Створення сайту
салону краси

Сфера б’юті-послуг сьогодні дуже поширена і конкурентна. Щоб бізнес зайняв високі позиції в онлайн-просторі, важливо відповідально підійти до стратегії і вибору методик просування. Створення сайту салону краси – це перший крок для презентації послуг в інтернеті. Якісний веб-ресурс здатний залучати відвідувачів і мотивувати їх на запис.

Для чого вашому салону
краси власний сайт?

Якісний веб-ресурс не тільки формує імідж салону, але і спрощує інформування клієнтів.

Він дає їм можливість ознайомитися з переліком послуг і особливостями кожної з процедур, дізнатися розцінки і забронювати час для візиту. Таким чином, вам дзвонить повністю підготовлена ​​людина, якій досить дати відповіді на уточнюючі питання і прийняти замовлення.

Що можна розмістити на веб-сайті?

1
Інформацію про послуги

2
Акційні пропозиції

3
Форму для онлайн-запису

4
Фото інтер’єру і персоналу

5
Відеопрезентацію процедур

6
Історію закладу і його цінності

7
Тематичний контент для залучення трафіку

Веб-ресурс дозволяє правильно позиціонувати салон і його переваги.

Можна зробити акцент на його зручному розташуванні (біля будинку або в центрі міста), унікальності послуг (яких немає у найближчих конкурентів). Якщо ви спеціалізуєтесь на певному напрямку послуг, то залучати на веб-сайт клієнтів можна по спеціально відібраним ключовим запитам.

Давайте обговоримо всі деталі
реалізації проекту

Залиште заявку на детальну консультацію

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

  Створення сайту салону краси – це створення його іміджу в мережі

  У всіх закладах велике значення приділяється оформленню інтер’єру. Для салонів купується якісні меблі, детально продумується дизайн приміщень. Коли мова йде про підготовку веб-сайту, теж неймовірно важливі візуальна складова і зручність навігації.

  Веб-сайт повинен бути створений на стабільній платформі, модифікований під вимоги замовника і забезпечений усіма необхідними додатками. Наша команда складається з професіоналів в роботі над дизайном, програмним кодом, контентом, просуванням і контекстною рекламою. Звертаючись до нас, ви можете отримати повний комплект послуг під ключ.

  Наша веб-студія готова зробити сайт, який буде створювати у відвідувачів потрібний настрій. Хороший дизайн сайту викликає довіру у потенційних клієнтів, а зручне навігаційне меню спрощує пошук інформації. Для сторінок ресурсу і послуг ми можемо підготувати привабливі гасла.

  Ми знаємо, як залучити в ваш салон краси цільову аудиторію!

  Ви можете отримати безкоштовну консультацію відправивши форму нижче

   Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних