Розробка інформаційного сайту

Створення інформаційного сайту – це підготовка зручної платформи для публікації великих обсягів даних. Веб-ресурс повинен бути комфортним для читачів і журналістів, працювати стабільно і мати естетичний вигляд.

Інформаційний сайт – це відмінне рішення для ЗМІ, блогерів, дощок оголошень і довідників. Такого напрямку ресурси часто створюються для великих підприємств, яким потрібно регулярно ділитися своїми новинами.

Їх відмінна риса – складність структури та необхідність акумулювати великі обсяги інформації, яка має періодично оновлюватися. Тому створення веб-сайтів цієї специфіки краще довірити досвідченій команді фахівців.

Ми працюємо над проектами будь-якої складності: від невеликих корпоративних сайтів до міських порталів і онлайн-енциклопедій. Від складності веб-порталу та його функціоналу буде залежати вартість робіт.

Розробка інформаційного сайту

Структура порталу залежить від його тематики і переслідуваної замовником мети. Упор може робитися на новинну стрічку, сервіси або бібліотеку даних. Движок для кожного веб-проекту підбирається індивідуально, він доповнюється необхідними модулями і плагінами.

Ми використовуємо не тільки стандартні розширення, але і розробляємо такі додатки під потреби клієнтів. Співпрацюючи з нами, замовник отримує не черговий типовий веб-сайт, а розроблений під свої потреби проект. Щоб ресурс був солідним і впізнаваним, розробляється хороший дизайн.

Візуальне оформлення

Чим зовні відрізняється веб-портал кожного відомого ЗМІ? Своя колірна гамма, впізнаваний логотип, схема розташування блоків та інші графічні елементи. Наші дизайнери готові запропонувати:

Розробку логотипу

Вибір фонів і
шрифтів

Промальовування
зображень

Ціна на розробку інформаційного сайту залежить від комплексу замовлених послуг. Вкладаючи гроші в якість онлайн-ресурсу, ви інвестуєте в його майбутню ефективність і привабливість для цільової аудиторії.

Коли на веб-сайті з ентузіазмом промальована кожна кнопка, є корисні функції, а текст читати приємно і зручно, відвідувачі це цінують! Лояльність читачів потрібно завойовувати з самого початку, тому ми не працюємо над проектами в півсили. Ще на етапі планування продумуються всі деталі.