Розробка сайтів на WordPress

ВордПрес – це найпопулярніша і найпоширеніша на сьогоднішній день CMS. Вона забезпечує легкість керування контентом та підходить для різного призначення веб-ресурсів. Починається розробка WordPress сайту з вибору відповідної оболонки та її персоналізації. Спочатку сам рушій планувався виключно для блогів, але сьогодні він дозволяє запускати проекти практично будь-якої складності.

Якщо Вам цікавий оригінальний та ефективний портал, то замовити розробку сайту на WordPress буде найкраще у веб-студії. Ми пропонуємо повний комплекс послуг під ключ, що включає роботи над індивідуальним дизайном, контентом та просуванням.

Доступність та зручність використання

CMS встановлюється в пару кліків на всіх хостингах і тому складнощів із її використанням не буде. Насамперед багатьох замовників цікавить, скільки коштує створення сайту на WordPress. Якщо використовувати типову стандартну оболонку, то його собівартість значно знижується. Але слід розуміти, що розробка дизайну сайту це один з найпріоритетніших ключів до успіху.

Опрацюванням інтерфейсу та навігації займається наша команда, для ресурсів ми використовуємо також додаткові корисні плагіни. Справа в тому, що стандартний функціонал цієї ЦМС досить обмежений. За допомогою спеціальних розширень можна вирішити широкий ряд завдань: захистити сервіс від спаму, оптимізувати під пошукові системи, додати нові модулі та можливості до його інтерфейсу. Отримати точні дані про те, скільки коштує розробка підходящого сайту, можна виключно в індивідуальному порядку.

Головна перевага у зручності керування контентом через панель:

  • Редагування тексту, заголовків та таблиць;
  • Вставляння зображень, аудіо- та відеороликів;
  • Інтеграція додаткових елементів;
  • Розміщення сторонніх програм та віджетів.

Власники ресурсів можуть вносити невеликі редагування в контент без допомоги розробників та знань HTML-коду. Готові сторінки можна зберігати у вигляді шаблонів та використовувати для нових розділів. Це збільшує швидкість редагування матеріалів, що дозволяє просунутим користувачам менше вдаватися до допомоги веб-майстрів.

Дизайн інтерфейсу та ергономічність

Ефективність будь-якого веб-сервісу залежить від візуальної складової. Взяти за основу відповідний шаблон можна, вибравши його з величезної різноманітності стандартних варіантів.

Платформа дозволяє робити правки в їхньому коді, персоналізувати та доводити до ідеалу кожен. У цьому наші фахівці – професіонали, вони вміють втілювати у життя найсміливіші ідеї клієнтів.

Для кожного веб-проекту опрацьовується колірна гама, створюються графічні елементи та ретельно підбираються фото. Ми велике значення приділяємо якості контенту, від якого залежить перше враження майбутніх відвідувачів.

Створення та розробка сайтів на WordPress

Виконується робота цілою командою з експертів у своїх галузях. Готовий веб-ресурс має бути приємним для очей, зрозумілим та вести відвідувача до цільової дії. Саме для цього опрацьовується структура наповнення сторінок та загальний сценарій поведінки користувачів.

Враховуються також і маркетингові принципи розуміння потреб клієнтів, використовуються воронки продажу та форми для онлайн-спілкування з менеджерами або консультантами.

Підсумкова вартість створення сайту залежатиме від його складності, а також комплексу замовлених послуг. На движку можна запускати інтернет-магазини, лендінг, блоги, рекламні або інформаційні портали. Для продажу різноманітних товарів та послуг він підходить оптимально.

Розкрутка та пошукова оптимізація

Технічна складова сервісу практично бездоганна і тому веб-сайти на ньому займають високі позиції у пошуку. Однак важливо розуміти значення SEO-friendly шаблону, його оптимізації та персонального контенту. Це стосується вибору зображень та оригінальних текстових матеріалів, оформлення загалом.

Створення сайту на WordPress можна замовити від веб-студії під ключ. Ми звертаємо увагу на всі деталі для отримання кращого результату. Робимо не просто красиву картинку та приємний інтерфейс, а корисні та ефективні у залученні нової клієнтури веб-ресурси.

Щодо оптимізації для пошуку, то для неї теж існує безліч корисних плагінів. Для кожного проекту ми обираємо оптимальне рішення у просуванні, воно багато в чому залежить від його тематики. На сумарну ціну розробки впливає і комплекс виконаних завдань із сео-оптимізації.

Переваги та недоліки ЦМС

Сервіс можна з упевненістю назвати універсальним, надійним та простим. Його адміністративна панель інтуїтивно зрозуміла і дає багато можливостей в управлінні контентом навіть без знання мови HTML. Плагіни та розширення дозволяють постійно покращувати та модернізувати веб-ресурс. На сторінці можна встановлювати корисні форми для підвищення продажів.

Не зайвим буде згадати, що запуск на цьому двигуні обійдеться набагато дешевше, ніж індивідуальна реалізація з нуля. Для представників малого та середнього бізнесу таке рішення здебільшого оптимальне. Ми пропонуємо приємну вартість розробки сайту WordPress. У роботі враховується мета майбутнього веб-ресурсу та специфіка бізнесу замовника.

Будь-яка система має мінуси і ВордПрес не виняток. Наприклад, є можливість натрапити на неякісний шаблон з помилками в коді. Його використання ускладнить оптимізацію для пошуку та роботу над усім проектом загалом. Вартість розробки буде вищою, якщо звернутися до веб-студії, але робота досвідчених фахівців виключить ймовірність помилок та прорахунків.

Якщо ви ще сумніваєтеся чи потребуєте додаткової інформації, то сміливо звертайтесь до нас для детальної консультації. Ми з радістю дамо відповіді на запитання та запропонуємо для вашого бізнесу найкраще рішення. Ми маємо великий досвід і до всіх завдань підходимо зі щирим ентузіазмом. Всі клієнти можуть розраховувати на техпідтримку та подальше обслуговування.

Оформляйте своє замовлення прямо сьогодні та піднімайте свій онлайн бізнес за допомогою професіоналів.

Ви можете отримати безкоштовну консультацію, заповнивши форму нижче

    Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних