Розробка новинного порталу

Засоби масової інформації мають вплив на життя людей, формуючи багато в чому їх світогляд. Привернути увагу аудиторії можна цікавими розслідуваннями, неповторним стилем і хорошою подачею матеріалу. Розробка новинного порталу – це роботи, спрямовані на створення платформи для публікації матеріалів.

Яким повинен бути сучасний новинний сайт?

Оптимальна структура і функціональність порталу розраховуються, виходячи з його тематики. Спочатку клієнт повинен визначити мету веб-ресурсу і свої очікування від його запуску. Ми запропонуємо варіант оформлення, модифікуємо його під потреби замовника і додамо необхідні модулі.

Відмінна риса всіх популярних новинних сайтів – це ексклюзивна розробка дизайну веб сайту. Логотип, що запам’ятовується, впізнавана схема блоків, колірні рішення і зручна система навігації. Новий веб-проект повинен бути зовсім несхожий на наявні аналоги, від цього залежить його репутація і впізнаваність.

Оформлення та можливості
новинного сайту

Наша команда дизайнерів готова запропонувати розробку індивідуального візуального стилю. Вона може включати:


01

Вибір шрифту


02

Фону для сторінок і промальовування графічних елементів інтерфейс


03

При необхідності, для веб-порталу можна створити оригінальний логотип.

Ми можемо зробити новинний сайт з багаторівневим меню, можливістю реєстрації та пошуку інформації по розміщених матеріалів. При цьому вартість сучасного та функціонального інтернет-майданчика, як і ціна на доопрацювання сайту за потреби, завжди залишається адекватною та прийнятною для клієнта. Модулі для коментарів і відгуків додаються опціонально. З одного боку, такі розширення збільшують час перебування користувача на сайті. З іншого, вимагають постійної модерації на предмет конфліктів і образ.

Незалежно від складності структури та кількості рівнів вкладень портал новин повинен відрізнятися простою і зрозумілою для користувача навігацією з можливістю максимально швидко знайти потрібний матеріал. У компанії VOLL замовити розробку сайту означає отримати ресурс із максимально зручним юзабіліті.

Підвищити час перебування гостя на сайті допомагають модулі:

Схожі матеріали

Голосування та опитування

Інтеграція відео та аудіо

Система тегів і карта сайту

Просування і контекстна реклама

Для створення веб-ресурсів ми використовуємо движки, які зарекомендували себе з найкращого боку у відповідності до вимог пошукових систем. Ми займаємося комплексним просуванням порталів, оптимізуємо контент і налаштовуємо контекстну рекламу. Помічником в просуванні веб-ресурсів є модуль, що дозволяє ділитися матеріалами в соціальних мережах.

Потрібно зробити сучасний і стильний портал новин?
Наша команда підготує відповідну платформу для Ваших робіт!

Ви можете отримати безкоштовну консультацію заповнивши форму нижче

    Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних