Крауд маркетинг

Крауд маркетинг – це метод просування, заснований на взаємодії з цільовою аудиторією, на форумах і в блогах. Його мета – підвищення впізнаваності бренду і довіри до нього, стимулювання продажів. Також даний метод дозволяє отримувати додаткову кількість посилань, яка сприяє просуванню веб-сайту в пошукових системах.

Як саме працює крауд ​​маркетинг?

Найбільш ефективним даний метод просування є для інтернет-магазинів і веб-сайтів з продажу послуг. Маркетолог знаходить в Інтернеті майданчики з обговоренням продукції конкретної тематики, де користувачі обговорюють її характеристики і діляться порадами щодо вибору.

Використовуються такі майданчики, як:

 • Тематичні сайти
  і форуми

 • Блоги та майданчики
  з оглядами

 • Сервіси питань і відповідей

 • Довідники і каталоги

 • Портали з відгуками

Послуги крауд ​​маркетингу мають на увазі не лише пошук майданчиків, а й аналіз цільової аудиторії. Ефективність методу залежить і від вмісту залишених коментарів, і від специфіки самого майданчика.

Відповіді формуються як на завчасно складені маркетологом питання, так і на повідомлення від реальних користувачів. У коментарях вказуються приховані переваги конкретного товару, залишається посилання на веб-сайт. У деяких випадках розміщуються посилання на кілька сайтів (в тому числі і на конкуруючі), щоб коментар виглядав неупереджено.

Давайте обговоримо всі деталі
реалізації проекту

Залиште заявку на детальну консультацію

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

  Чому розміщення посилань на форумах так ефективно?

  Розміщення посилань на тематичних майданчиках дозволяє домогтися ефекту «сарафанного радіо». Читачі блогів і форумів більше довіряють порадам простих користувачів Інтернету, а не контекстній рекламі. Вибираючи такий метод просування, ви маєте можливість охопити велику аудиторію.

  Купити посилання з форумів – це хороший спосіб отримати ненав’язливу рекламу, яка буде виглядати органічно. Наші фахівці грамотно складають тексти коментарів, і вони не виглядають замовними. Модератори не сприймають їх, як спам і залишають на майданчиках назавжди.

  Переходи на сайт за такими лінками супроводжуються завжди позитивними поведінковими чинниками, що покращує репутацію ресурсу у пошукових систем.

  Навіть якщо потенційний покупець не перейде по посиланню на ваш ресурс в той же день, у нього залишиться асоціація товару з вашим брендом. Даний метод сприяє впізнаваності компаній і підвищенню довіри до них.

  Кому буде корисна покупка і розміщення посилань?

  Представлений метод маркетингу може принести велику користь:

  Услугами

  Послугам
  хімчистка, ремонт, обслуговування

  Агенствам

  Агентствам
  івент, ріелторським, рекламним

  Интернет-магазином

  Інтернет-магазинам
  цифрова техніка, посуд, меблі

  Медицинскими клиниками

  Медичним клінікам
  стоматології, дитячі клініки

  Онлайн-сервисами

  Онлайн-сервісам
  банківським, соціальним, інформаційним

  Однак даний метод просування не вийде використовувати як основний або універсальний для кожної ніші бізнесу. Його ефективність і користь для кожної окремої компанії повинна аналізуватися індивідуально. Закупівля згадок на форумі дасть незначний ефект

  B2B-компаніям з солідними чеками або вузьконаправленої нішею

 • Сервісам, які мають жорсткі географічні обмеження (наприклад, салон краси або заправка картриджів у віддаленому районі міста)

 • Послуг ситуативного характеру (екстрені служби, злом дверей і замків, терміновий виклик евакуатора)

 • Крауд-просування рідко дає швидкий результат і вимагає комплексного підходу. Оцінити результативність методики можна по:

  Зростанню трафіку на веб-сайті

  Збільшенню попиту на товар або послугу

  Підвищенню позицій в пошуковій видачі (мова йде про сторінки, на які ведуть крауд-посилання)

  Як працює наша команда?

  В першу чергу ми аналізуємо нішу бізнесу клієнта і його продукцію, вивчаємо пропозиції конкурентів і лідерів на ринку. Даний аналіз дає можливість виявити унікальність пропозиції і проблеми потенційних клієнтів. Дуже важливо зрозуміти «болі» і бажання цільової аудиторії бізнесу.

  На основі отриманих даних складаються варіанти питань і відповідей на коментарі. У відповідях акцентується увага на ті характеристики, що особливо важливі для потенційних клієнтів. Таким чином, людина бачить згадка тієї продукції, яка в повній мірі відповідає його вимогам.

  Персоналізація

  Замовити крауд ​​посилання можна для одного товару або цілих категорій. Це ж стосується і послуг, можливі загальні і конкретні варіанти (наприклад, «чистка зубів» або «чистка зубів лазером»). Вартість згадок залежить від особливостей тематичних майданчиків і масштабу рекламної кампанії. Купити крауд-лінки можна одноразово або замовити регулярну рекламу таким способом. Підсумкову ціну на послугу можна дізнатися після проведення детального персонального аналізу.

  Готові почати просування даним методом? Залиште заявку на формування індивідуального плану для свого веб-сайту!

  Ви можете отримати безкоштовну консультацію заповнивши форму нижче

   Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних