Доробка сайту на Opencart

Опенкарт – це відмінне рішення для організації торгівлі в мережі. Дана платформа добре підходить для початкових проектів і великих інтернет-магазинів з різноманіттям асортименту. Використання додаткових модулів дозволяє постійно розширювати функціонал ресурсу.

Доопрацювання сайту на Opencart – це роботи, спрямовані на модернізацію та підвищення ефективності ресурсу. Вони можуть включати такі завдання, як:

 • 01

  Збільшення швидкості завантаження

 • 02

  Опрацювання персонального дизайну

 • 03

  Розширення функціоналу за допомогою додатків і модулів

 • 04

  Пошук помилок в коді і його оптимізація

 • 05

  Видалення шкідливих скриптів і плагінів

 • 06

  Інтеграція з інструментом 1С

 • 07

  Підключення нових блоків, наповнення контентом

 • 08

  SEO-оптимізація та комплекс робіт по просуванню

Давайте обговоримо всі деталі
реалізації проекту

Залиште заявку на детальну консультацію

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

  З чого починається доопрацювання сайту на Opencart?

  Клієнт вказує на помилки в роботі веб-ресурсу, висловлює невдоволення з його можливостями і візуальної частини. Формулюються побажання щодо розширення функціоналу та підключення нових додатків.

  Наші фахівці аналізують інтернет-магазин і пропонують відповідні шляхи вирішення проблем. Розраховується вартість на повний комплекс робіт, і обумовлюються терміни. Перед здачею проекту тестуються нові функції і модулі, оцінюється зручність веб-сайту і його вигляд на різних пристроях.

  Корекція сайтів на Opencart вимагає щораз індивідуального підходу. Ми знаємо, як можна краще акцентувати увагу відвідувача на товар і грамотно його презентувати. Наша команда дизайнерів готова опрацювати для інтернет-магазину шрифти, відповідний фон і загальну колірну гамму.

  Що допоможе підвищити продажі?

  Стандартний функціонал інтернет-магазину на платформі обмежений і дає можливість створювати типові проекти. Вони виконують свою задачу, але з додатковими розширеннями і модифікаціями роблять це куди краще.

  Наприклад, блок зі схожими товарами. Він особливо корисний для магазинів цифрової техніки, одягу і канцелярії. Його завдання – нагадати відвідувачу про супутні покупки, а власнику веб-шопа – підвищити середній чек.

  Не втрачати покупців допомагають закладки, блок переглянутих позицій та відгуки від клієнтів. Доопрацювання сайтів на Opencart – це роботи не тільки з технічної і візуальної частиною, а й підвищення Ваших продажів.

  Навіть якщо Ви ще не знаєте, як поліпшити веб-проект, зверніться до нас за персональною консультацією. Для інтернет-магазину будь-якої спрямованості у нас знайдуться оптимальні рішення.

  Вашому сайту потрібні нові функції, сучасний дизайн або просування? Ми доопрацюємо до ідеалу веб-проект будь-якого напрямку!

  Ви можете отримати безкоштовну консультацію відправивши форму нижче

   Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних