SMM просування в Києві

SMM просування в Києві – це ефективний інструмент для розвитку бізнесу і підвищення його впізнаваності. Соціальні мережі відмінно підходять для просування нових брендів та реклами продукту компаній з відомим ім’ям. Комплексне SMM просування дозволяє досягти зростання трафіку на сайт, підвищення продажів, лояльності і довіри клієнтів.

Що припускають послуги з просування в соціальних мережах?

Робота в соціальних мережах дає змогу вирішувати різні завдання:

 • 01

  Формування позитивного іміджу компанії

 • 02

  Підвищення впізнаваності продукту або бренду

 • 03

  Інформування про нову продукцію і акціях

 • 04

  Залучення додаткової аудиторії на сайт

 • 05

  Спілкування з аудиторією і отримання фідбек по продукту

На просування сайту в соціальних мережах ціна розраховується, виходячи з поставлених цілей. Наміри замовника можуть змінюватися по ходу розвитку компанії, а складена спочатку стратегія – коригуватися. Скільки буде коштувати та чи інша послуга, багато в чому залежить від специфіки бізнесу.

Розкрутка в соц мережах виконується в кілька етапів:

01

Аналіз кон’юнктури ринку та виявлення конкурентів
Зібрана інформація допоможе визначити формат контенту і напрямок стратегії. Дуже важливо, щоб сторінка вашого бренду не була схожа на інші по ніші.

02

Визначення цільової аудиторії
Це допоможе вибрати майданчики для публікації контенту і комунікації з клієнтами. Важливо скласти детальний психологічний портрет цільового користувача.

03

СММ стратегія і контент-план
Публікація постів у соціальних мережах повинна бути системною і цікавою потенційному клієнту. Контент може бути плановим і ситуативним (події, акції та інші анонси).

04

Створення контенту
Велике значення має як візуальна частина, так і розробка привабливих текстів. Вони бувають інформаційні, іміджеві, продають і розважальні.

05

Залучення трафіку
Домогтися гарного результату не вийде без додаткового стимулювання (таргетированной реклами, бонусів і спеціальних пропозицій передплатникам офіційних сторінок).

06

Залучення аудиторії
Сторінка бренду буде просуватися самим майданчиком при достатній активності. Стимулювати це допомагають опитування, конкурси та інші способи комунікації з аудиторією.

07

Формування іміджу
По суті, сторінка в соціальних мережах – це обличчя вашого бізнесу. Оформлення постів і спілкування з користувачами дозволяє планово і поетапно працювати над репутацією бренду.

На SMM просування ціна розраховується індивідуально, в залежності від концепції стратегії.
Наше агентство може виконувати всю роботу під ключ, а також займатися адмініструванням і модерацією сторінок. Наші клієнти отримують детальні звіти про виконані на всіх етапах роботи.

Замовити SMM просування або займатися ним самостійно?

Створення і просування груп в соц мережах – це трудомісткий процес, для якого потрібен відповідний досвід і комплексний підхід. Якісні публікації віднімають час на підготовку зображень і текстів. Важливо аналізувати популярність постів, коригувати контент-стратегію.

Велике значення має дотримання таймінгу, формування унікального і впізнаваного «Tone of Voice» для бренду. Кожна нова публікація в групі повинна передавати аудиторії відповідний настрій. У візуальному плані найкраще виглядають акаунти, виконані в одному стилі.

Наша СММ студія створює різноманітні пости, дотримуючись баланс між продають і розважальними публікаціями. Співробітники нашої студії використовує спеціальні засоби і сервіси для аналітики.

Для нас важливо домогтися в роботі:

  Регулярного приросту підписників

  Повного охоплення цільової аудиторії

  Залучення/переходів на веб-сайт

  Відчутного збільшення продажів

Розкрутка сайту в соц мережах вимагає повної залученості і займатися нею в половину сили точно не вийде. Співпраця з агентством дозволить позбутися від необхідності наймати цілий штат фахівців (дизайнера, копірайтера, таргетолога, адміністратора сторінки і менеджера проекту).

Ціна повного комплекту послуг від агентства обійдеться набагато вигідніше!

Яку соціальну мережу краще використовувати для просування?

Від вибору майданчика залежить не тільки успіх реклами, але і ціни на SMM. Визначитися з соціальною мережею, що відповідає всім вимогам допоможе попередній аналіз і моніторинг сторінок конкурентів.

Наша команда вивчає таку інформацію:

Які майданчики використовують лідери по ніші ринку?

Яка соціальна мережа популярна у цільової аудиторії?

Який формат контенту буде оптимальний для вирішення завдань?

Важливо розуміти, що у кожної площадки є свої вимоги до реклами та подачі інформації в цілому. Наприклад, Twitter має обмеження для постів за кількістю символів. Instagram більше підходить для публікації фото, а Facebook стане ідеальним рішенням для інформаційних постів.

Розкрутка сайту в соц мережах – плюси і мінуси

Для початку рекламної кампанії не потрібно масштабний бюджет. По суті, розкрутка передбачає тільки дві основних статей витрат: таргетинг і створення контенту. На СММ просування ціна залежить від кількості постів і цілей, які спочатку поставлені в стратегії.

Замовити просування в соціальних мережах – це значить вибрати робочий і перспективний метод розкрутки. Соціальні мережі постійно розвиваються і для взаємодії з користувачами з’являються нові можливості.

Мінусом даного методу можна назвати контроль з боку майданчиків. У роботі важливо орієнтуватися на правила веб-сервісів і не зловживати засобами залучення нової аудиторії.

Ще одна складність у необхідності постійного адміністрування мереж. Потрібно здійснювати моніторинг повідомлень і коментарів, своєчасно відповідати на запитання користувачів, щоб заслужити їх лояльність.

На SMM просування вартість послуг в Києві може варіюватися як від обраної методики розкрутки, так і від кількості конкурентів по ніші.

Чому саме наша SMM компанія?

Ми займаємося просуванням самих різних продуктів і послуг, маємо досвід роботи з аудиторією різного віку. Замовити розкрутку сторінок від нашої веб-студії можна під ключ. На кожну з послуг ми пропонуємо прийнятні ціни, а комплексну вартість розраховуємо в індивідуальному порядку.

Хочете отримати персональну консультацію по всіх послугах і розробці стратегії просування? Залиште свою заявку через форму на сайті, і наші співробітники забезпечать вас всією необхідною інформацією. На рекламу в соц мережах ціна вам буде названа після збору необхідних даних.

Присутність в соціальних мережах – це відмінна можливість для залучення нових клієнтів і зручною комунікації з ними!

Ви можете отримати безкоштовну консультацію відправивши форму нижче