Розробка сайту на Joomla

Joomla – це універсальний і простий у використанні движок для сайтів. Він досить широко поширений і підходить для веб-ресурсів різного спрямування. Система надає хороший функціонал, який можна додатково розширювати за допомогою плагінів.

Розробка сайту на Joomla – це прекрасне рішення для тих, хто хоче отримати простий у використанні веб-сервіс з сучасним оформленням. Інтерфейс адміністративної панелі русифікований і дозволяє легко працювати з контентом. На платформі можна запускати корпоративні сайти, Лендінгі, сайти-візитки.

Зовнішній вигляд і кастомизация

Оформлення веб-ресурсу буде залежати від вибору шаблону. Є безкоштовні і преміум-шаблони, можна розробити індивідуальний макет. Якщо у Вас в планах серйозний проект, а не сайт-одноденка, то потрібно буде вкластися в індивідуальний дизайн.

Вартість розробки дизайну для сайтів на Joomla залежить від його складності. Іноді підкреслити корпоративний стиль досить підходящою гамою кольорів і декількома графічними елементами. Але, якщо Ви плануєте серйозно опрацювати всі деталі, щоб Ваш бренд став упізнаваним, в оформлення будуть потрібні значні грошові інвестиції.

Створення сайту Joomla від веб-студії – це не просто запуск движка, а опрацювання проекту до ідеалу від початку і до кінця. Наші фахівці шукають кращі шрифти і фони для сторінок, підбирають самі відповідні кольори і графічні елементи.

Робота з кодом шаблонів вимагає відповідних навичок і досвіду, тому обійтися без допомоги веб-майстра в створенні серйозного проекту точно ніяк не вийде. Спочатку ми дізнаємося побажання замовника по макету, а потім знаходимо найкращі рішення для реалізації його ідей в інтерфейсі.

Давайте обговоримо всі деталі
реалізації проекту

Залиште заявку на детальну консультацію

  Практичність і безпеку

  Зробити сайт на Джумла можна за приємну ціну і в адекватні терміни. Движок досить непогано оптимізований під вимоги пошукових систем в технічному плані. На готовому веб-ресурсі можна розміщувати контент будь-якого плану і в необхідній кількості.

  Платформа надає можливість реєстрації користувачів, яких можна наділяти різними правами. Це зручно для інтернет-магазинів і інших сервісів, спрямованих на утримання постійних клієнтів.

  Користувачі, яким незручно використовувати панель адміністратора, можуть вносити зміни в контент через візуальний редактор. Не потрібні ніякі знання ні в сфері розробки, ні в плані адміністрування. Почати управління вмістом можна навіть без мінімального досвіду.

  Відмінні чинники

  У платформи є і приємні особливості, яких поки немає у більшості безкоштовних ЦМС. Наприклад, прискорене завантаження сторінок і режим відладки, можливість створення приватних бесід. Додаткові модулі та програми зроблять Ваш веб-сервіс більш безпечним і комфортним для відвідувачів.

  Встановивши розширення, Ви можете отримати додаткові можливості:

  • Створення резервних копій;

  • SEO-оптимізація сторінок;

  • Захист від злому і спаму.

  Якщо створення сайту буде вимагати опрацювання шаблонів на більш глибокому рівні, наші програмісти підготують необхідні скрипти та програми.

  Важливо розуміти, що використання модулів з вільного доступу може бути небезпечним для проекту і конфіденційності особистої інформації. Написати корисний плагін для власного сервісу краще з нуля, команда нашої веб-студії впорається із завданням будь-якої складності.

  Просування в пошукових системах

  Як і у більшості безкоштовних CMS, тут є набір базових налаштувань. В системі можна прописати: назва веб-сайту для вкладок в браузерах і в пошуковій видачі, опис і ключові фрази. Стандартних налаштувань буде досить для індексації. Однак, щоб зайняти в пошуку перші місця, без комплексного просування від веб-студії обійтися не вийде.

  Вартість розробки сайту на Joomla може включати збір семантики і оптимізацію контенту. Якщо мова йде про онлайн-магазині з великою кількістю позицій, потрібно обробка і підготовка фото товарів.

  Ми не просто збираємо сайти з готових блоків. Веб-студія пропонує повний комплекс послуг і надає готовий результат під ключ. Кожен наш веб-проект – це наша гордість, ми підходимо до всіх завдань з ентузіазмом і всі проекти прагнемо довести до ідеалу.

  Які плюси і мінуси є у ЦМС?

  Відкритий вихідний код забезпечує гнучкість системи і безліч можливостей для кастомізації. Сервіс постійно оновлюється, а навчитися управлінню ним можна за короткий час. Набір базових функцій дозволяє використовувати його для веб-проектів різного спрямування.

  Індивідуальні рішення в дизайні дозволяють зробити нетиповий веб-сайт, який буде виглядати оригінально і стильно. В цілому движок працює стабільно і не створює складнощів в повсякденному використанні.

  Недолік системи в специфіці роботи з нею на етапі запуску веб-сайтів. До вибору шаблонів і розширень важливо підходити ретельно і відповідально. Невдалий вибір безкоштовного доповнення може відбитися на стабільності і безпеці роботи всього веб-сервісу. Уникнути цього можна, якщо відразу замовити комплекс послуг у команди веб-майстрів з великим досвідом.

  Як дізнатися вартість створення сайту на Joomla?

  У кожного замовника свої вимоги до функціоналу, інтерфейсу і дизайну сторінок проекту. Для лендинга або візитки досить мінімальної роботи з кодом, куди більший акцент йде на візуальну складову. Якщо ж мова йде про інтернет-магазині або ж багатому різноманітним контентом порталі, то багато сторінок веб-ресурсу потребує значних витрат.

  Сучасні технології дозволяють створити веб-сервіс з повним набором необхідних функцій. Однак, чим більше на ньому буде скриптів і плагінів, тим більше навантаження буде йти на хостинг.

  Ми будемо раді запропонувати краще рішення в створенні веб-сайту, який буде представляти Вас в мережі. Спочатку ми аналізуємо нішу клієнта, його продукт і специфіку бізнесу, проводимо аналіз конкурентів. Робота над веб-сайтами починається з грамотної підготовки.

  Зв’яжіться з нами прямо зараз, щоб обговорити всі побажання і вимоги до майбутнього веб-ресурсу. Наші фахівці будуть раді забезпечити Вас консультуванням з усіх питань.

  Доручіть професіоналам створення функціонального веб-сайту на зручній ЦМС!

  У Вас вже є веб-ресурс на даній ЦМС?

  Джумла – це одна з найбільш поширених і популярних веб-платформ. З огляду на те, що сервіс безкоштовний, на ньому часто створюють тестові проекти, які поступово переростають у серйозні ресурси. Коли сайт розкручений і вже користується попитом, його власники починають серйозно замислюватися про модернізацію і приведення веб-проекту в належний вигляд.

  Деякі веб-ресурси просто морально застарівають. Їх дизайн «ріже око», а функціонал не відповідає сучасним вимогам. Ми можемо оновити вже звичний Вам веб-сайт, зберігши зручність керування їм.

  Доопрацювання сайту на Joomla – це затребувана послуга, що дозволяє вирішити практично будь-які проблеми:

  • Опрацювання дизайну;

  • Усунення технічних помилок;

  • Установка розширень;

  • Наповнення контентом;

  • Просування;

  • Додавання нових блоків.

  Як проходить доопрацювання сайтів на Joomla?

  Клієнт описує труднощі в роботі з веб-ресурсом, що виникають помилки і невдоволення по його візуальній частині. Наші фахівці аналізують проблеми і пропонують діякі шляхи їх вирішення.

  У роботі з цією CMS наша команда має колосальний досвід. Ми знаємо, як виправити результати недоліків, зроблених ще на етапі запуску сайтів. Наші фахівці знають, що може негативно відбиватися на конверсії. Важливим є і аналіз контенту, якість якого впливає на просування.

  Доопрацювання сайту Joomla – це послуга, що дозволяє зробити ресурс не тільки куди більш красивим, але також прибутковим і безпечним для бізнесу. Терміни і розцінки на такі послуги розраховуються індивідуально.

  Прийміть рішення дати своєму веб-проекту нове життя і істотно підвищити його ефективність!

  Ми будемо раді відповісти на будь-які питання по послугах і методам модернізації по телефону. Залишайте заявку на сайті, і наші експерти зв’яжуться з Вами найближчим часом.