Інтеграція 1C з сайтом

Сьогодні за допомогою веб-сервісів безліч заявок і замовлень оформляється онлайн. Покупці ретельно вивчають асортимент у мережі, порівнюють товар за характеристиками та параметрами. В інтернет-магазинах навіть надають онлайн-консультації щодо продукції та умов покупки.

Інтеграція 1С з сайтом – це можливість більш ефективно і комфортно вести комерційну діяльність в інтернеті. Синхронізація Вашого веб-ресурсу і корисного інструменту забезпечить повну автоматизацію великої кількості завдань.

Чому інтеграція 1С з сайтом так важлива?

Коли відвідувач заходить у віртуальний магазин, він повинен бачити точні і актуальні ціни. При великій кількості позицій, а особливо в період курсових коливань, фізично просто неможливо своєчасно оновлювати прайс-лист. На це потрібно багато часу і людський ресурс.

Певні затребувані товари можуть не завжди бути в наявності. Якщо клієнт заходить на сайт, оформляє покупку і отримує відмову, у нього псується враження про магазин. Дуже важливо, щоб на веб-сайті були відомості про наявність чи відсутність кожної з позицій. Від цього залежить імідж бренду.

Відстежувати наявність кожного з товарів і вказувати дані по ним вручну складно. Взаємозв’язок сайту з інструментом дозволить йому завжди показувати актуальну інформацію. Такий підхід забезпечить також економію часу операторів, змушених відповідати відмовами на дзвінки покупців.

Налагоджена взаємозв’язок інтернет магазину з 1С дозволить:

 • Вести загальну базу заявок (з сайту, електронної пошти та телефону);

 • Отримувати відомості з форм заявок безпосередньо в базу даних;

 • Генерувати документи для продажу автоматично;

 • Показувати актуальні розцінки і відомості про наявність товарів;

 • Забезпечувати синхронізацію в реальному часі.

Давайте обговоримо всі деталі
реалізації проекту

Залиште заявку на детальну консультацію

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

  Безпека особистих даних

  Взаємозв’язок Вашого веб-ресурсу з інструментом 1С не грозить безпеки персональних даних. Наші фахівці виконують настройку таким чином, щоб всі процеси проходили без участі третіх осіб.

  Розробка інтеграції проходить за складеним технічним завданням. Перед внесенням змін на платформу замовника, ми здійснюємо тестування функціоналу на контрольних прикладах. Для нас важливі: швидкодія системи, точність виконання команд і навантаження на сервер.

  У повсякденному використанні рішення не буде ніяких складнощів, а всі рутинні завдання будуть виконуватися автоматично. Набір функціоналу для кожного замовника ми узгоджуємо індивідуально.

  У скільки обійдеться синхронізація інтернет магазину з 1С?

  Чим більше масштаб Вашого онлайн-ресурсу, тим складніше його внутрішні процеси і структура. Якщо Вам не підходить типове рішення, ми будемо раді виконати розробку додаткових модулів для необхідних операцій.

  Ми пропонуємо індивідуальні та комплексні рішення для своїх клієнтів. Економія на часі і оптимізації штату співробітників забезпечує хорошу окупність ресурсів, витрачених на інтеграційне рішення.

  Пропонована послуга корисна не тільки для онлайн-магазинів, вона допомагає також вирішувати повсякденні завдання:

  • Транспортним компаніям (облік клієнтів і закупівель);

  • Громадським закладам (бронь місць, ведення програм лояльності та збір інформації для аналітики).

  Якщо у Вас є побажання по функціоналу і роботі програми, то обговорити всі питання можете індивідуально з нашими фахівцями. Ми завжди раді вислухати ідеї клієнта і забезпечити консультацією по послугах.

  Позбавте себе від рутинної роботи, яку може виконувати комп’ютер! Ми налаштуємо швидкий обмін даними між програмою і веб-сайтом!

  Ви можете отримати безкоштовну консультацію відправивши форму нижче

   Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних