Створення кулінарного сайту

Якщо ваш бізнес пов’язаний з готуванням їжі, то створення кулінарного сайту допоможе в його розширенні і просуванні в інтернет-просторі. Наша веб-студія пропонує створення кулінарних сайтів різних форматів. Це може бути каталог з рецептами, блог з цікавими матеріалами про їжу, а також портал для служби доставки їжі додому і в офіси.

Яким повинен бути кулінарний веб-портал?

Перш ніж створити кулінарний сайт, важливо визначитися з його концепцією і очікуваннями від його роботи. Портал може бути суто інформаційним і приносити гроші з розміщеної контекстної реклами. Нерідко сайти такого напрямку створюють також для нативного просування продуктів різних компаній, збору трафіку з пошукових систем для інших комерційних цілей.

Щоб домогтися успіху в цій галузі, важливо створити не просто черговий кулінарний сайт, а багатофункціональний і дійсно корисний ресурс. Користувачі повинні отримувати задоволення від його використання, отримувати цінність від наданої інформації і повертатися на сайт знову.

Велике значення має привітна колірна гамма, простий і зрозумілий інтерфейс. Неймовірно важливо зручність пошуку матеріалів за категоріями і спеціальним фільтрам. Ми можемо також реалізувати рейтинг матеріалів за новизною, популярності або національним кухням.

Додатково можна реалізувати:

Блок з коментарями

Розділ з відеорецептами

Фірмовий онлайн-магазин

Давайте обговоримо всі деталі
реалізації проекту

Залиште заявку на детальну консультацію

  Просування і розкрутка порталу

  Класичні і оригінальні кулінарні рецепти користувачі Інтернету шукають в пошукових системах регулярно. Ця ніша дуже добре затребувана, а розвивати її можна постійно. Наша веб-студія пропонує вам не тільки розробку веб-сайту, але і його сео-просування в мережі.

  Оптимізовані статті з рецептами і тематичні матеріали дозволять приводити на портал нових відвідувачів регулярно. Ми готові налаштувати для порталу ефективну контекстну рекламу, запропонувати індивідуальні методи розкрутки в адекватні терміни.

  Якщо ви хочете володіти найпопулярнішим та найбільш упізнаваним порталом, то доручіть роботу на них під ключ професіоналам своєї справи. Наша команда має значний досвід в цій сфері, і ми знаємо, як реалізувати ваші ідеї! Всі питання будемо раді обговорити в індивідуальному порядку.

  Займіть почесне місце для свого бізнесу в кулінарній ніші, забезпечивши йому гідне представництво в Інтернеті!

  Ви можете отримати безкоштовну консультацію відправивши форму нижче