Створити сайт
готелю

Плануючи подорож чи ділову поїздку, люди шукають місце для ночівлі в чужому місті заздалегідь. Ознайомитися з пропозиціями готелів і дізнатися розцінки найлегше через інтернет. Якщо у вашого готелю ще немає сайту, ви регулярно втрачаєте велику кількість клієнтів. Створити сайт готелю – це значить забезпечити йому представництво в мережі. Наша команда готова взятися за розробку сайту, який буде постійно приводити клієнтів.

Що повинно бути на готельному сайті?

У кожного готелю є своя унікальна особливість. Це може бути вдале розташування в центрі, на природі або в історичній частині міста. Іноді це ексклюзивні послуги або можливості для відпочинку. Знаючи «родзинку» готелю, можна створити привабливу рекламну пропозицію.

Структура готельного сайту – це:

  1. Галерея з фотографіями номерів, ресепшн і місць для відпочинку. Робити фото важливо на професійні фотоапарати, адже вони будуть в першу чергу свідчити про імідж закладу.

  2. Прайс-лист з зрозумілими розцінками і додатковими послугами. На сторінку можна також додати зручну форму для зв’язку.

  3. Форма бронювання онлайн з можливістю вказати тип номера, дату і особисті дані. Додатково можна додати блок для оплати.

  4. Блок з картою і маршрутом до готелю. Це можливість наочно продемонструвати близькість готелю до центральних вулиць або метро.

  5. Відгуки, що дозволяють потенційному клієнтові дізнатися про плюси і мінуси вашої пропозиції.

Необов’язкові, але корисні блоки:

  1. Віртуальний 3D-тур по номерам готелю і місць відпочинку. Така можливість особливо корисна для готелів з ресторанами, саунами або місцями для активного відпочинку туристів.

  2. Новини міста, інформація про визначні пам’ятки і екскурсіях. Тематичні матеріали підвищують рівень довіри потенційних клієнтів і залучають додатковий трафік з пошукової видачі.

  3. Інформація про історію готелю, його цінності і переваги.

Давайте обговоримо всі деталі
реалізації проекту

Залиште заявку на детальну консультацію

Створити сайт готелю – це просто!

Ми знаємо, який настрій повинен передавати відвідувачеві готельний сайт і виконуємо свою роботу з ентузіазмом. Переважно веб-сайти даного напрямку ми робимо в світлих тонах, в атмосфері легкості і відпочинку. При необхідності, наш дизайнер може створити логотип та інші графічні елементи для оформлення вашого веб-ресурсу.

Також ми займаємося поетапним SEO-просуванням веб-сайтів, виконуємо настройку контекстної реклами. Реклама в пошуковій видачі може бути націлена на певну цільову аудиторію (вік, інтереси та інше).

Хочете залучати більше гостей в свій готель? Давайте разом розповімо про заклад та його переваги в Інтернеті!

Ви можете отримати безкоштовну консультацію відправивши форму нижче