Доробка сайту на WordPress

WordPress – це одна з найпопулярніших CMS для створення сайтів. Причому використовують її як новачки, так і програмісти з великим досвідом. Движок багатофункціональний і дозволяє втілювати в життя навіть найсміливіші ідеї. Однак для реалізації деяких нововведень не вийде обійтися без знань коду. Доопрацювання сайту на WordPress – це послуга від веб-студії, що дозволяє поліпшувати і модернізувати ресурси. Наша команда працює з проектами будь-якого напрямку:


Лендінги


Інтерент-магазини


сайти-візитки


іміджові сайти

Візуальна складова

Якщо дизайн Вашого ресурсу виглядає злегка застарілим, наші фахівці можуть запропонувати для нього більш краще і сучасне оформлення. Таке доопрацювання сайтів дозволить кардинально перетворити їх зовнішній вигляд, стиль, який безпосередньо впливає на формування першого враження у відвідувача, а значить, і на показники трафіку, ефективність залучення цільової аудиторії. Ми займаємося розробкою логотипів і промальовуванням графічних елементів. Нам можна доручити візуалізацію текстів і рекламних пропозицій.

Для веб-сторінок ми підбираємо відповідний фон і шрифти, нам можна довірити редизайн логотипу та обробку зображень. Наша веб-студія готова запропонувати новий стиль і концепцію ресурсу, більш вдале розташування блоків.

Грамотне коригування верстки вплине на стабільність і загальну швидкість роботи сервісу. Ми займаємося адаптацією веб-сайтів для екранів різних розмірів, в тому числі і для мобільних пристроїв.

Технічна складова

Для розширення функціоналу веб-сервісу необхідна робота з кодом. Найчастіше на етапі створення сайтів у HTML-коді допускаються помилки, які впливають на швидкість завантаження сторінок, результативність заходів із seo-оптимізації. Наші фахівці можуть виконати в ньому пошук і усунення помилок, встановити відповідні модулі та додатки.

Доопрацювання сайтів на WordPress – це можливість виявити і ліквідувати віруси, установити захист від спаму. Ці дії важливі як для швидкості роботи веб-сервісу, так і для безпеки конфіденційних даних.

До нас можна звернутися для інтеграції платіжних систем на веб-сервіс, установки віджетів підрахунку статистики, форм для спілкування з відвідувачами. Ми можемо запропонувати спеціально опрацьовані сторінки і блоки для перегляду фотографій і відеозаписів, зручного читання великих статей.

Давайте обговоримо всі деталі
реалізації проекту

Залиште заявку на детальну консультацію

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

  За якою схемою проходить
  доробка сайтів на WordPress?

  • 01

   Клієнт описує завдання, побажання щодо коригування технічної або візуальної частини.

  • 02

   Додатково клієнт може замовити «чистку сміття», оптимізацію сценаріїв завантаження і SEO-аудит ресурсу

  • 03

   Ми аналізуємо роботу сайту, шукаємо джерела проблем і для їх вирішення пропонуємо відповідні послуги. На цьому етапі замовник отримує докладну консультацію по ходу робіт і їх специфіку.

  • 04

   Наша команда виконує комплекс необхідних завдань, ми тестуємо результат і демонструємо його замовнику.

  ВордПресс – це універсальна ЦМС, що дозволяє модернізувати будь-які сайти на її основі. Ми беремося за завдання будь-якого рівня складності.

  Зробіть веб-сайт швидше і ефективніше, зберігши зручність його використання!

  Ви можете отримати безкоштовну консультацію відправивши форму нижче

   Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

   FAQ