Семантичне ядро ​​сайту

Семантичне ядро – це структурований перелік ключових слів і всіх супутніх пошукових запитів. Саме по ним користувачі Інтернету шукають потрібну інформацію, послуги та товари. Замовити семантичне ядро ​​- це означає отримати структуру каталогу, яка дозволить повною мірою охопити цільову аудиторію і не втратити потенційних відвідувачів.

Чому правильний збір семантичного ядра так важливий?

Семантика – це основа, на базі якої і складається стратегія майбутнього SEO просування. Без її формування не обходиться створення жодного веб-сайту. Семантику використовують для внутрішньої оптимізації і подальшого лінкбілдингу, гнучкого налаштування контекстної реклами (AdWords)

Отримані дані можна використовувати для проектування структури сайту, правильного формування блоків і додатків. По ключам можна писати новини і тематичні матеріали.

Складання семантичного ядра – це трудомісткий і дуже відповідальний процес, від якого залежить успіх в занятті високих позицій в пошуковій видачі. Підбір та складання ключових слів дозволяють з точністю виявити інтерес цільової аудиторії. Ключі для ядра діляться на три групи:

1

Комерційні – це ключі, в яких є слова, що вказують на намір користувача оформити замовлення. Наприклад, «купити», «ціна», «вартість», «замовити». У цю ж групу входять фрази, що включають назву конкретного міста або регіону ( «Київ», «Львів», «Одеса»).

2

Інформаційні – це запити, які вказують на бажання користувача дізнатися більше даних про певну продукції. Наприклад, «огляд», «характеристики», «чому».

3

Брендові – це фрази, що включають назву бренду або компанії. Наприклад, «купити iPhone 11 Pro», «замовити дриль на AliExpress».

Давайте обговоримо всі деталі
реалізації проекту

Залиште заявку на детальну консультацію

  З яких етапів складається розробка семантики?

  Перш ніж почати складання структури проекту, необхідно ретельно ознайомитися з нішею бізнесу і пропозицією конкурентів. СЕО фахівець вивчає асортимент інтернет магазину і його характерні особливості. На базі отриманих сем. даних можна приступити до структури за допомогою програм, що виконують автоматизований пошук супутніх ключів. Для складання і складання списку використовуються і онлайн-сервіси (наприклад, ВордСтат). Відразу ж можна створити список стопслів, не потрібних на ресурсі.

  Далі семантичне ядро ​​для інтернет магазину формується за групами і вручну чиститься від ключів, які до бізнесу не відносяться. Первинна версія ядра може бути показана замовнику для узгодження і отримання рекомендацій. Після цього виконується фінальне доопрацювання ядра.

  Від чого залежить вартість збору семантичного ядра?

  Підсумкова ціна буде залежати від масштабу сайту і ніші бізнесу. Наприклад, для лендинга потрібен мінімум ключових слів, а для інтернет-магазину ключі потрібно підготувати під кожну з категорій. Фрази можуть розподілятися для посадочних та інформаційних сторінок, описів товарів і послуг.

  Підібрати фрази і скласти структуру проекту можна для сайту будь-якого напрямку. Ми можемо цілеспрямовано зібрати ключі для налаштування реклами в Гугл і Яндекс, залучення цільової аудиторії на інформаційні або новинні портали. До роботи для кожного веб-ресурсу у нас індивідуальний підхід.

  Замовити збір семантичного ядра буде вигідніше комплексно з іншими послугами з веб студії. За отриманими сем. даними може бути складена повноцінна стратегія просування в Google та інших пошукових системах.

  Який результат ви отримаєте?

  Послуги зі складання семантичного ядра допомагають не лише в SEO просуванні. Знаючи, що конкретно цікавить клієнтів, можна розробити комфортний і дружній інтерфейс. Інформація дозволить продумати навігацію по сайту, розподіл контенту і воронок продажів.

  Стратегія розвитку веб-ресурсу

  Маючи базу побічних запитів, можна відкрити нові ніші і створити на сайті відповідні додаткові пропозиції. Інформація може допомогти у вивченні попиту цільової аудиторії і пошуку нових шляхів для залучення трафіку. Маючи сем дані, можна чітко розпланувати план розвитку сайту.

  Повне охоплення цільової аудиторії дозволить вам добитися істотного зростання відвідуваності веб-ресурсу. До речі, замовити налаштування контекстної реклами і оптимізовані під запити тексти можна безпосередньо від нашої веб-студії. Ми надаємо повний комплекс сео-послуг під ключ.

  Якщо у вас є питання по послузі або ви потребуєте додаткової інформації, залишити заявку на консультацію можна через зручну форму на сайті. Ми будемо раді обговорити всі деталі співпраці.

  Грамотно складене семантичне ядро ​​- це фундамент для створення і успішного розвитку веб-сайту!

  Ви можете отримати безкоштовну консультацію заповнивши форму нижче