Послуги з управління репутацією

Послуги з управління репутацією – це цілий комплекс заходів, спрямованих на пошук і усунення негативних згадок про компанії. Послугу можна замовити для бренду, конкретного товару або окремої послуги, публічної персони. Мета робіт – зробити так, щоб при пошуку тематичних матеріалів клієнт бачив тільки корисну і позитивну інформацію.

Коли необхідно SERM управління репутацією?

Негативні відгуки про компанії можуть залишати як реальні незадоволені клієнти, так і конкуруючі організації. Їх наявність може впливати на лояльність і довіру клієнтів, обсяг продажів і зацікавленість у ваших послугах. Ми рекомендуємо замовляти управлінням іміджем, коли:

 • 01

  В Інтернеті розміщена недостовірна інформація про ваш продукт або сервісі (відгуки можуть навіть не мати ніякого відношення до вас);

 • 02

  На сайтах з відгуками показуються замовні негативні коментарі від конкурентів (навмисна кампанія чорного піару проти бренду);

 • 03

  Незадоволені клієнти масово пишуть негативні враження про вашу роботу (користувач отримав неякісний продукт і мстить бренду);

 • 04

  Ваша компанія тільки виходить на ринок і її імідж не сформований.

SERM управління репутацією в пошукових системах нейтралізує негатив в мережі, і підвищує довіру користувачів до бізнесу. Стратегія усунення негативу з Інтернету будується для кожного бренду індивідуально.

Як з репутацією брендів працює наше агентство?

Моніторинг згадок бренду

В першу чергу здійснюється моніторинг згадок бренду і аналіз розміщених відгуків (джерела і причини). Це можуть бути тематичні форуми, портали з відгуками і блоги, соціальні мережі. У загальний план SERM додаються всі сайти з пошукових систем, де є згадка бренду.

Усунення хибних відгуків

Усунення хибних відгуків виконується як за допомогою конструктивного діалогу з представниками веб-сервісів, так і шляхом «посівів» (збільшення і переважання позитивних відгуків). Для окремих ніш бізнесу можуть бути корисні PR-матеріали, прес-релізи та іміджеві статті в ЗМІ. Вони займуть перші місця в результатах пошуку і витіснять негативні згадки.

Користувачі Інтернету довіряють видачі пошукових систем і якщо бачать позитивну інформацію про бренд, складають про нього хороше враження. Дуже важливо створити правильний імідж компанії в пошуковій системі!

Природність і безпеку процесу

Як показує практика, незадоволені клієнти набагато частіше діляться своєю думкою. Тому, якщо не займатися моніторингом відгуків, негативні дуже швидко почнуть переважати і псувати імідж компанії. Ми підходимо відповідально до підготовки відгуків, щоб вони виглядали органічно:

  Текст кожного відгуку унікальний і не схожий на інші

  Достатній обсяг тексту (короткі відгуки не мають ваги, а надто великі ніхто не стане читати)

  Конкретика і факти (вказані характеристики і фактори, які мають до вашого продукту безпосереднє відношення)

Замовити пошукове управління репутацією можна, надавши сервіси та портали з негативними згадками самостійно. Ми маємо великий досвід роботи з усуненням негативу в мережі і знаємо, який підхід необхідний до співпраці з представниками самих різних інтернет-майданчиків.

Просто купити хороші відгуки недостатньо. Наш аналіз дозволить виявити реальні «слабкі місця» продукту або сервісу, що вимагають корекції. На управління репутацією в інтернеті вартість розраховується для кожного в індивідуальному порядку, залежно від обсягу та складності робіт.

Поряд із цією послугою у веб-студії VOLL можна замовити просування сайту, що передбачає комплексний підхід до внутрішньої та зовнішньої оптимізації ресурсу. У цьому випадку буде проаналізовано всі аспекти його роботи, виявлено та продемонстровано клієнтам конкурентні переваги, що стане основою для формування позитивної репутації.