Розробка сайтів на Opencart

OpenCart – це платформа, орієнтована на створення інтернет-магазинів і управління ними.

Вона підходить для проектів різних масштабів, але без редагування коду та допомоги веб-майстра обійтися не вдасться. Створення сайту на Opencart наша веб-студія готова виконати для бізнесу з продажу найрізноманітніших товарів.

Ми використовуємо тільки перевірені шаблони та ефективні модулі, займаємось їхньою грамотною персоналізацією. Сайти на базі CMS відрізняються високою функціональністю і простотою, а вартість на них розраховується в кожному випадку особисто.

Різноманітність оболонок та кастомізація

Щоб Ваш ресурс для продажу виглядав солідно та презентабельно, важливо, щоб дизайн сайту був пропрацьований максимально добре. Візуальна складова справляє перше враження на потенційних покупців і тому на її опрацюванні точно не варто заощаджувати.

Наші фахівці будуть раді проаналізувати спектр Вашої пропозиції та вислухати побажання. Для сервісу буде підібрана відповідна гама кольорів, доречні зображення та графічні елементи.

Розробка інтернет магазину Opencart включає його адаптивність для пристроїв з різними розмірами екранів. Кожна з оболонок має свої особливості, можна вибрати відповідну за інтерфейсом і схемою розміщення товарів.

Візуальний акцент можна зробити відразу на асортимент продукції або ж на рекламні пропозиції, акції та інші анонси. Інтерфейси ми будуємо таким чином, щоб вони стимулювали до цільової дії.

З установкою Опенкарт проблем не виникає, він розгортається в один клік на хорошому хостингу. Система має набір стандартних інструментів і можливість модифікації допоміжними частинами.

Відзначити можна такі корисні елементи, як:
01
Блок із супутніми товарами. Його наявність мотивує відвідувача на додаткові покупки та збільшує середню суму чека.
02
Закладки для додавання без реєстрації
03
Відображення переглянутої продукції
04
Блок з актуальними купонами та знижками
05
Розділ для відгуків

Починається розробка сайтів з вивчення потреб замовників, встановлення та налаштування кожного з блоків узгоджується персонально. Використовувати з максимальною ефективністю онлайн-ресурс можна, якщо відстежувати всі дані з продажів та поведінку користувачів. CMS дозволяє робити це з комфортом, надаючи особисті дані аналітики.

Вбудовані інструменти дозволяють визначати популярність певних товарів у окремих регіонах, середній вік покупців. Статистичні дані будуть корисні для визначення цільової аудиторії та формування точної маркетингової стратегії.

Для спілкування з користувачами та зручності оплати можна інтегрувати спеціальні розширення. Веб-сайт – це першочерговий маркетинговий інструмент для багатьох сфер бізнесу.

Розкрутка та оптимізація для пошуку

Займатися просуванням веб-проекту на такому движку без використання додаткових елементів буде складно. Ми використовуємо шаблони, які добре зарекомендували себе відповідно до стандартів пошукових систем.

Наші фахівці працюють з кодом системних файлів, для всіх розділів та позицій можна підготувати унікальні описи та зображення. Якщо Вам необхідна розробка сайту на Opencart, ціна під ключ може бути розрахована в індивідуальному порядку після обговорення всіх деталей.

Щоб ресурс почав приводити покупців у перші дні роботи, можна створити контекстну рекламну кампанію.
Налаштувати її можна на повний асортимент продукції або окремі позиції. У налаштуванні можна врахувати вік цільової аудиторії, регіон проживання та інтереси. Наші співробітники мають досвід розкручування онлайн-шопів у самих різних нішах.
Плюси і мінуси
переваги
Розробка сайтів на Opencart стане чудовим рішенням для тих, хто цінує простоту та функціональність. Платформа передбачає безліч шаблонів і модулів, адаптувати які можна на свій смак, редагуючи відкритий вихідний код.
Адміністративна панель інтуїтивно зрозуміла і розібратися в її функціоналі не складе труднощів. Налаштувати сервіс можна будь-якою мовою, він підтримує також і мультимовність. В цілому веб-проекти на основі цієї CMS виглядають красиво і респектабельно.
мінуси
Нестача платформи полягає в тому, що SEO-просування буде вимагати скрупульозної та відповідальної праці. З іншого боку, теж саме можна сказати про будь-які проекти для організації онлайн-продажів. Важливо, щоб розкруткою інтернет-магазину займався професіонал, який має досвід роботи з різними модулями та оптимізованим контентом.
Деякі корисні розширення доводиться купувати додатково, що звичайно відбивається на собівартості веб-сервісу в цілому.
Чи варто створювати сайт на Опенкарт?
Однозначно так, система значно спрощує роботу з онлайн-магазином та спілкування з відвідувачами. Інша річ, що запустити сервіс без знань мови програмування не вдасться. Щоб він зайняв високі позиції у пошуковій видачі, потрібно опрацювати тексти та зображення для кожного розділу.
Наша веб-студія суворо дотримується термінів і в роботі ми використовуємо інноваційні, перевірені на ефективність методики. Чим раніше буде запущений Ваш магазин у мережі, тим швидше він зможе приводити нових покупців без серйозних інвестицій у контекстну рекламу.
Заповніть форму – отримайте точну ціну

    Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Отримати консультацію з послуг та розрахувати попередню вартість можна, зв’язавшись із нами за вказаними телефонами.
    Ми із задоволенням на Ваші запитання дамо відповіді, обговоримо ресурс та методи його просування. Над усіма завданнями ми працюємо з натхненням та зацікавленістю у найкращому результаті.