Instagram Feed Widget for Opencart

Instagram Feed Widget for Opencart - це модуль для веб-сайтів на Opencart, що дозволяє відображати на сторінках контент з стрічки Instagram-аккаунта. У власника є два варіанти відображення особистого контенту: сітка і слайдер.
520
1
Версія OpenCart: 2.3
15 $ (423 грн)
Купити гарантія 100%

Чим буде корисна
стрічка Instagram на сайті?

Віджет Instagram для Opencart допоможе відвідувачам краще перейнятися атмосферою вашого бренду і продукцією, підвищить залученість і конверсію. Фотографії та візуалізації будуть доступні прямо на сайті, а значить контент зможуть побачити навіть користувачі без особистих Instagram-акаунтів

Opencart Instagram Module – це відмінна можливість продемонструвати нові товари і розширити коло підписників в соціальній мережі. Використовуючи відповідні візуалізації, ви робите потрібне враження на цільову аудиторію і емоційно готуєте її до формування замовлення.

Встановивши модуль Instagram на Opencart, ви розширите охоплення клієнтів і поліпшите якість взаємодії з ними.

Наявність додаткового контенту сприяє збільшенню часу перебування відвідувача на веб-сайті. А якщо потенційний клієнт ще не готовий до формування замовлення, пропозицію підписатися на сторінку вашого бренду в Instagram дозволить не втратити залученого користувача.

Чим наш Instagram Feed Widget for Opencart відрізняється від аналогів

Наш віджет Instagram для Opencart добре виглядає на різних макетах і адаптований під всі типи пристроїв. На відміну від аналогічних модулів, він не здійснює навантаження на сервер. Працює безпосередньо з API Instagram і не потребує фіксі багів або регулярних оновленнях.

Всі пости зі сторінки бренду в Instagram будуть кешуватися і зберігатися на серверах. Модуль робить звернення до соціальної мережі щогодини і оновлює стрічку, щоб відвідувачі веб-сайту бачили актуальний контент! Ви також маєте можливість вивести на сайт інформацію про користувача.

Opencart Instagram Module – це зручний інтерфейс для адміністратора і якісна верстка без підключення зовнішніх файлів або плагінів. Він не замінює файли, не використовує vQmod і Ocmod.

Як вставити стрічку Інстаграм на сайт?

Швидка і проста установка:

Скачайте модуль

Скопіюйте вміст папки UPLOAD в корінь сайту

Віджет Instagram для Opencart стабільно працює на версіях Opencart 2.0 *, 2.1 *, 2.3.

Для установки буде потрібно версія PHP 5.6 або вище, а також вам буде потрібно отримати
токен Інстаграм по нашій інструкції