Розробка сайтів на Laravel

У міру зростання популярності фреймворків, які відкривають широкі можливості для створення веб-додатків з розширеним функціоналом все більше користувачів, програмістів цікавляться питанням, що таке Laravel. Цей топовий продукт, розроблений в 2011 році, швидко завоював визнання у всьому світі і не здає позицій в даний час. Він являє собою безкоштовний фреймворк, який використовує мову програмування PHP і володіє відкритим вихідним кодом. Веб студія, що йде в ногу з часом, зобов’язана мати цей інструмент в своєму арсеналі, так як він об’єднує кращі напрацювання IT-фахівців за останні роки.

Грамотна розробка на Laravel

за умови правильного використання, дозволить максимально оперативно створити веб-продукт високого рівня складності.

При цьому важливий плюс полягає в застосуванні мови програмування PHP, порівняльного простого, але ефективного для динамічних швидко мінливих сайтів.

Творці фреймворка не випадково визначили його призначення «for artisans» (в перекладі «для ремісників»), що передбачає отримання необмежених можливостей для реалізації абсолютно нових ідей, розширення рамок, нав’язуваних движками минулого покоління, свободу креативу.

Зараз ларавел – це ціла екосистема, яка об’єднує послідовників по всьому світу.

Необхідна інформація про його функціонуванні доступна, зрозуміла. Мануали, викладені на офіційному ресурсі, перекладені багатьма мовами. Об’єднане загальними інтересами співтовариство неухильно зростає.

Наявність відкритого коду дозволяє професіоналам-прихильникам взяти участь у розвитку інструменту, його окремих компонентів, завдяки чому розробка сайтів на Laravel стає все більш простою і досконалою.

Сфера використання

Даний PHP-фреймворк є універсальним, підійде для веб-продукту будь-якого спрямованості:

Однак приймаючи рішення про його запровадження, варто врахувати кілька нюансів:

Великі тимчасові, фінансові витрати, які будуть потрібні для запуску проекту в роботу

Наявність грамотних професійних фахівців з поділом на фронтенд і бекенд.

Розробка сайтів нескладного функціоналу з мінімальною динамікою може бути виконана із застосуванням стандартної CMS.

Наприклад, інтернет магазин на Laravel з декількома розділами і сотнею товарів буде працювати відмінно, але витрати на підтримку перевищать запланований бюджет.

Ларавел кращий для дійсно масштабних проектів, реалізації нестандартних рішень, забезпечення постійного розширення, модернізації. Фреймворк дозволить швидко, ефективно вирішувати найскладніші завдання, запускати сервіси для онлайн-взаємодії з користувачем, істотно прискорить реагування великих повільних додатків на запити. Однак розробка та підтримка сайтів на Laravel стане можливою за умови наявності професійної IT-команди, яка зможе грамотно скористатися можливостями і новими перспективами.

Давайте обговоримо всі деталі
реалізації проекту

Залиште заявку на детальну консультацію

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

  Інструменти і особливості фреймворка

  Використання MVC-архітектури, зарекомендувала себе як найбільш раціональна. Вона розділяє модель, уявлення, контролери, дозволяючи використовувати їх окремо. В результаті помилки, що виникли в одному шарі, що не поширюються на інші, і сайт на Laravel функціонує більш стабільно.

  Підтримка шаблону Blade, що дозволяє стандартизувати, спростити процес створення програми.

  Міграції, що забезпечують ефективне управління версіями БД. Завдяки цьому структура баз може легко змінюватися, що спрощує оновлення, розгортання веб-продукту.

  Реалізація механізму автозавантаження класів в PHP. Полегшує підключення файлів, так як це не доводиться робити вручну, використовуючи функцію include. Забезпечує завантаження тільки потрібних компонентів, відсіваючи невикористовувані.

  Зручна аутентифікація користувачів через форми або соцмережі, завдяки чому сайт на ларавел доступний для користувачів.

  Менеджер пакетів Composer, що дозволяє легко розширювати функціонал додатка за рахунок підключення нових модулів.

  Застосування Unit-тестів. Ці модулі прискорюють процеси перевірки адекватності компонентів веб-продуктів великого, середнього розміру, що займає багато часу при виконанні операцій вручну.

  Грамотне кешування. Розробка сайту на Laravel передбачає роботу з базами REDIS, APC, Memcache. БД забезпечують гранично швидкий доступ до оперативної пам’яті сервера, можливість кешувати значні обсяги даних.

  Переваги розробки на Ларавел

  Настільки велике розмаїття ефективних інструментів, що надаються фреймворком, не може не позначитися позитивно на його продуктивності, швидкості роботи. В результаті IT-фахівці, користувачі, які вирішили замовити сайт на Laravel, отримують від його експлуатації масу плюсів:

  Високий рівень безпеки, надійний захист даних

  Постійні оновлення фреймворка, велика бібліотека написаних сторонніми авторами додатків;

  Зручність управління контентом за рахунок можливості створення персоніфікованої адмінпанелі

  Гнучка система маршрутизації

  Простий, зрозумілий синтаксис без використання складних конструкцій

  Можливість збільшувати, модернізувати сайт або інтернет магазин на Ларавел в разі розширення діяльності, розвитку компанії.

  Веб-студія VOLL, що використовує в своїй роботі тільки новітні, актуальні IT-технології, також не обійшла увагою цей інструмент.

  Ми робимо сайт на Laravel з нуля і «під ключ», беремося за проекти будь-якого масштабу і рівня складності, намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного замовника, щоб його веб-продукт вийшов дійсно ексклюзивним, якісним, прибутковим.

  Потрібен якісний сайт на Laravel під ключ?
  Ми вам з цим допоможемо!

  Ви можете отримати безкоштовну консультацію відправивши форму ниж

   Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних