Лінкбілдінг

Лінкбілдінг – це зовнішня оптимізація сайту, пов’язана з нарощуванням посилань на нього на авторитетних майданчиках. Результат такої оптимізації – підвищення впізнаваності бренду і просування в пошуковій видачі. Метод має на увазі не закупівлю максимальної кількості посилань, а побудова індивідуальної стратегії їх отримання з якісних ресурсів.

Як виконується нарощування посилальної маси?

Лінкбілдінг – це відповідальний і трудомісткий процес, донорські ресурси необхідно аналізувати за багатьма параметрами. Скрупульозний пошук і увага до деталей дозволяють отримувати необхідний результат, не піддаючи веб-сайт ризику потрапити під контролюючі алгоритми пошукових систем.

При виборі сайту донора ми звертаємо увагу на:

1. Відповідність тематиці

Розмістити статті з посиланнями краще на вебресурсі зі схожою тематикою. Пошукові системи краще реагують на зворотні посилання, коли вони знаходяться на сайті схожого напрямку

2. Авторитет і довіра

Ми вибираємо ресурси з хорошою репутацією як у пошукових систем, так і у читачів. Якщо ресурс існує вже не перший день, це говорить про його популярність і затребуваність

3. Активність аудиторії

Блоки для коментарів і відгуків, кнопки для поширення в соціальних мережах свідчать про активність веб-ресурсу. Розміщена на такому порталі посилання принесе користь.

4. Заспамленість.

Якщо на сайті надто багато реклами і спливаючих вікон, він ризикує найближчим часом потрапити під фільтри пошукових систем. Для розміщення зворотних посилань ми вибираємо перспективні веб-сайти, користь від вибору яких буде довгостроковою.

Домогтися найкращого ефекту можна, якщо використовувати в якості донора регіональний сайт. Для ресторанів, салонів краси, стоматологій і СТО кращим рішенням буде розміщення зворотних посилань на міських порталах.

Давайте обговоримо всі деталі
реалізації проекту

Залиште заявку на детальну консультацію

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

  З яких етапів складається процес оптимізації?

  В першу чергу аналізується веб-сайт клієнта, його структура і тематика. На основі зібраних даних складається план написання текстів для сайтів донорів, створюється анкор-лист з ключовими словами з семантичного ядра. Також аналізуються посилальні профілі конкурентів в ніші бізнесу.

  Нарощування посилальної маси. починається з вибору ідеальних порталів донорів і проведення переговорів з ними. Ми домовляємося про ціну послуги та вимоги до розташовуваних тематичним матеріалами. Після цього наші фахівці готують для публікації інформаційний контент з посиланнями.

  Вже після першого етапу розміщення посилань проводиться аналіз результатів, і готується звіт. На його основі здійснюється подальше планування просування даним методом, вводяться корективи в план і тех. завдання. У нас прозорі умови і велика увага до якості контенту.

  Що робить лінкбілдінг успішним?

  Нарощування маси корисно для молодих веб-сайтів і компаній, що працюють в середовищі з високою конкуренцією. Метод дозволяє значно збільшити зростання трафіку і підвищити впізнаваність продукції компанії. При формуванні індивідуальних стратегій ми дотримуємося принципів:


  • 01

   Забезпечувати поступове зростання посилань, не допускаючи різкого вибуху згадок на донорських ресурсах.


  • 02

   Зберігати баланс анкорних і безанкорних згадок


  • 03

   Ретельно вивчати показники порталів донорів.

  Ми віддаємо перевагу «вічним лінками», які дозволяють просувати сайти по високочастотним запитам. Вони розміщуються один раз і назавжди, з ними набагато менше шансів потрапити під санкції пошукових роботів. За такими посиланнями спостерігається високий показник природних переходів.

  Щоб добитися хорошого результату в просуванні таким методом, важливо розуміти цільову аудиторію клієнта і її потреби. Ми відповідально підходимо до вибору тематичних матеріалів, здатних «зачепити око» на статті та простимулювати природний перехід по залишеному лінку.

  Наші фахівці ретельно аналізують нішу бізнесу клієнта, її лідерів і відповідні донорські майданчика. Поетапне просування – кращий варіант для компаній, яким потрібен веб-сайт не на один день.

  Переваги і недоліки методу

  Основний плюс оптимізації природними посиланнями – це можливість зайняти перші місця в пошуковій видачі і підвищити репутацію веб-ресурсу. Розміщуються на донорських порталах тематичні матеріали – це найкращий спосіб привернути цільову аудиторію природним шляхом.

  Крім того, лінкбілдинг – це ефективне просування сайту в інтернеті за рахунок прискорення індексації сторінок пошуковими роботами. Звичайно, це працює за умови, що посилання на веб-ресурс розміщені на авторитетному, перевіреному майданчику з гарною репутацією.

  Нативна реклама

  Розберемо на прикладі просування веб-сайту для стоматології. Для посилань готуються тематичні статті по темам: «Які методики використовуються для безболісного лікування зубів?», «Як доглядати за зубами дітей?». Статті розміщуються на інформаційних ресурсах, що спеціалізуються на темах: «Здоров’я», «Виховання дітей», «Технології» і міських порталах.

  Потенційний клієнт звертає увагу на статтю з цікавою темою і додатково отримує інформацію про послуги стоматології. Це хороша можливість отримати тих клієнтів, які планували скористатися послугою «в перспективі» і були замотивовані тематичним матеріалом. Навіть якщо зацікавлена ​​людина не залишить замовлення в той же день, у нього в пам’яті залишиться асоціація, що пов’язує ваш бренд і необхідну послугу.

  У чому складність?

  Єдиним недоліком лінкбілдінга є тимчасові витрати. Цей метод вимагає кропіткої роботи та скрупульозного планування. Його не можна використовувати, як єдиний спосіб оптимізації та просування. А ось в сукупності з іншими методиками він дає відмінні результати!

  Використання неякісних посилань або «сірих методик» лінкбілдінга може швидко привести до того, що сайт потрапить під санкції пошукових систем. Дуже важливо, щоб розробкою і реалізацією стратегії займався досвідчений фахівець, краще за все замовити комплекс робіт за договором від веб-студії.

  Що пропонує наша веб-студія?

  Ми уважно підходимо до складання стратегій, ретельно збираючи та обробляючи вихідну інформацію. Детальний аналіз дозволяє скласти оптимальний план просування для веб-сайту в будь-якій ніші бізнесу. Кожен клієнт може розраховувати на персональний підхід і консультації.

  У нас лінкбілдінг замовити ви можете під ключ з усіма супутніми роботами. Наша веб-студія займається підготовкою контенту, складанням анкор-листів за даними семантичного ядра і аналізом сайтів донорів. За якість виконаної роботи ми відповідаємо і не передаємо завдання на аутсорс.

  Ми пропонуємо поступове нарощування посилань і націлені на постійну співпрацю з клієнтами. Додатково у нас можна замовити SEO просування за допомогою інших перевірених методик. Для сайту в будь-якій ніші бізнесу ми готові запропонувати оптимальні шляхи просування.

  Отримати більш детальну інформацію про послугу і особливості методу можна, звернувшись до нас за вказаними телефонами. Наші співробітники будуть раді вичерпно відповісти на питання і запропонувати кращі умови для співпраці. Залишити заявку можна через спеціальну форму на сайті.

  Наша веб-студія готова запропонувати кращі
  умови для просування вашого веб-сайту!

  Ви можете отримати безкоштовну консультацію заповнивши форму нижче

   Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних