайном з 1 довгої сторінки.

Завдання лендинга презентація нового товару або послуги з метою лідогенераціі і збільшення продажів!

Обговорити проект

Сайт візитка

Сайт з однієї/трьох сторінок з персоналізованим дизайном.

Коротко доносить основну інформацію про компанію або персони, містить сторінку контакти і форму зворотного зв’язку.

Обговорити проект

Сайт каталог

Містить каталог товарів з можливістю фільтрації, але без цін і кошика, підходить для продуктів вартість яких формується індивідуально.

Обговорити проект

Корпоративний сайт

Створення відкритого або закритого типу веб-ресурсу Вашої компанії, з можливістю публікації новин та інших матеріалів, цін, презентацій та іншої корпоративної інформації.

Обговорити проект

Індивидуальний проект

Розробка унікального сайту будь-якої складності, складемо професійний проект Вашого веб ресурсу, виконаємо дизайн, розробку і верстку.

Обговорити проект

Інтернет магазин

Розробка магазину для продажу товарів через Інтернет.

Інтернет магазин дає можливість створення категорій і карток товарів, додавання методів оплати, зручну корзину, експорт та імпорт даних.

Обговорити проект

Етапи розробки сайтів:

01. Визначення мети проекту та Аналіз конкурентів

Проводиться дослідження ніші бізнесу клієнта, поточних трендів і ресурсів конкурентів. Ретельна аналітика допомагає зробити веб-сайт комфортним і зрозумілим для цільової аудиторії. Вивчення сильних і слабких сторін головних конкурентів дозволяє скласти помітну і унікальну торгову пропозицію (УТП).

1
2

02. Створення структури, розробка і затвердження дизайну

Формується архітектура ресурсу, опрацьовується схема блоків і елементів на його сторінках. Хороша структура допомагає користувачеві швидше шукати потрібну інформацію і привертає увагу до головних пунктів. Інтерфейс сайту має безпосередній вплив на показник конверсій (позитивна метрика) і показник відмов (негативна метрика). За узгодженої структурі проект передається в дизайн, розуміючи принципи UI / UX дизайнер розробляє візуальну частину майбутнього сайту.

03. Безпосередня розробка сайту і підключення функціональних частин

На даному етапі з готових макетів формується робочий веб-ресурс (сайт). До нього підключаються програмні модулі і корисні плагіни / скрипти. Всі сторінки сайту адаптуються під різні типи пристроїв і розміри екранів. Готуються шаблони сторінок для всіх розділів і категорій.

3
4

04. Тестування і наповнення сайту інформацією

Ресурс заповнюється інформацією. Виконується перевірка коректності відображення всіх сторінок сайту. Тестується функціонал і робота діалогових вікон, перевіряється наявність на веб-сайті дублів сторінок і битих посилань, такі помилки усуваються. Після чого проходить фінальний запуск сайту на обраному замовником доменом імені і хостингу, або виділеному сервері.

05. СЕО оптимізація

Для сторінок сайту прописуються мета теги (SEO-теги), виконується логічна перелінковка сторінок між собою. Впроваджуються рекомендації по оптимізації сайту під вимоги пошукових систем. Якщо клієнт зацікавлений в просуванні на перші місця у видачі (ТОП-10!), То для нього розробляється індивідуальна покрокова стратегія з розвитку каналу залучення органічного трафіку (його ще називають безкоштовний трафік).

5
6

06. Запуск Вашого нового сайту!

Коли всі роботи над ресурсом завершені, він передається замовнику. Для всіх клієнтів ми здійснюємо технічну підтримку і навчаємо користування адмін-панеллю. У будь-який час клієнт може звернутися в нашу веб-студію для підключення додаткового функціоналу та планової модернізації.

07. Розвиток сайту, реклама, висновок в ТОП-10 Google!

Добре, коли розкручуванням сайту займаються ті ж люди, що і його створенням. Розроблені нами проекти з самого початку заточені під ефективне просування в пошукових системах. Ми знаємо, як домогтися високої конверсії і вигідної ціни за клік в контекстній рекламі. Наші сайти дуже часто мають відмінні позиції у видачі, а LTV клієнта одна з найважливіших метрик в нашій компанії!

7
Більше 90% сайтів, розроблених нашою веб-студією, залишаються з VOLL на просуванні або контекстній рекламі
Пропонуючи ринку гідні послуги і продукти, наші клієнти пишаються своєю справою, а ми, в свою чергу, пишаємося реалізованими для них проектами!
 

Вибираючи нас – ви отримуєте ряд переваг:

01.

Команда професійних розробників

Професійні розробники веб студії Voll – фахівці вищої кваліфікації, які фактично розробляють сайт з нуля і виробляють налагодження всього ресурсу.

02.

Аналіз ніші і конкурентів

Наші фахівці проведуть аналіз вашої ніші, проаналізують топові сайти конкурентів, зберуть семантичне ядро вашого сайту, сформують структуру і проведуть внутрішню оптимізацію.

03.

Креативний і унікальний дизайн

Створення дизайну, який приверне потенційних клієнтів і спонукає їх до конкретних дій – оформити покупку, залишити заявку, зверніться до менеджере і інше.

04.

Функціональний і адаптивний сайт

Ми використовуємо сучасні системи управління контентом і фреймворки, застосовуємо технології адаптивної верстки, щоб готовий сайт коректно відображався на будь-якому пристрої.

05.

Безперервна робота

Наша команда забезпечує надійну і постійну підтримку для автоматизації та розширення вашого бізнесу. Ми використовуємо найнадійніші сервіси, щоб ваш ресурс постійно був в режимі онлайн.

06.

Просування вашого бізнесу

Це дуже важлива стадія, на якій професійні копірайтери та фахівці з SEO-просуванню нашої студії готують все необхідне текстове, графічне і медіа наповнення.

Наші работи

Ми пропонуємо ознайомитися з готовими проектами, які створені нашою командою. Незалежно від планованого обсягу робіт, гарантуємо результат і ефективне просування будь-якого сайту, починаючи від простої «візитки» і закінчуючи великим багатосторінковим інформаційним або торговим порталом. Завдяки індивідуальному підходу, кожен проект у нас виходить цікавим, яскравим і унікальним, в чому ви можете переконатися самі.

EVITA PERONI Разрабокта інтернет-магазин

Дивитися кейс

Comfortpoint Редизайн сайту

Дивитися кейс

Enjoy Ukraine Розробка сайту

Дивитися кейс

VANO IVANO DELIVERY Разрабокта інтернет-магазин

Дивитися кейс
Тут може бути Ваш проект А поки, ознайомтеся з нашими кейсами, і так, виконаних проектів у нас більше 280! Дивитися кейси

Cantalk Разрабокта сайту

Дивитися кейс

Чому ви обов’язково
порекомендуєте нас:

Результат

Ми працюємо на результат, тому кожна зроблена нами робота – це наш особистий привід для гордості.

Висока якість

Ми цінуємо якість понад усе, тому що якість наших робіт – це наша РЕПУТАЦІЯ!

Ефективність

Ми ефективна веб-студія і цінуємо час, як замовника, так і наших розробників.

Задоволені клієнти

За всю історію нашої роботи на ринку, ми не отримали жодної скарги.

Алгоритм створення сайту від веб студії VOLL

Розробка сайтів в Києві – це широко затребувана послуга, що включає цілий комплекс робіт з їх візуальної та технічної складовими. Для досягнення хорошого результату важлива серйозна аналітика, планування та опрацювання структури ресурсу, підготовка і оптимізація базового контенту.

Веб-студія Voll пропонує створити сайт під ключ в Києві, виконавши повний комплекс необхідних робіт. Наша команда береться за розробку ресурсів різної тематики та напрямки. На веб-сайті клієнта може бути реалізований функціонал будь-якого рівня складності. Звертаючись до нас, ви можете отримати курирування свого проекту SEO-спеціалістом ще на етапі розробки.

Найлегше просувати веб-ресурс, який ще в процесі створення був заточений під вимоги пошукових систем. Наші сайти займають вигідні позиції в загальній видачі, завдяки гарній оптимізації.

Основні етапи розробки сайту

Визначитися з метою (видом) сайту

Перш ніж замовити сайт в Києві, важливо чітко визначити його завдання і мета. Клієнт заповнює бриф, де вказує свої очікування від роботи веб-ресурсу і розповідає про свої уподобання в дизайні. Команда веб-студії готує аналітику, вивчає поточні тренди і проводить аналіз сайтів конкурентів.

Складається портрет цільової аудиторії, на основі якого набагато легше визначитися із зовнішнім виглядом і форматом веб-ресурсу в цілому. Обговорюється фірмовий стиль і функціонал веб-сайту, контент і технічні моменти.

Створення технічного завдання для розробки сайту

Всі прийняті рішення прописуються в спеціальний документ, на який будуть спиратися учасники роботи над проектом. У ТЗ враховуються основні аспекти роботи і вказуються всі важливі технічні деталі. Даний етап є дуже важливим, тому що від нього залежить підсумковий результат робіт.

Визначення термінів і ціни виконання робіт

Розробка сайтів під ключ – це трудомісткий процес, який для кожного проекту вимагає індивідуального підходу. Терміни виконання робіт залежать від складності програмної частини, кількості шаблонів сторінок і специфіки дизайну. Окремого часу вимагає наповнення веб-ресурсу контентом.

Прототипування сайту

Тут опрацьовується ієрархія основних блоків і елементів, щоб ресурс був інтуїтивно зрозумілий для цільової аудиторії. Ми ставимо для себе мету створити сайт в Києві, який буде викликати довіру і привертати увагу потенційних клієнтів, утримуючи його до виконання цільового дії.

Створення макетів дизайну сторінок сайту

Хороший інтерфейс має не тільки сучасний вигляд, але і робить роботу з веб-сайтом комфортної для користувача. Залежно від тематики ресурсу, вибираються відповідні шрифти і колірні рішення. Готуються стильні піктограми і анімаційні елементи, створюється цілісна картина сайту.

Розробка веб сайтів в Києві включає роботу над створенням фірмового і впізнаваного стилю, який буде вигідно виділяти вас серед конкурентів. Кожен з елементів інтерфейсу повинен бути підпорядкований єдиної візуальної концепції, направляючи користувача в потрібне місце за короткий час.

Оформлення сторінок веб-ресурсу безпосередньо вплине на показники відмов і конверсії! Вартість хорошого дизайну завжди окупається!

Верстка шаблонів

Коли клієнт затвердив зовнішній вигляд для основних сторінок сайту, починається процес їх адаптації по різні браузери і всі розміри екранів. Звертаючись до нас, щоб замовити розробку сайту в Києві, ви отримуєте за прийнятну ціну адаптивний і ресурс, що правильно відображається на всіх пристроях .

Ми верстаємо готові шаблони, які допомагають власнику сайту створювати нові сторінки і публікувати контент через CMS без допомоги веб-майстра. Готуються стандартні сторінки для кожного розділу і категорії, в майбутньому це допомагає клієнту значно заощадити на послугах верстки.

Базове наповнення контентом

Завершується розробка сайтів в Києві заповненням всіх готових шаблонів необхідною інформацією. Для сайту пишуться оптимізовані тексти на основі ключові фрази з індивідуального семантичного ядра. Вони потрібні для пошукових машин, які оцінюють корисність веб-сайту для людей.

Оформлення сторінок веб-ресурсу безпосередньо вплине на показники відмов і конверсії! Вартість хорошого дизайну завжди окупається!

Тестування проекту

Перевіряється коректність відображення всіх сторінок і шаблонів, зручність використання веб-ресурсу на різних типах пристроїв. Тестується швидкість відкриття сторінок і функціонал додатків. Проходить перевірка на наявність битих посилань, дублів або неправильного форматування в текстах.

Здача

Коли тестування сайту завершено, готовий проект переноситься на заздалегідь обраний хостинг і підключається необхідне доменне ім’я. Там він знову проходить вже фінальну перевірку і здійснюється остаточний запуск. Клієнт оплачує повну ціну і отримує веб-сайт в особисте користування.

Замовити сайт в Києві за вигідну вартість і під ключ можна від нашої веб-студії. Підсумкова ціна буде залежати від формату вашого ресурсу, обсягу і складності необхідних для нього робіт.

FAQ

 • Скільки часу займає розробка сайту?

  Час розробки сайту безпосередньо залежить від складності проекту – від тижня до декількох місяців. Середній термін створення сайту становить 30-40 днів

 • Скільки коштує створення сайту?

  Фіксованої ціни на розробку сайту не існує. Вартість розробки буде залежати від складності проекту і його цілей. Для визначення точної ціни по розробці сайту достатньо зв’язатися з нами за телефонами вказаними на сторінці Контакти або просто залишивши заявку

 • З чого складається розробка сайту?

  Розробка сайту складається з:
  1) Аналіз ніші і конкурентів;
  2) Розробка унікального дизайну;
  3) Верстка по макету;
  4) Підключення необхідного функціоналу;

 • Чи потрібно підключати до розробки SEO-фахівця?

  Якщо Ви плануєте просувати сайт в пошукових системах – відповідь так. Адже курирування проекту фахівцем ще на етапі розробки допоможе отримати сайту хороші стартові позиції при подальшому просуванні

Віктор Дрозденко

Замовляв розробку сайту для невеликої компанії з 30-40 чоловік персоналу, яка займається торгівлею з Європою, автозапчастини. Результат мене задовольняє, хоч були спірні моменти по дизайну. Все зробили як я хотів. Термін нормальний, не тягнули гуму.

Kristina R

Залишилася дуже задоволена, що звернулася саме в цю веб студію для розробки сайту свого інтернет-магазину. Зробили все на вищому рівні, видно що свою роботу хлопці знають.

Вікторія Беляєва

У Веб студії VOLL замовляла розробку і просування сайту для свого магазину косметики. Особливо мені сподобався дизайн, в якому були враховані всі мої побажання і забаганки. Спасибі, дуже допомогли.