Розробка сайту нерухомості

Сучасному і масштабному бізнесу складно обійтися без власного представництва в Інтернеті. І справа не тільки в зручності пошуку клієнтів, їх інформуванні та розширенні можливостей в комунікації з ними. Розробка сайту нерухомості – це спосіб підкреслити престиж і статус агентства, підвищити лояльність і довіру потенційних клієнтів.

Яким краще зробити сайт нерухомості?

Веб-сайт повинен виглядати солідно і в повній мірі забезпечувати необхідною інформацією про комерційні пропозиції. Більшість замовників віддають перевагу простому і зрозумілому інтерфейсу. Інформація на веб-сайті повинна подаватися лаконічно і змістовно. Важливо завоювати увагу відвідувача пропозицією і не відштовхнути зайвою кількістю даних.

Розробка сайту нерухомості – це можливість створити єдину базу даних про об’єкти, що продаються і здаються в оренду. Коли на веб-порталі можна детально ознайомитися з пропозицією, до відділу продажів дзвонять вже підготовлені і зацікавлені люди. Саме тому дуже важлива і актуальність інформації на веб-сайті.

Для кого буде корисно створити такий ресурс?

Ріелторських агентств

Будівельних компаній

Архітекторів, проектувальників

Стартапів з оренди нерухомості

Професійних об’єднань

Приватних майданчиків оголошень

Наша веб-студія пропонує не просто зробити зручний сайт для агентства нерухомості.

Вибираючи на користь співпраці з нами, ви завжди зможете розраховувати на постійне обслуговування і оновлення ресурсу. Дані про нові об’єкти і акційні пропозиції ми можемо вносити максимально оперативно, щоб ви ніколи не втрачали потенційних клієнтів.

Давайте обговоримо всі деталі
реалізації проекту

Залиште заявку на детальну консультацію

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

  Що можна включити в створення сайту агентства нерухомості?

  Сьогодні велика кількість людей шукає інформацію про нерухомість з мобільних пристроїв. Ми пропонуємо створення адаптивних веб-ресурсів, вони будуть без проблем відкриватися на екранах різних розмірів. На ресурсі можна розмістити акції і гарячі пропозиції, інтерактивну карту.

  Для карток кожного об’єкта можна додати можливість прикріплення відеоогляду, галереї. Дуже важлива грамотна реалізація пошуку об’єктів за спеціальними фільтрами (місце розташування, кількість кімнат, ціна та інше). Значно підвищити конверсію допомагає зручна форма для замовлення.

  Наша веб-студія готова створити сайт нерухомості і також планомірно просувати його у видачі пошукових систем. Наш PPC-фахівець може налаштувати ефективну і оптимальну по бюджету контекстну рекламу.

  Хочете знаходити нових покупців в Інтернеті? Доручіть нам розробку і просування якісного веб-порталу для вашого агентства!

  Ви можете отримати безкоштовну консультацію відправивши форму нижче

   Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних