Лінкбілдінг

Лінкбілдінг – це зовнішня оптимізація сайту, пов’язана з нарощуванням посилань на нього на авторитетних майданчиках. Результат такої оптимізації – підвищення впізнаваності бренду і просування в пошуковій видачі. Метод має на увазі не закупівлю максимальної кількості посилань, а побудова індивідуальної стратегії їх отримання з якісних ресурсів.

Як виконується нарощування посилальної маси?

Лінкбілдінг – це відповідальний і трудомісткий процес, донорські ресурси необхідно аналізувати за багатьма параметрами. Скрупульозний пошук і увага до деталей дозволяють отримувати необхідний результат, не піддаючи веб-сайт ризику потрапити під контролюючі алгоритми пошукових систем.

При виборі сайту донора ми звертаємо увагу на:

1. Відповідність тематиці

Розмістити статті з посиланнями краще на вебресурсі зі схожою тематикою. Пошукові системи краще реагують на зворотні посилання, коли вони знаходяться на сайті схожого напрямку

2. Авторитет і довіра

Ми вибираємо ресурси з хорошою репутацією як у пошукових систем, так і у читачів. Якщо ресурс існує вже не перший день, це говорить про його популярність і затребуваність

3. Активність аудиторії

Блоки для коментарів і відгуків, кнопки для поширення в соціальних мережах свідчать про активність веб-ресурсу. Розміщена на такому порталі посилання принесе користь.

4. Заспамленість.

Якщо на сайті надто багато реклами і спливаючих вікон, він ризикує найближчим часом потрапити під фільтри пошукових систем. Для розміщення зворотних посилань ми вибираємо перспективні веб-сайти, користь від вибору яких буде довгостроковою.

Домогтися найкращого ефекту можна, якщо використовувати в якості донора регіональний сайт. Для ресторанів, салонів краси, стоматологій і СТО кращим рішенням буде розміщення зворотних посилань на міських порталах.

Давайте обговоримо всі деталі
реалізації проекту

Залиште заявку на детальну консультацію

  З яких етапів складається процес оптимізації?

  В першу чергу аналізується веб-сайт клієнта, його структура і тематика. На основі зібраних даних складається план написання текстів для сайтів донорів, створюється анкор-лист з ключовими словами з семантичного ядра. Також аналізуються посилальні профілі конкурентів в ніші бізнесу.

  Нарощування посилальної маси. починається з вибору ідеальних порталів донорів і проведення переговорів з ними. Ми домовляємося про ціну послуги та вимоги до розташовуваних тематичним матеріалами. Після цього наші фахівці готують для публікації інформаційний контент з посиланнями.

  Вже після першого етапу розміщення посилань проводиться аналіз результатів, і готується звіт. На його основі здійснюється подальше планування просування даним методом, вводяться корективи в план і тех. завдання. У нас прозорі умови і велика увага до якості контенту.

  Що робить лінкбілдінг успішним?

  Нарощування маси корисно для молодих веб-сайтів і компаній, що працюють в середовищі з високою конкуренцією. Метод дозволяє значно збільшити зростання трафіку і підвищити впізнаваність продукції компанії. При формуванні індивідуальних стратегій ми дотримуємося принципів:


  • 01

   Забезпечувати поступове зростання посилань, не допускаючи різкого вибуху згадок на донорських ресурсах.


  • 02

   Зберігати баланс анкорних і безанкорних згадок


  • 03

   Ретельно вивчати показники порталів донорів.

  Ми віддаємо перевагу «вічним лінками», які дозволяють просувати сайти по високочастотним запитам. Вони розміщуються один раз і назавжди, з ними набагато менше шансів потрапити під санкції пошукових роботів. За такими посиланнями спостерігається високий показник природних переходів.

  Щоб добитися хорошого результату в просуванні таким методом, важливо розуміти цільову аудиторію клієнта і її потреби. Ми відповідально підходимо до вибору тематичних матеріалів, здатних «зачепити око» на статті та простимулювати природний перехід по залишеному лінку.

  Наші фахівці ретельно аналізують нішу бізнесу клієнта, її лідерів і відповідні донорські майданчика. Поетапне просування – кращий варіант для компаній, яким потрібен веб-сайт не на один день.

  Переваги і недоліки методу

  Основний плюс оптимізації природними посиланнями – це можливість зайняти перші місця в пошуковій видачі і підвищити репутацію веб-ресурсу. Розміщуються на донорських порталах тематичні матеріали – це найкращий спосіб привернути цільову аудиторію природним шляхом.

  Нативна реклама

  Розберемо на прикладі просування веб-сайту для стоматології. Для посилань готуються тематичні статті по темам: «Які методики використовуються для безболісного лікування зубів?», «Як доглядати за зубами дітей?». Статті розміщуються на інформаційних ресурсах, що спеціалізуються на темах: «Здоров’я», «Виховання дітей», «Технології» і міських порталах.

  Потенційний клієнт звертає увагу на статтю з цікавою темою і додатково отримує інформацію про послуги стоматології. Це хороша можливість отримати тих клієнтів, які планували скористатися послугою «в перспективі» і були замотивовані тематичним матеріалом. Навіть якщо зацікавлена ​​людина не залишить замовлення в той же день, у нього в пам’яті залишиться асоціація, що пов’язує ваш бренд і необхідну послугу.

  У чому складність?

  Єдиним недоліком лінкбілдінга є тимчасові витрати. Цей метод вимагає кропіткої роботи та скрупульозного планування. Його не можна використовувати, як єдиний спосіб оптимізації та просування. А ось в сукупності з іншими методиками він дає відмінні результати!

  Використання неякісних посилань або «сірих методик» лінкбілдінга може швидко привести до того, що сайт потрапить під санкції пошукових систем. Дуже важливо, щоб розробкою і реалізацією стратегії займався досвідчений фахівець, краще за все замовити комплекс робіт за договором від веб-студії.

  Що пропонує наша веб-студія?

  Ми уважно підходимо до складання стратегій, ретельно збираючи та обробляючи вихідну інформацію. Детальний аналіз дозволяє скласти оптимальний план просування для веб-сайту в будь-якій ніші бізнесу. Кожен клієнт може розраховувати на персональний підхід і консультації.

  У нас лінкбілдінг замовити ви можете під ключ з усіма супутніми роботами. Наша веб-студія займається підготовкою контенту, складанням анкор-листів за даними семантичного ядра і аналізом сайтів донорів. За якість виконаної роботи ми відповідаємо і не передаємо завдання на аутсорс.

  Ми пропонуємо поступове нарощування посилань і націлені на постійну співпрацю з клієнтами. Додатково у нас можна замовити SEO просування за допомогою інших перевірених методик. Для сайту в будь-якій ніші бізнесу ми готові запропонувати оптимальні шляхи просування.

  Отримати більш детальну інформацію про послугу і особливості методу можна, звернувшись до нас за вказаними телефонами. Наші співробітники будуть раді вичерпно відповісти на питання і запропонувати кращі умови для співпраці. Залишити заявку можна через спеціальну форму на сайті.

  Наша веб-студія готова запропонувати кращі
  умови для просування вашого веб-сайту!

  Ви можете отримати безкоштовну консультацію заповнивши форму нижче