Семантичне ядро ​​сайту

Семантичне ядро – це структурований перелік ключових слів і всіх супутніх пошукових запитів. Саме по ним користувачі Інтернету шукають потрібну інформацію, послуги та товари. Замовити семантичне ядро ​​- це означає отримати структуру каталогу, яка дозволить повною мірою охопити цільову аудиторію і не втратити потенційних відвідувачів.

Чому правильний збір семантичного ядра так важливий?

Семантика – це основа, на базі якої і складається стратегія майбутнього SEO просування. Без її формування не обходиться створення жодного веб-сайту. Семантику використовують для внутрішньої оптимізації і подальшого лінкбілдингу, гнучкого налаштування контекстної реклами (AdWords)

Отримані дані можна використовувати для проектування структури сайту, правильного формування блоків і додатків. По ключам можна писати новини і тематичні матеріали.

Складання семантичного ядра – це трудомісткий і дуже відповідальний процес, від якого залежить успіх в занятті високих позицій в пошуковій видачі. Підбір та складання ключових слів дозволяють з точністю виявити інтерес цільової аудиторії. Ключі для ядра діляться на три групи:

1

Комерційні – це ключі, в яких є слова, що вказують на намір користувача оформити замовлення. Наприклад, «купити», «ціна», «вартість», «замовити». У цю ж групу входять фрази, що включають назву конкретного міста або регіону ( «Київ», «Львів», «Одеса»).

2

Інформаційні – це запити, які вказують на бажання користувача дізнатися більше даних про певну продукції. Наприклад, «огляд», «характеристики», «чому».

3

Брендові – це фрази, що включають назву бренду або компанії. Наприклад, «купити iPhone 11 Pro», «замовити дриль на AliExpress».

Давайте обговоримо всі деталі
реалізації проекту

Залиште заявку на детальну консультацію

  Нажимая на кнопку, Вы соглашаетесь на обработку персональных данных

  З яких етапів складається розробка семантики?

  Перш ніж почати складання структури проекту, необхідно ретельно ознайомитися з нішею бізнесу і пропозицією конкурентів. СЕО фахівець вивчає асортимент інтернет магазину і його характерні особливості. На базі отриманих сем. даних можна приступити до структури за допомогою програм, що виконують автоматизований пошук супутніх ключів. Для складання і складання списку використовуються і онлайн-сервіси (наприклад, ВордСтат). Відразу ж можна створити список стопслів, не потрібних на ресурсі.

  Далі семантичне ядро ​​для інтернет магазину формується за групами і вручну чиститься від ключів, які до бізнесу не відносяться. Первинна версія ядра може бути показана замовнику для узгодження і отримання рекомендацій. Після цього виконується фінальне доопрацювання ядра.

  Від чого залежить вартість збору семантичного ядра?

  Підсумкова ціна буде залежати від масштабу сайту і ніші бізнесу. Наприклад, для лендинга потрібен мінімум ключових слів, а для інтернет-магазину ключі потрібно підготувати під кожну з категорій. Фрази можуть розподілятися для посадочних та інформаційних сторінок, описів товарів і послуг.

  Підібрати фрази і скласти структуру проекту можна для сайту будь-якого напрямку. Ми можемо цілеспрямовано зібрати ключі для налаштування реклами в Гугл і Яндекс, залучення цільової аудиторії на інформаційні або новинні портали. До роботи для кожного веб-ресурсу у нас індивідуальний підхід.

  Замовити збір семантичного ядра буде вигідніше комплексно з іншими послугами з веб студії. За отриманими сем. даними може бути складена повноцінна стратегія просування в Google та інших пошукових системах.

  Який результат ви отримаєте?

  Послуги зі складання семантичного ядра допомагають не лише в SEO просуванні. Знаючи, що конкретно цікавить клієнтів, можна розробити комфортний і дружній інтерфейс. Інформація дозволить продумати навігацію по сайту, розподіл контенту і воронок продажів.

  Стратегія розвитку веб-ресурсу

  Маючи базу побічних запитів, можна відкрити нові ніші і створити на сайті відповідні додаткові пропозиції. Інформація може допомогти у вивченні попиту цільової аудиторії і пошуку нових шляхів для залучення трафіку. Маючи сем дані, можна чітко розпланувати план розвитку сайту.

  Повне охоплення цільової аудиторії дозволить вам добитися істотного зростання відвідуваності веб-ресурсу. До речі, замовити налаштування контекстної реклами і оптимізовані під запити тексти можна безпосередньо від нашої веб-студії. Ми надаємо повний комплекс сео-послуг під ключ.

  Якщо у вас є питання по послузі або ви потребуєте додаткової інформації, залишити заявку на консультацію можна через зручну форму на сайті. Ми будемо раді обговорити всі деталі співпраці.

  Грамотно складене семантичне ядро ​​- це фундамент для створення і успішного розвитку веб-сайту!

  Ви можете отримати безкоштовну консультацію заповнивши форму нижче

   Нажимая на кнопку, Вы соглашаетесь на обработку персональных данных