Ефективне
SEO просування сайтів

Виведемо Ваш сайт в ТОП-10 Google і збільшимо кількість цільового трафіку в результаті чого
Ви отримаєте більше дзвінків, заявок і продажів

 

7 Фактів про нас в SEO

 • 7 років на ринку

 • 50+ успішних проектів

 • 180 000 переходів в місяць у наших клієнтів

 • Клієнти по всій Україні і іще із 4 країн світу

 • Кожний другий клієнт приходить за рекомендацією

 • 18000 конверсій отримують наші клієнти в місяць

 • Працюємо практично з усіма нішами

Що таке СЕО просування

СЕО просування сайтів – це повноцінний комплекс заходів, спрямований на виведення сайту на лідируючі позиції в пошуковій видачі. Просування здійснюється за допомогою ряду методів. Це складний і відповідальний процес. Щоб уникнути помилок при розкручуванні сайту, краще відразу звернутися в професійну СЕО-студію.
Ми пропонуємо своїм клієнтам послуги з просування веб-сайтів (а саме сайтів каталогів, корпоративного сайту, просування інтернет магазину і т.д.) за розумними цінами.

Чому пошукове просування так важливо для Вашого сайту

 • 01

  Кінцева мета створення і запуску будь-якого сайту - отримання та зростання прибутку. Це актуально для продающих сайтів, офіційних порталів компаній, інформаційних майданчиків і звичайно для інтернет-магазину. Мета буде досягнута, якщо вдасться домогтися високих показників по трафіку і конверсії. Для цього важливо вивести сайт в ТОП - перші позиції видачі по запитах користувачів в пошуковику. Відсоток переходу по таким веб-ресурсам вище, отже, можливостей для подальшого розвитку і максимізації прибутку більше

 • 02

  Сайти, що займають лідируючі позиції, викликають більше довіри у відвідувачів

 • 03

  Користувач з більшою ймовірністю перейде на Ваш ресурс, який відображається на перших місцях, з метою економії особистого часу

 • 04

  Конверсія у сайта, що знаходиться на перших позиціях видачі - набагато вище рекламної конверсії

 • 05

  Пошукове просування сайтів - це високоефективний маркетинговий інструмент, призваний привернути відвідувача на веб-ресурс. На відміну від контекстної реклами, SEO миттєвого ефекту він не дасть. При грамотному підході власник сайту побачить поступовий приріст аудиторії. Ми гарантуємо досягнення позитивної динаміки своїм клієнтам (шляхом надання щомісячної звітності по СЕО) і пропонуємо доступні ціни на просування сайтів

Етапи та основні
методи просування

Разкрутка сайту – процес, що складається з декількох етапів. На кожному з них діють свої інструменти, що дозволяють досягти цілей якомога швидше. Перед початком активного просування ми рекомендуємо провести аудит сайту. В результаті аналізу Ви побачите, наскільки ваш ресурс відповідає вимогам пошукових систем. У Яндекс і Google різні алгоритми ранжування, однак є і загальні нюанси, які слід врахувати безпосередньо перед запуском проекту з оптимізації.

Перший місяць:

Другий місяць:

Третій місяць:

 
 
 

Внутрішня оптимізація сайту

Внутрішня оптимізація. Цей етап реалізується на підставі підсумків SEO-аудиту. Він передбачає видалення дублів сторінок, налаштування автоматичного формування мета-тегів, правильне оформлення URL-адрес, створення XML-карти сайту, впровадження мікророзмітки і ще більше 50 технічних моментів.

Що включає в себе перший місяць:

Перевірка сайту більш ніж по 100 важливим параметрам, що впливає на індексацію і ранжування сайту. Усунення і виправлення помилок в функціональних елементів сайту.

Важливо провести повний аналіз, що включає перевірку юзабіліті, технічних аспектів, маркетингової складової, контенту. Уже на цьому етапі SEO-фахівець може вказати на необхідність доопрацювання проекту. Можливо, буде потрібно адаптувати сайт для перегляду з мобільних пристроїв, замінити CMS або змінити налаштування системи управління сайтом.

Після оптимізації у сайту відсутні обмеження для індексування та ранжирування. Сайт повністю відповідає вимогам пошукових систем.

План СЕО просування Вашого сайту на 6 місяців

Отримати безкоштовно

Аналіз ніши і наповнення ресурсу

 

 1. Аналіз конкурентів. Дуже важливо вивчити не тільки технічні характеристики власного веб-ресурсу. Потрібно виявити переваги та недоліки найближчих конкурентів, що займають топові позиції у видачі, вивчити їх контрольний профіль.
 2. Формування семантичного ядра. На цьому етапі SEO-фахівець складає перелік пошукових запитів. Для їх аналізу зазвичай використовується сервіс Яндекс Wordstat або GoogleKeywordPlanner. Важливо розділити всі запити по частотності і смисловим групам. На основі отриманого списку формується або коригується структура сайту, складаються мета-теги Title, Description, заголовки різних рівнів. Збір семантичного ядра - один з найтриваліших етапів, вимагають скрупульозного аналізу інформації. Якщо ви не впевнені в своїх силах, краще відразу зверніться до професіоналів.
 3. Формування широкої структури веб-ресурсу. Мета цього етапу - створити посадкову сторінку під кожну групу ключових слів. Якщо мова йде про формування структури інтернет-магазину, то для високочастотних запитів оптимально виділяти окремі сторінки категорій, для середньо частотних - сторінки фільтрів, а для низькочастотних - картки з описами товарів.
 4. Написання унікального контенту і розміщення його на сайті.

 

План СЕО просування Вашого сайту на 6 місяців

Отримати безкоштовно

Зовнішня оптимізація

На цьому етапі йде грамотне нарощування якісної посилальної маси, що дозволяє прискорити зростання позицій сайту або як це називають - просування сайту в ТОП Google і Яндекс. Бездумна закупівля посилань через спеціалізовані біржі - максимально ризикований крок, який загрожує потраплянням під фільтри і зниженням позицій у видачі. Цей етап один з найважливіших і наші кваліфіковані фахівці проведуть роботу, спрямовану на природне зростання посилальної маси.

План СЕО просування Вашого сайту на 6 місяців

Отримати безкоштовно

Результати:

 
 

Пошукова оптимізація сайтів наших клієнтів - які успіхи?

Зростання аудиторії за 2 місяці:

122%

Підприємство "Теплий дім"
hot-floor.com

0
2000
4000
6000
8000
Було: 2300
Стало: 5100

Пошукова оптимізація сайтів наших клієнтів - які успіхи?

Ріст аудиторії за 6 місяців:

120%

Мережа грузинских ресторанів "VANO IVANO"
vanoivano.com.ua

0
3000
6000
9000
12000
Було: 3600
Стало: 7900

Пошукова оптимізація сайтів наших клієнтів - які успіхи?

Ріст аудиторії за 7 місяців:

105%

Сервісний центр "ZIP"
zip-center.kiev.ua

0
500
1000
1500
2000
Було: 750
Стало: 1500

Пошукова оптимізація сайтів наших клієнтів - які успіхи?

Ріст аудиторії за 3 місяці:

36%

Підприємство "Світ Полу і Декору"
mirpola-dekora.com.ua

0
3000
6000
9000
12000
Було: 5500
Стало: 7600
 

Отримати такий же результат

Ви можете залишити свої дані заповнивши форму нижче

Неверный ввод
Неверный ввод

Просуваємо сайти
всіх тематик

Медична

Туристична

Авто

Будівельна

Юридична

Інтернет-магазини

Сайти одягу

Салони краси

Дізнайтеся вартість просування вашого сайту!

Що впливає на вартість?

 • Тип сайту
 • Вік сайту
 • Якість інформаційного наповнення сайту
 • Конкурентність тематики сайту
 • Масштаб просування, що заявляється замовником
 • Регіон просування сайту (Київ, Одеса, Дніпро і т.п.)

Наші фахівці визначать варіант просування, який здатний принести максимальну користь вашому бізнесу.

Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод

Серед наших клієнтів

SEO-просування

SEO просування сайтів - це повноцінний комплекс заходів, спрямований на виведення сайту на лідируючі позиції в пошуковій видачі. Просування здійснюється за допомогою ряду методів. Це складний і відповідальний процес. Щоб уникнути помилок при розкручуванні сайту, краще відразу звернутися в професійну СЕО-студію. Ми пропонуємо своїм клієнтам послуги з просування веб-сайтів (а саме сайтів каталогів, корпоративних сайту, просування інтернет магазину і т.д.) за розумними цінами.

Чому пошукове просування так важливо для Вашого сайту

Кінцева мета створення і запуску будь-якого сайту - здобуття влади та зростання прибутку. Це актуально для продающих сайтів, офіційних порталів компаній, інформаційних майданчиків і звичайно для інтернет-магазину. Мета буде досягнута, якщо вдасться домогтися високих показників за трафіком і конверсії. Для цього важливо вивести сайт в ТОП - перші позиції видачі по запитах користувачів в пошуковику. Відсоток переходу по таким веб-ресурсів вище, отже, можливостей для подальшого розвитку і максимізації прибутку більше. Вивести сайт в ТОП-10 необхідно з двох причин:

 • сайти, що займають лідируючі позиції, викликають більше довіри у відвідувачів;
 • користувач з більшою ймовірністю перейде на Ваш ресурс, який відображається на перших місцях, з метою економії особистого часу.
 • конверсія у сайту, що знаходиться в перших позиціях видачі - набагато вище рекламної конверсії

Пошукове просування сайтів - це високоефективний маркетинговий інструмент, покликаний привернути відвідувача на веб-ресурс. На відміну від контекстної реклами, SEO миттєвого ефекту він не дасть. При грамотному підході власник сайту побачить поступовий приріст аудиторії. Ми гарантуємо досягнення позитивної динаміки своїм клієнтам (шляхом надання щомісячної звітності по СЕО) і пропонуємо доступні ціни на просування сайтів.

Етапи та основні методи просування

Розкрутка сайту - процес, що складається з декількох етапів. На кожному з них діють свої інструменти, що дозволяють досягти цілей якомога швидше. Перед початком активного просування ми рекомендуємо провести аудит сайту. В результаті аналізу Ви побачите, наскільки ваш ресурс відповідає вимогам пошукових систем. У Яндекс і Google різні алгоритми ранжування, однак є і загальні нюанси, які слід врахувати безпосередньо перед запуском проекту з оптимізації. Основні вимоги для початку успішної оптимізації:

 • релевантне і коректне доменне ім'я;
 • релевантний контент на просуваються сторінках;
 • наявність правильних метатегов;
 • відкритий доступ для індексації;
 • працездатність всіх посилань;
 • швидке завантаження сторінок;
 • чистий код і мікророзмітки
 • надійний платний хостинг;

Важливо провести повний аналіз, що включає перевірку юзабіліті, технічних аспектів, маркетингової складової, контенту. Уже на цьому етапі SEO-фахівець може вказати на необхідність доопрацювання проекту. Можливо, буде потрібно адаптувати сайт для перегляду з мобільних пристроїв, замінити CMS або змінити налаштування системи управління сайтом.

Після аудиту потрібно усунути можливі недоліки і помилки і приступати безпосередньо до роботи зі стратегією розкручування сайту в пошуковій системі. При цьому пропускати будь-які етапи можна.

 1. Аналіз конкурентів. Дуже важливо вивчити не тільки технічні характеристики власного веб-ресурсу. Потрібно виявити переваги та недоліки найближчих конкурентів, що займають топові позиції у видачі, вивчити їх контрольний профіль.
 2. Формування семантичного ядра. На цьому етапі SEO-фахівець складає перелік пошукових запитів. Для їх аналізу зазвичай використовується сервіс Яндекс Wordstat або GoogleKeywordPlanner. Важливо розділити всі запити по частотності і смисловим групам. На основі отриманого списку формується або коригується структура сайту, складаються мета-теги Title, Description, заголовки різних рівнів. Збір семантичного ядра - один з найтриваліших етапів, що вимагають скрупульозного аналізу інформації. Якщо ви не впевнені в своїх силах, краще відразу зверніться до професіоналів.
 3. Формування широкої структури веб-ресурсу. Мета цього етапу - створити посадкову сторінку під кожну групу ключових слів. Якщо мова йде про формування структури інтернет-магазину, то для високочастотних запитів оптимально виділяти окремі сторінки категорій, для середньо частотних - сторінки фільтрів, а для низькочастотних - картки з описами товарів.
 4. Внутрішня оптимізація. Цей етап реалізується на підставі підсумків SEO-аудиту. Він передбачає видалення дублів сторінок, налаштування автоматичного формування мета-тегів, правильне оформлення URL-адрес, створення XML-карти сайту, впровадження мікророзмітки і ще більше 50 технічних моментів.
 5. Внутрішня перелінковка. Завдання SEO-фахівця - налаштувати сайт таким чином, щоб користувачі легко переходили з однієї сторінки на іншу.
 6. Оптимізація контенту. Сторінки веб-ресурсу повинні бути наповнені грамотними і змістовними текстами, що відповідають актуальним вимогам пошукових систем. Контент пишеться на основі ключових запитів, але робиться корисним для читача. Надлишок ключів приведе до потрапляння сайту під фільтри, що негативно позначиться на його позиції у видачі, недостача ключів в тексті не буде давати потрібного результату просуванні. Тому важливо працювати з текстами професійно на старті!
 7. Робота над юзабіліті. Важливо, щоб сайт не тільки давав вичерпну відповідь на запит користувача і надавав потрібну інформацію, а й був зручним. В протилежному випадку потенційний клієнт або відвідувач повернеться назад до видачі, чого допускати не можна. Якісний сайт має привабливий, але спокійний дизайн без зайвих деталей, зручне і інтуїтивно зрозуміле меню, обов'язково наявність хлібних крихт (шлях по сайту), також корисно передбачити можливі запитання користувача і заздалегідь дати на них відповіді.
 8. Зовнішня оптимізація. На цьому етапі йде грамотне нарощування якісної посилальної маси, що дозволяє прискорити зростання позицій сайту або як toot це називають - просування сайту в ТОП Google або Яндекс. Бездумна закупівля посилань через спеціалізовані біржі - максимально ризикований крок, який загрожує потраплянням під фільтри і зниженням позицій у видачі. Цей етап один з найважливіших і наші кваліфіковані фахівці проведуть роботу, спрямовану на природне зростання посилальної маси.

Чому варто довірити SEO-просування Вашого сайту нам?

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте оптимізований повнофункціональний веб-ресурс, який займе високі позиції у видачі пошукових систем. Ми пропонуємо вигідні умови і адекватну вартість просування, а також повний комплекс послуг, що стосуються розробки, створення, аудиту і поліпшення сайтів.

+
 

Делаем сайты любой сложности под ключ

*
Неверный ввод