Реклама у контекстно-медійній мережі

Широко застосовувана останнім часом реклама в КММ (контекстно-медійна мережа) – це можливість розмістити інформацію про свій продукт, послугу, сайт на більш ніж 2 млн. інтернет-майданчиків будь-якої тематики та спрямованості. Оголошення зазвичай розміщуються у вигляді банерів, що відображаються у різних частинах сторінки (зверху, знизу, збоку). За умови грамотного налаштування цей спосіб просування дозволяє точно зорієнтувати рекламну пропозицію на цільову аудиторію (ЦА) і отримати відповідь у вигляді дзвінків і покупок.

Переваги медійної реклами

У порівнянні з сео-просуванням медійна контекстна реклама має відчутну перевагу, яка виявляється у вигляді збільшення кількості звернень клієнтів практично відразу після запуску кампанії. Додаткові переваги інструменту:

 • Максимальне охоплення авдиторії. Якщо вірити дослідженням та аналітиці Гугла, на сайти, залучені до КММ, заходить до 90% користувачів Інтернету. Це необмежені можливості для розширення цільової аудиторії;
 • Висока якість майданчиків для розміщення медійної інтернет реклами. Кожен з них укладає угоду з Google, тому проходить попередню модерацію. За рахунок цього відсіваються вебресурси з низьким рейтингом, нерелевантним контентом, а також сайти, що знаходяться під фільтрами;
 • Точність визначення ЦА за рахунок можливості реалізації декількох типів таргетингу. Як результат – оголошення зможуть побачити саме зацікавлені користувачі, які потенційно готові до покупки, замовлення;
 • Зручність оцінки ефективності рекламної кампанії. У контекстно-медійній мережі реклама оцінюється за допомогою безлічі інструментів, аналітичних сервісів, які дають змогу відстежити конверсії і за необхідності провести оптимізацію кампанії.

Важливо! Реалізувати перераховані переваги на практиці може тільки професійна веб студія, в штаті якої працюють досвідчені маркетологи, фахівці з просування сайтів. Впоратися з цим завданням самостійно з високим ступенем ефективності неможливо без спеціальних знань та навичок.

Принцип роботи реклами у контекстно-медійній мережі

У реалізації даного інструменту просування головне – це настроювання реклами в контекстно-медійній мережі. Тобто, з усієї маси майданчиків фахівець, відповідальний за ведення проєкту, повинен відібрати найбільш релевантні (відповідні за тематикою) для цільової авдиторії. Це в рази підвищує можливість кліка по рекламному банеру.

Налаштування здійснюється із застосуванням інструментів таргетингу, що дозволяють точно окреслити ЦА за цілою низкою ознак від статі, віку, регіону проживання до поведінкових особливостей, інтересів, цілей. Спочатку запущена кампанія не може бути статичною. Вона постійно контролюється, оцінюється на основі даних, отриманих з аналітики, та коригується відповідно до поточної ситуації.

За умови грамотної реалізації у КММ контекстна реклама дозволить вирішити такі завдання:

 • повернути на сайт клієнтів, які раніше цікавилися продуктом компанії, але так і не здійснили покупку;
 • підвищити впізнаваність бренду у ЦА;
 • залучити нових покупців, які раніше не чули про існування товару цієї марки.

Приклади реклами у контекстно-медійній мережі

У контекстно-медійній мережі оголошення можуть розміщуватися у різному форматі від текстового без будь-яких зображень до відеороликів, які транслюються на платформі YouTube. Однак найбільшу популярність завдяки високій ефективності отримали банери – графічні блоки з актуальною інформацією про продукт, що розміщуються у різних частинах сторінок сайтів КММ.

Різновиди банерної реклами

 • Адаптивні. Проста у налаштуванні, але ефективна медійна банерна реклама, з розміщенням якої впорається навіть новачок без досвіду проведення кампаній в Інтернеті. Автоматично підлаштовується під будь-який розмір рекламного місця на сайті ;
 • Графічні. Повноцінні банери, до яких висувають високі вимоги щодо якості, формату зображень;
 • З анімацією. Прості у розробці, проте привертають увагу потенційного споживача GIF-зображення;
 • HTML-5. Анімовані банери, які доступні для розміщення лише користувачам із перевіреною репутацією та певною сумою бюджету.

Переваги роботи з VOLL

Щоб замовити медійну рекламу, яка гарантовано працюватиме і конвертуватиметься в прибуток, важливо звернутися до справжніх досвідчених професіоналів. Веб-студія VOLL має досвід реалізації різнопланових рекламних кампаній у різних сферах бізнесу від індустрії краси до виготовлення металопрокату. Співпраця з нами це:

 • Команда кваліфікованих спеціалістів (маркетологів, копірайтерів, дизайнерів, сео-майстрів), що залучаються до роботи над кожним проектом;
 • Застосування найсучасніших технологій та інструментів у налаштуванні та подальшому коригуванні кампанії;
 • Доступна , адекватна вартість медійної реклами;
 • Отримання всього спектра послуг від попереднього аналізу сайту, ринкової ніші до запуску та супроводу проекту.

Етапи розробки контекстно-медійної кампанії

Робота над просуванням продукту компанії в КММ у VOLL налагоджена роками успішної діяльності та включає ряд послідовно реалізованих стадій:

 • 01

  Вивчення та аналіз. На цьому етапі збирається інформація про сегмент ринку, конкурентне середовище, переваги товару або послуги. Детально вивчається ЦА, на яку буде розрахована KMS реклама, її особливості, мотивація, потреби тощо.

 • 02

  Підготовка. Визначаються необхідні налаштування таргетингу для точного попадання в ЦА. Розробляється дизайн банерної реклами.

 • 03

  Налаштування. Передбачає ручне встановлення параметрів кампанії для максимально повного відображення особливостей продукту, обліку потреб ЦА, поточної ситуації у конкретному ринковому сегменті.

 • 04

  Коригування. На основі даних аналітики оптимізуються параметри налаштувань, удосконалюється дизайн банерів та тексти оголошень з метою отримання максимальної конверсії.

Замовити медійну рекламу від Voll

У нашій веб-студії ведення медійної реклами здійснюється на професійній основі, оскільки ми є сертифікованим партнером Google. Багаторічний досвід, відповідальний підхід, знання та розуміння алгоритмів роботи інструментів просування дозволяють нам гарантувати успішність та високу ефективність рекламної кампанії навіть у нішах із високим рівнем конкуренції.

Залишились питання?

Ви можете отримати безкоштовну консультацію, надіславши форму нижче

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних