Розробка інтернет магазину одягу

Одяг, поряд з цифровою технікою, є одним з найпопулярніших товарів в інтернет-просторі. Щоб зацікавити покупця, сьогодні буде мало звичайного каталогу з товарами. Розробка інтернет магазину одягу – це комплекс робіт, спрямованих на створення великого ресурсу з поліпшеними можливостями пошуку і сортування товарів.

Від чого залежить ефективність веб-ресурсу?

Для нас важливий успіх кожного проекту, за роботу над яким береться наша команда. Для кожного здійснюється індивідуальний підхід і пошук оптимальних рішень. Ми склали ряд факторів, що впливають на якість і ефективність роботи інтернет-магазину:

 • Дизайн Оформлення сторінок ресурсу – це те, що справляє перше враження на клієнтів. Ми займаємося кастомізацією шаблонів, а також промальовуваням графічних елементів і створенням логотипів.

 • Зручність навігації На сайті повинні бути можливості для пошуку по певними фільтрам (кольором, розміром, фасонів). Перед очима кнопки для оформлення замовлень і отримання консультації. Ми можемо додати блоки з відгуками і супутнім одягом.

 • Рекламні слогани і докладна інформація про пропозицію Кожен товар повинен бути забезпечений характеристиками та описами. Фото і тематичний контент сприяють зростанню продажів і навіть підвищенню середнього чека. Наші магазини презентують і успішно продають товар.

 • Стабільність роботи Ми відповідально підходимо до вибору рушіїв і гарантуємо використання надійного хостингу. Будь-які технічні проблеми наша команда готова вирішувати протягом короткого часу.

 • Модулі та додатки для комунікації з клієнтами Потенційний покупець повинен мати можливість швидко отримати відповіді на уточнюючі питання по асортименту або умовами покупок.

 • Оптимізація і просування Наші веб-сайти відповідають вимогам пошукових систем і займають гарні місця у видачі по ключових запитах. Контекстну рекламу ми налаштовуємо під індивідуальні особливості товару (для клієнтів певної статі, віку і т.д.).

Давайте обговоримо всі деталі
реалізації проекту

Залиште заявку на детальну консультацію

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

  З яких етапів складається розробка інтернет магазину одягу?

  Наша команда детально вивчає пропозицію клієнта, нішу його бізнесу і ринок конкурентів. Щоб дістати більшу кількість покупців, важливо правильно позиціонувати магазин. Від вихідних факторів багато в чому залежить підхід до просування і розкручування веб-проекту в мережі.

  Після цього вибирається платформа, що підходить для проекту.

  Найчастіше це OpenCart, що забезпечує широкий функціонал і стабільність роботи.

  Ми готуємо спеціальні модулі і необхідні додатки для грамотної реалізації всіх технічних рішень.

  Велике значення для продажу має дизайн сторінок.

  Привітна колірна схема грає важливу роль при створенні сайту як для дитячого, так і дорослого одягу. Ми маємо великий досвід в реалізації веб-проектів такого плану і знаємо, яким чином потрібно оформляти сторінки сайтів.

  Після завершення робіт і успішного тестування веб-сервісу, починаються роботи з його seo-просування. Вони включають підготовку унікального контенту для сторінок, написання тематичних матеріалів.

  Контекстну рекламу можна гнучко налаштовувати на обрану аудиторію з віковими або іншими обмеженнями. Рекламувати можна весь веб-сайт або ж його окремі сторінки в певний сезон. Наприклад, для сторінок з жіночим зимовим взуттям можна ставити пріоритет в зимовий час, а сторінки з футболками інтенсивніше рекламувати влітку.

  Як дізнатися вартість готового проекту?

  Створення сайту інтернет магазину одягу виконується під персональні вимоги кожного клієнта. Підсумкова вартість залежить від набору функцій, масштабу проекту і кількості виконаних робіт з підготовки контенту і товарних позицій. Дізнатися попередню ціну можна, звернувшись до нас для отримання особистої консультації по послугах.

  Оплата дизайну, контенту і технічних рішень для сайту – це інвестиції в його майбутнє. Якщо вам на довгі роки потрібен якісний і ефективний веб-проект з інтуїтивним інтерфейсом, краще відразу побудувати для нього хороший фундамент. Індивідуальний підхід і планове SEO-просування дозволять в майбутньому істотно економити на рекламі веб-ресурсу.

  Ми не працюємо над сайтами-одноденками, а пропонуємо створення бізнес-інструменту, здатного стабільно приводити нових клієнтів. Наші сайти якісно презентують товар, приваблюють відвідувачів і конвертують їх у клієнтів. Для зручності обліку і роботи з клієнтами ми можемо запропонувати вам інтеграцію з 1С і установку інших корисних додатків.

  Прийміть рішення грамотно вивести свій магазин в онлайн, оптимізувавши і спростивши важливі бізнес-процеси.

  Наша команда готова створити веб-ресурс, який буде формувати хороший імідж для вашого бренду.

  Продавати одяг в Інтернеті просто і вигідно. Ми з радістю підготуємо для вас відповідну всім вимогам платформу!

  Ви можете отримати безкоштовну консультацію відправивши форму нижче

   Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних