Замовити рекламу в Facebook

Соціальні мережі – це невід’ємна частина життя практично кожної сучасної людини. В Україні сьогодні особливо популярний Facebook і з його допомогою можна направити таргетовану рекламу на будь-яку цільову аудиторію. Замовити рекламу в Facebook можна для просування товарів і послуг, інформування про події та акції, зростання впізнаваності бренду.

Грамотне налаштування таргетингу, виконане досвідченими фахівцями, на основі ретельного вивчення цільової аудиторії дозволить гранично швидко збільшити продажі, сприятиме формуванню у потенційного клієнта позитивного уявлення про продукт.

Якого формату можна замовити рекламу Facebook?

Таргетована реклама на даному майданчику може виглядати по-різному:

Зображення. Це може бути фотографія товару або приваблива візуалізація зі слоганом, що виконує функцію реклами.

Кільцева галерея. В одну публікацію можна додати відразу кілька зображень. Ідеальний варіант для демонстрації категорії товарів.

Слайд шоу. Формат відрізняється від попереднього тим, що зображення в публікації змінюються автоматично.

Відеоролик. Динамічна публікація привертає більше уваги, але створення якісного відео вимагає великих фінансових вкладень.

Підбірка товарів. Ідеальний варіант для інтернет-магазинів одягу або цифрової техніки, реклами доставки їжі швидкого харчування.

Персональний підхід і настройка під ключ

В першу чергу необхідно визначити мету:

Залучити відвідувачів на сторінку

Поширити важливу інформацію

Формувати імідж продукту або бренду

Залучити цільову аудиторію на веб-сайт

Продати певний товар або послугу

На рекламу на Facebook ціни залежать від поставлених завдань!

Після цього проводиться аналіз вашої пропозиції і ніші ринку. За ним будується портрет цільової аудиторії, її вік і інтереси. Виходячи з даних про потенційних клієнтів, формується план кампанії та контент-стратегія.

Ціна за клік Facebook ніколи не буває фіксованою. Формується вона в залежності від специфіки продукту і цільової аудиторії, часу показу і навіть кількості конкурентів в середовищі. Дослідження кон’юнктури ринку та виявлення потреб потенційних клієнтів дозволяє отримати:

 • Повне охоплення всіх зацікавлених людей;

 • Залучення клієнтів по їх розташуванню;

 • Економія на залученні кожного покупця;

 • Розширення цільової аудиторії.

Коли запускається реклама в Facebook, ціна і стратегія можуть змінюватися в міру зміни цілей клієнта. Ми пропонуємо прозорі ціни і замовити від агентства можна просування з запуском в найближчий час.

Давайте обговоримо всі деталі
реалізації проекту

Залиште заявку на детальну консультацію

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

  Що формує вартість реклами в Facebook від веб-студії?

  Запуск кампанії вимагає не тільки правильного налаштування, а й дослідження даних для виставлення корисних властивостей. Коли стратегія просування вже сформована, починається етап безпосередньої підготовки контенту.

  Коли передбачається Facebook реклама, ціна включає ретельну роботу над кожним постом. У кожної публікації і оголошення є своя мета.

  Аналіз сторінок конкурентів дозволяє визначити для ваших публікацій унікальний стиль. Він включає формат візуалізацій, їх колірну гамму і загальний настрій. Формується Tone of Voice бренду для рекламних слоганів і спілкування з цільовою аудиторією.

  Якщо мова йде про постійне ведення сторінки, то обраний стиль спілкування використовується для інформаційних і розважальних сторінок. Він робить бренд впізнаваним в рекламних і іміджевих статтях.

  Вартість реклами Facebook включає її деталізовану настройку і контроль. За результатами робіт ми забезпечуємо клієнтів звітностями.

  Які переваги є у просування таким способом?

  Соціальні мережі – це місце, де люди найбільше залишають інформацію, яка може використовуватися для націлювання. Дістати саму дорослу і платоспроможну аудиторію дозволяє саме реклама Facebook. Ціна на просування при цьому не сильно відрізняється від цін за клік на аналогічних майданчиках. Налаштувати показ оголошень можна на аудиторію:

  З вищою
  освітою

  З достатком вище
  середнього

  За сімейним
  станом

  За відвідуваним
  місцям

  За віком
  та інтересами

  Вартість реклами на Facebook багато в чому залежить від обраної для мети аудиторії. Правильний підхід і грамотна стратегія дозволяють окупати ці витрати і вартість послуг агентства.

  Аудиторія Фейсбуку лояльна до рекламних оголошень, завдяки їх органічному розташуванню в інтерфейсі. Соціальна мережа надає можливість не тільки гнучко налаштовувати, а й коригувати кампанії. Ми можемо налаштувати показ оголошень виключно на ПК або ж смартфони.

  Як приступити до просування продукту?

  Ми займаємося просуванням брендів самого різного напрямку і маємо досвід роботи з розробкою кампаній різного масштабу. Якщо вам цікава реклама Facebook, вартість може бути названа після детального аналізу і консультації. Залишити заявку на неї можна через зручну форму на сайті.

  На рекламу в Facebook вартість розраховується індивідуально, наше агентство пропонує лояльні умови та обґрунтовані обіцянки. Ви будете бачити кількість переглядів, переходів і охоплення кожної публікації!

  Цікавить робоча реклама на Facebook? Вартість її запуску і ведення професіоналами неодмінно окупиться отриманим результатом!

  Ви можете отримати безкоштовну консультацію відправивши форму нижче

   Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних