Просування сайту під США

Здійснити просування сайту в США з метою виходу на нові більш широкі та прибуткові регіональні ринки – нині цілком реальне для втілення завдання. Головне, правильно намітити вектори розвитку та підібрати професійних виконавців. Насамперед важливо визначитися з видом пошукової системи. Наголос необхідно зробити на розкручування веб-ресурсу в Google, оскільки він є безперечним лідером, якому віддає перевагу переважна більшість американських користувачів (понад 85% станом на літо 2022 року).

Особливості просування сайту в Google під США

Ефективне просування сайту передбачає концентрацію зусиль на низці аспектів:

 • 01

  Збір семантичного ядра. Важливо розуміти, що ринок країни досить насичений товарами та послугами, тому рівень конкуренції тут дуже високий. Щоб SEO просування сайтів у США було успішним, на початковому етапі варто зосередитись на середньо- та низькочастотних запитах. Під них необхідно оптимізувати усі посадкові сторінки. Перехід до високочастотних ключовиків можливий на більш пізньому етапі, за умови досягнення позитивних проміжних результатів.

 • 02

  Зовнішнє розкручування. Тут також є особливості та відмінності в порівнянні з країнами СНД. Біржі продажу посилань в Америці не надто популярні. Масова закупівля беклінків може призвести до штрафних санкцій. Тому перевагу варто віддати природному формуванню профілю зв’язку, заснованому на обміні посиланнями, розміщенні контенту, на який захочуть посилатися користувачі.

 • 03

  Написання якісних текстів. Успішне просування англомовного сайту в Google можливе лише за умови наповнення релевантним, унікальним, і головне корисним для відвідувача текстовим контентом. Ідеально, якщо статті містять результати власних напрацювань, досліджень спеціалістів. Це в рази підвищує їхню цінність для користувачів і дає можливість отримати органічне (природне) збільшення маси посилань за рахунок того, що люди розміщуватимуть посилання на авторський контент.

Як розрахувати бюджет для просування під Америку

У кожному конкретному випадку обсяг фінансових вливань визначається індивідуально. Зазвичай ціни на просування сайтів у США складаються з таких складових:

 • оплата роботи копірайтерів, що створюють якісний текстовий контент. Рекомендується, щоб вони були носіями англійської, оскільки це дозволить повною мірою врахувати культурні, поведінкові особливості іноземного споживача;
 • розробка продаючого дизайну сайту;
 • вартість розміщення беклінків;
 • витрати на проведення технічних робіт, покращення юзабіліті з метою адаптації веб-ресурсу до запитів досвідченого американського покупця;
 • вкладення в рекламні інструменти. Під час просування сайту на заході важко обійтися без налаштування контекстної реклами. При цьому вартість кліку тут на порядок більша, особливо у висококонкурентних сегментах;
 • оплата праці сео-фахівців, які зможуть сформувати та реалізувати на практиці ефективну стратегію розвитку та розкручування інтернет-майданчика.

Важливо! Підбираючи виконавців, перевагу варто віддати вітчизняним СЕО-майстрам. Їхні послуги на порядок доступніші, ніж ціна роботи іноземних колег. При цьому результати роботи над ресурсом з високою ймовірністю виявляться на тому ж рівні.

Чи можна скласти конкуренцію на ринку заходу

В даний час розкрутка сайту в Америці та вихід бізнесу на нові ринки збуту можливий за умови наявності конкурентних переваг: доступних цін, унікальної комерційної пропозиції тощо. Проте грамотно використати ці плюси зможуть лише професійні спеціалісти.

Тому особливу увагу необхідно приділити вибору веб-студії, яка займатиметься створенням сайту та його розкручуванням. У VOLL є всі необхідні інструменти для ефективної реалізації такого складного завдання. Головна наша перевага – наявність досвідчених компетентних фахівців, які досконало знають дієві стратегії та особливості функціонування пошукових систем у західних країнах.

Скільки потрібно часу для виведення в ТОП Google США

Як і в Україні чи країнах СНД, пошукове просування в США з використанням «білих» дозволених методів займає досить тривалий відрізок часу. Навіть за умови грамотної, ефективної внутрішньої та зовнішньої оптимізації перші результати можна спостерігати через 3-6 місяців. З іншого боку, терміни досягнення поставленої мети залежать від розміру бюджету, рівня конкуренції у конкретному ринковому сегменті, професіоналізму виконавців тощо.

При цьому правильно організоване SEO у США дозволить вітчизняному бізнесу вийти на новий рівень розвитку, суттєво розширити охоплення цільової аудиторії за рахунок платоспроможних американських споживачів.

Залишились питання?

Ви можете отримати безкоштовну консультацію, надіславши форму нижче

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних