Товарна реклама в Google Shopping

Порівняно новий інструмент просування товарів в Інтернеті – реклама в Google Shopping, здобула широку популярність як у споживачів, так і у продавців. Для перших це максимально швидке отримання інформації про пропозицію товару, що цікавить, для других – можливість залучити трафік цільової аудиторії до свого інтернет-магазину, істотно збільшивши показники конверсії.

Принцип роботи товарної реклами у Google Shopping

Алгоритм багато в чому схожий на контекстні оголошення, проте працює більш ефективно і цілеспрямовано. Після реєстрації продавця на сервісі Google Merchant Center та заповнення фіда (інформації про товари, пропозиції) торгова реклама Google відображається користувачеві відповідно до змісту введеного запиту.

Оголошення розміщуються у верхній частині сторінки результатів видачі під пошуковим рядком, тому одразу привертають увагу потенційного клієнта. Вони також відображаються на сайтах КММ (контекстно-медійної мережі). Їхня важлива особливість – спосіб подачі. Оголошення являє собою фото товару з ціною , назвою бренду та посиланням на інтернет-магазин продавця , що дозволяє швидко та наочно отримати найбільш важливу інформацію без необхідності тривалого пошуку та одразу перейти на сторінку товару для здійснення замовлення.

За умови грамотного налаштування Google Shopping за оголошеннями клацатимуть лише зацікавлені користувачі, що забезпечить раціональне використання рекламного бюджету.

Важно! Возможность регистрации на сервисе предоставляется только интернет-магазинам, которые соответствуют требованиям Google. Основные среди них: наличие соединения https и сертификата ssl, понятный покупателю и надежный функционал для осуществления покупок, актуальные цены на товары и их наличие, грамотно оформленные разделы контактов, доставки и оплаты.

Важливо! Можливість реєстрації на сервісі надається лише інтернет-магазинам, які відповідають вимогам Google. Основні серед них: наявність з’єднання https та сертифіката ssl, зрозумілий покупцеві та надійний функціонал для здійснення покупок, актуальні ціни на товари та їх наявність, грамотно оформлені розділи контактів, доставки та оплати.

Переваги розміщення товарної реклами

 • Доступна вартість організації рекламної кампанії, оскільки вартість кліка тут нижче, ніж у контекстної реклами;
 • Висока конверсія. Зважаючи на те, що реклама в Google Мерчант відразу дає найважливішу інформацію про товар, на сайт інтернет-магазину переходять користувачі, спочатку налаштовані на покупку;
 • Максимальна ефективність таргетингу. За умови, що вебстудія , яка займається розробкою та супроводом рекламної кампанії, правильно визначила цільову аудиторію, є можливість «поцілити» точно в зацікавленого споживача;
 • Мінімальне налаштування Google Merchant. Оголошення оновлюються та відображаються у пошуку в автоматичному режимі, тобто. система сама визначає, якими запитами показувати товари. При цьому враховуються як високочастотні, так і низькочастотні запити;

Різновид товарних оголошень

У Google Shopping реклама відображається у вигляді зображень високої якості з інформацією про актуальну ціну, бренд або продавця та назву моделі. Важливо, щоб при натисканні оголошення користувач переходив саме на сторінку картки товару з його описом, а не в розділ категорії. Це суттєво підвищить показники конверсії.

Оптимальний варіант – делегування процесу налаштування, запуску та супроводу рекламної кампанії професійній фірмі, фахівці якої мають досвід успішної роботи з цим інструментом.

Переваги роботи з VOLL

Наша веб-студія займається просуванням товарів через Google Shopping на професійній основі. Для свого клієнта ми можемо запропонувати:

 • Високий рівень відповідальності. Ми ставимо чіткі завдання та використовуємо всі можливі інструменти для досягнення поставлених цілей;
 • Професіоналізм. Над кожним проектом працює команда досвідчених фахівців з маркетингу, SEO просування, реклами , дизайну;
 • Доступні ціни та прозорість. Наші клієнти регулярно отримують звіти про виконану роботу з аналітичними викладками та коментарями від фахівця;
 • Комплексний підхід. У VOLL організація реклами в Гугл Шопінг передбачає проходження всіх стадій від планування та запуску до супроводу та підбиття підсумків.

Етапи запуску реклами в Google Merchant

 • 01

  Аудит. Робота над проєктом починається з вивчення та оцінки стану інтернет-магазину, потреб цільової аудиторії, рівня конкуренції, співвідношення попиту та пропозиції на ринку.

 • 02

  Формування стратегії. Ґрунтуючись на отриманій інформації визначаються пріоритетні цілі, показники конверсії, яких необхідно досягти, складається план дій.

 • 03

  Підготовка рекламної кампанії. На цьому етапі наш спеціаліст реєструє обліковий запис клієнта, завантажує фід з інформацією про товари, виконує налаштування параметрів у Merchant Center та підключає інструменти аналітики.

 • 04

  Ведення проекту. На основі аналітичних даних, що регулярно отримуються, проводиться постійне коригування параметрів з метою досягнення максимальної конверсії.

 • 05

  Надання звітності. У процесі проведення кампанії наші фахівці надають детальну та наочну інформацію про досягнуті результати.

Замовити налаштування кампанії товарної реклами від VOLL

Щоб замовити товарну рекламу в Google у нашій веб-студії, рекомендується заповнити бриф на нашому сайті. Він дозволить отримати загальну інформацію про клієнта, його потреби, особливості продукту, що просувається. Надалі обговорення ведеться у форматі особистого спілкування з опрацюванням кожного нюансу, що дає можливість реалізувати індивідуальний підхід до рекламної кампанії та сформувати ціну, яка буде оптимальною для обох сторін.

Залишились питання?

Ви можете отримати безкоштовну консультацію, надіславши форму нижче

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних