Створення сайту страхової компанії

Ринок страхових компаній в Україні досить великий і тому, щоб зайняти гідне місце серед конкурентів, важливо подбати про грамотну самопрезентації. Створення сайту страхової компанії – це комплекс робіт, спрямованих на формування вашого іміджу в мережі і залучення нових клієнтів. Чим краще опрацьований веб-ресурс, тим більше відвідувачів з пошукової видачі він буде конвертувати в ваших клієнтів.

Як проходить створення сайту страхової компанії?

В першу чергу виконується збір інформації про компанію та її послуги, це потрібно для формування загальної структура порталу. Дуже важливо, щоб веб-сайт в повній мірі доносив інформацію про вигоду пропозиції і був зручний у використанні. Дизайн такого сайту повинен бути лаконічним, зрозумілим і виглядати солідно, щоб йому довіряли відвідувачі.

Для інтерфейсу страхових сайтів ми використовуємо м’які тони, робимо акцент на текстові слогани і донесення переваг послуги. Наші сайти працюють стабільно і без перебоїв, а оновлювати інформацію на них просто і швидко. Функціонал і контентне наповнення кожного веб-сайту обговорюється в персональному порядку з кожним замовником.

Що можна додати на сайт?

Онлайн-калькулятор

Карти послуг

Блок відгуків

Юридична інформація.

Як веб-сайт буде приводити нових клієнтів?

Просування сайту включає роботи по оптимізації сторінок для видачі в пошукових системах.

Люди зможуть знаходити вас по ключових запитах, які пов’язані з вашою діяльністю або через пошук тематичних матеріалів. На старті роботи вашого проекту відмінним рішенням стане контекстна реклама, яка буде приводити клієнтів з моменту запуску.

Велике значення має наявність форм для онлайн-консультації і замовлення.

Коли потенційний клієнт сумнівається з приводу пакету послуг, зручна форма для уточнюючих запитань допоможе йому в прийнятті рішення. Це дасть вам можливість не втрачати клієнтів і економити кошти на їх залученні.

Ми постійно стежимо за новинками і трендами в сфері розробки. Клієнти можуть розраховувати на грамотну аналітику і впровадження кращих рішень для просування бізнесу в мережі. Для нас важливий успіх кожного клієнта, і ми підходимо до роботи над кожним новим проектом індивідуально.

Давайте обговоримо всі деталі
реалізації проекту

Залиште заявку на детальну консультацію

  Які ще питання вирішить наявність веб-сайту?

  Консультування та забезпечення клієнтів інформацією забирає чимало часу. Хороший сайт – це повноцінна база даних, яка не тільки привертає відвідувачів, але і забезпечує їх необхідною інформацією. У підсумку, заявку на особисту консультацію залишають вже підготовлені люди.

  Блок з відгуками від реальних клієнтів, кейсами компанії буде працювати на її репутацію. Відвідувач буде бачити реальні докази роботи і кейси з дотриманням компанією своїх зобов’язань. Також саме сайт допоможе вам збирати чесні відгуки від власних клієнтів.

  Канали зворотного зв’язку забезпечать можливістю створити портрет цільової аудиторії вашої компанії, зрозуміти її потреби і бажання. Надалі це допоможе в плануванні рекламних кампаній і спецпропозицій.

  Створення сайту страхової компанії – це можливість бути доступним для клієнтів 24/7.

  Потенційні клієнти зможуть залишати заявки в будь-який час доби, а ваші менеджери зможуть обробляти їх в робочий час. З хорошим сайтом можна розширити географічні межі роботи фірми.

  Зверніться до нас прямо зараз для отримання докладної консультації і на всі питання зможете отримати розгорнуті відповіді. Наша команда готова створити для вас іміджевий і зовсім не схожий на аналогічні сайт. У нас відповідальний і творчий підхід до кожного проекту.

  Вашій страховій компанії потрібне статусне представництво в мережі? Наша веб-студія готова створити якісний і ефективний веб-сайт!

  Ви можете отримати безкоштовну консультацію відправивши форму нижче