Створення сайту салону краси

Сфера б’юті-послуг сьогодні дуже поширена і конкурентна. Щоб бізнес зайняв високі позиції в онлайн-просторі, важливо відповідально підійти до стратегії і вибору методик просування. Створення сайту салону краси – це перший крок для презентації послуг в інтернеті. Якісний веб-ресурс здатний залучати відвідувачів і мотивувати їх на запис.

Для чого вашому салону краси власний сайт?

Якісний веб-ресурс не тільки формує імідж салону, але і спрощує інформування клієнтів. Він дає їм можливість ознайомитися з переліком послуг і особливостями кожної з процедур, дізнатися розцінки і забронювати час для візиту. Таким чином, вам дзвонить повністю підготовлена ​​людина, якій досить дати відповіді на уточнюючі питання і прийняти замовлення.

Що можна розмістити на веб-сайті?

 • Інформацію про послуги;

 • Акційні пропозиції;

 • Форму для онлайн-запису;

 • Фото інтер’єру і персоналу;

 • Відеопрезентацію процедур;

 • Історію закладу і його цінності;

 • Тематичний контент для залучення трафіку.

Веб-ресурс дозволяє правильно позиціонувати салон і його переваги. Можна зробити акцент на його зручному розташуванні (біля будинку або в центрі міста), унікальності послуг (яких немає у найближчих конкурентів). Якщо ви спеціалізуєтесь на певному напрямку послуг, то залучати на веб-сайт клієнтів можна по спеціально відібраним ключовим запитам.

Давайте обговоримо всі деталі
реалізації проекту

Залиште заявку на детальну консультацію

  Створення сайту салону краси – це створення його іміджу в мережі

  У всіх закладах велике значення приділяється оформленню інтер’єру. Для салонів купується якісна мебель, детально продумується дизайн приміщень. Коли мова йде про підготовку веб-сайту, теж неймовірно важливі візуальна складова і зручність навігації.

  Веб-сайт повинен бути створений на стабільній платформі, модифікований під вимоги замовника і забезпечений усіма необхідними додатками. Наша команда складається з професіоналів в роботі над дизайном, програмним кодом, контентом, просуванням і контекстною рекламою. Звертаючись до нас, ви можете отримати повний комплект послуг під ключ.

  Наша веб-студія готова зробити сайт, який буде створювати у відвідувачів потрібний настрій. Хороший дизайн викликає довіру у потенційних клієнтів, а зручне навігаційне меню спрощує пошук інформації. Для сторінок ресурсу і послуг ми можемо підготувати привабливі гасла.

  Ми знаємо, як залучити в ваш салон краси цільову аудиторію!

  Ви можете отримати безкоштовну консультацію відправивши форму нижче