Комплексне просування інтернет магазину

Комплексне просування інтернет магазину – це роботи, спрямовані на його оптимізацію і підвищення відвідуваності. З огляду на високу конкуренцію в галузі електронної комерції, виконувати розкрутку таких веб-порталів необхідно ретельно і скрупульозно. Підготовка широкої структури сайту, оптимізація категорій і товарів (яких може бути десятки тисяч) – це відповідальна і серйозна робота, яку краще довірити професіоналам.

СЕО просування – це інвестиція в майбутнє вебресурса

Коли всі категорії і товари інтернет-магазину грамотно оптимізовані, на контекстну рекламу можна не витрачатися взагалі. Такий веб-сайт здатний сам приводити нових відвідувачів по ключовим запитам і конвертувати їх в клієнтів. Але домогтися відразу такого результату на старті проекту точно не вийде, seo просування – це поетапне і кропітке заняття позицій в пошуковій видачі. Для кожного веб-проекту використовуються свої методики.

Від чого залежить ефективність веб-сайту?

Мета інтернет-магазину – це грамотно презентувати і продавати товар. Для цього опрацьовується UX-дизайн інтерфейсу і готується унікальне колірне оформлення. Формуються привабливі гасла, відповідна структура для карток товару. Кожен елемент сайту має функціональне призначення і служить для створення у відвідувача потрібного настрою.

 • 01

  Наповнення унікальним контентом (опису товарів, тематичні статті для залучення трафіку, оптимізовані зображення)

Вартість розкрутки в пошукових системах залежить від комплексу необхідних послуг і підсумкового обсягу робіт. Ми рекомендуємо попередньо замовити SEO-аудит, щоб дізнатися про «слабкі місця» сайту, що заважають його пошуковому просуванню. Аналіз сайту дозволить скласти комплексну пропозицію, в план якого можуть бути включені:

 • 02

  Поетапне SEO просування ключових сторінок

 • 03

  Поліпшення юзабіліті і показників конверсії

 • 04

  Усунення помилок в роботі коду, плагінів і додатків

 • 05

  Доопрацювання дизайну, кольорове оформлення сторінок

 • 06

  Підготовка воронок продажів і рекламних слоганів

 • 07

  Установка форм для зв’язку і оформлення замовлень

Давайте обговоримо всі деталі
реалізації проекту

Залиште заявку на детальну консультацію

  Просування інтернет магазинів будь-якого масштабу

  Наша веб-студія пропонує як пошукове просування в топ з нуля, так і оптимізацію вже запущених магазинів. Робота починається з аналізу бізнес-ніші клієнта, комерційних пропозицій його конкурентів. Саме на основі цих даних можна побудувати на сайті унікальну пропозицію.

  Створення та розкрутка інтернет магазину починається зі збору первинного семантичного ядра. Воно може включати десятки тисяч запитів, коли мова йде про великі веб-порталах. На основі отриманих даних і виконується оптимізація сторінок категорій, а також безпосередньо сторінок з товарами.

  — Внутрішня оптимізація

  Велике значення приділяється стабільності роботи онлайн магазину, сторінки ресурсу повинні швидко завантажуватися на всіх пристроях. Ми оптимізуємо веб-сайти під розміри екранів планшетів і смартфонів. Робимо інтерфейс зручним для швидкого оформлення замовлень з усіх мобільних пристроїв.

  Наші сео-фахівці правильно оформляють посилання і перелінковки, шукають і видаляють дублікати. Шукати інформацію в інтернет-магазині має бути зручно як реальним користувачам, так і пошуковим роботам.

  Як онлайн магазин отримує перших клієнтів?

  Правильно налаштована контекстна реклама дозволить вам отримати перші замовлення відразу після запуску веб-сайту. Її перевага в гнучкою налаштування, що дозволяє враховувати: стать, вік, інтереси, місто відвідувача. До речі, оплачується вона лише за факт переходу за посиланням на ваш інтернет-магазин.

  Замовити просування інтернет магазину в Гуглі можна, зробивши акцент на певних категоріях товарів. Це відмінна можливість для тих, хто займається продажем сезонної продукції або останніх новинок цифрової техніки. Рекламувати можна і окрему категорію, і окремий товар.

  Грамотний підхід забезпечує економію та ефективність

  Ви можете звернутися до нас для докладної консультації по послугах в будь-який час. Ми розповімо детальніше про методики просування, відповімо на ваші запитання і з радістю приймемо заявку на аудит.

  Дізнатися попередню вартість просування інтернет магазину під ключ можна, залишивши інформацію про нього в спеціальній формі на сайті.

  Комплексний підхід до просування – це найкраще рішення для веб-сайту, націленого на продажу!

  Ви можете отримати безкоштовну консультацію відправивши форму нижче