Розробка сайту для ресторану

Сучасна людина звикла шукати необхідну інформацію в інтернеті, в режимі онлайн купувати квитки і бронювати столики в закладах. Це просто, зручно і дійсно значно економить час. Розробка сайту для ресторану – це можливість не втрачати потенційних клієнтів, які цінують власний комфорт.

Які можливості Ви отримуєте, маючи веб-сайт?

 • Продемонструвати переваги закладу, розмістивши:

  Апетитні зображення страв з привабливими описами

  Стильні фотографії приміщення, столиків і інтер’єру в цілому

  Невеликі відеоролики з процесом приготування страв, роботою офіціантів та іншого персоналу.

 • Підвищити інтерес і лояльність своїх клієнтів, вказавши

  Інформацію про страви дня

  Акційні та спеціальні пропозиції

  Історію свого закладу і його цінності

 • Збільшити кількість відвідувачів і суму середнього чека можна, якщо

  Дістати цільову аудиторію з пошукової видачі

  Показати гостю повний асортимент пропозиції

  Візуально презентувати супутні страви

Коли потенційний клієнт шукає місце для весілля, ювілею або ж іншого заходу, оцінити інтер’єр і страви йому куди легше онлайн. До того ж це значно економить час на телефонних розпитах, консультаціях і узгодженнях. На веб-сайті відразу є вся потрібна інформація.

Давайте обговоримо всі деталі
реалізації проекту

Залиште заявку на детальну консультацію

  Нажимая на кнопку, Вы соглашаетесь на обработку персональных данных

  Як здійснюється розробка
  сайту для ресторану?

  Спочатку важливо визначити цілі веб-ресурсу і очікування від його роботи. Після необхідно зібрати всю потрібну інформацію, підготувати фото і опис. Для веб-проекту буде підібрана відповідна по функціоналу платформа, ми забезпечимо її потрібними модифікаціями і розширеннями.

  Дуже важливо зробити зручними можливості:

  Отримання консультації в режимі он-лайн

  Оформлення замовлення на страви і їх доставку

  Броні столиків на певну дату

  При необхідності, можна зробити карту ресторану і 3D-візуалізацію всього інтер’єру. Створення сайту ресторану – це комплекс послуг, спрямованих на формування його гарного іміджу в мережі. Якщо ресурс зроблений якісно, ​​він буде робити приємне враження на відвідувачів з пошукової видачі і конвертувати їх в клієнтів.

  У яку суму обійдеться створення сайту?

  Ціна веб-ресурсу буде залежати від складності його функціоналу, кількості підготовленого контента і додаткових розширень. Важливо розуміти, що всі витрати на веб-сайт – це інвестиції в імідж закладу в мережі. Більш того, якісний веб-ресурс зможе приводити Вам куди більше клієнтів.

  Мета веб-проекту – показати страви закладу в такому вигляді, щоб відвідувач навіть не став цікавитися аналогічними пропозиціями від конкурентів. Підштовхувати гостя до цільової дії допомагають зручні форми заявок, зрозумілі умови замовлення і грамотне колірне оформлення.

  Яку роль відіграє дизайн сторінок?

  В озброєнні сучасних маркетологів велику кількість інформації про те, як правильно продавати їжу. Коли справа стосується фастфуда, використовують яскраві і насичені кольори. Рекламу солідних ресторанів оформляють в стилі класики і мінімалізму. Невеликі затишні кафе рекламують, використовуючи поєднання теплих відтінків і відповідні графічні елементи.

  Створення сайту – це робота, заснована на рекламі та презентації послуг. Для веб-сторінок важливо підібрати гарні шрифти, приємний фон і необхідні зображення. Якщо у Вас ще немає логотипу, то доручити його розробку можете нашому дизайнеру, він виконає роботу з урахуванням всіх побажань.

  Презентувати заклад і його пропозицію важливо в правильній оболонці. Ми підготуємо її найкращим чином, користуючись багатим досвідом. Наша команда складається з експертів в дизайні, програмуванні та роботі з контентом. Для Ваших ідей і побажань ми запропонуємо оптимальні шляхи реалізації.

  SEO-оптимізація і пошук клієнтів

  Щоб веб-ресурс постійно приводив нових відвідувачів, його потрібно створити відповідно до вимог від пошукових систем. Наші фахівці надають комплекс послуг, пов’язаних з просуванням. Ми грамотно налаштовуємо веб-сайт і його сторінки, готуємо унікальні тексти і картинки.

  Наш PPC-експерт налаштує контекстну рекламу, яка дозволить знаходити клієнтів вже з першого дня роботи ресурсу. Причому налаштувати рекламу можна так, щоб вона враховувала:

  Це особливо важливо для тематичних закладів, де регулярно проводять концерти або стендап. Створити сайт для ресторану можна саме таким,

  яким Ви його хочете бачити. Ми працюємо над веб-проектами будь-якого рівня і завжди доводимо довірену роботу до ідеалу.

  вік аудиторії

  Інтереси майбутніх відвідувачів

  Географічне розташування

  Давайте розповімо про всі переваги Вашого закладу! Ми знаємо, як збільшити кількість Ваших клієнтів!

  Ви можете отримати безкоштовну консультацію відправивши форму нижче

   Нажимая на кнопку, Вы соглашаетесь на обработку персональных данных

   Дивитись кейс

   Дивитись кейс

   Дивитись кейс

   Тут може бути Ваш проект
   А поки, ознайомтеся з нашими кейсами, їх у нас понад 280!
   Дивитися всі кейси