SEO оптимізація сайту

SEO оптимізація сайту – це комплекс робіт, спрямованих на поліпшення його позицій в результатах пошукової видачі. Чим вище сторінки веб-сайту знаходяться у видачі, тим більше відвідувачів вони залучають по ключових запитах. Мета оптимізації – зробити з веб-сайту потужний маркетинговий інструмент, стабільно забезпечує свого власника новими клієнтами.

Чому комплексна пошукова оптимізація так важлива?

SEO оптимізація сайту

Частка електронної комерції в загальному обсязі світових продажів продовжує рости з кожним роком. Людям легше вибирати товари і послуги в інтернеті, детально вивчаючи асортимент і подробиці пропозиції.
До того ж доставка замовлень зараз доступна за найкоротші терміни.

Коли користувач шукає необхідний товар в пошукових системах, то рідко заходить далі першої сторінки. Більшу частину трафіку отримують сайти, що займають перші три позиції в загальній видачі. Оптимізація веб сайту – це заходи по усуненню внутрішніх помилок і плановому підвищення позицій

Чим вище ваш сайт у видачі Google, тим більше потенційних
клієнтів зможуть вас знаходити в пошуку самостійно!

Давайте обговоримо всі деталі
реалізації проекту

Залиште заявку на детальну консультацію

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

  З чого розпочинається
  базова оптимізація?

  В першу чергу необхідно проаналізувати поточний стан ресурсу, його видимість по високочастотним і низькочастотних запитах. Після цього проводиться аналіз сайтів конкурентів, що лідирують на ринку. Детально і ретельно оцінюється їх структура, важливі технічні особливості.

  СЕО оптимізація сайту – це послуга, яка не виконується одноразово. Підтримувати позиції по ключових запитах необхідно регулярно, адже конкуренти займаються тим же самим, щоб не віддавати нікому взяті з працею і фінансовими витратами позиції

  На старті робіт відзначаються запити, під які створюються і оптимізуються посадочні сторінки сайту.
  Первинне семантичне ядро ​​дозволяє правильно:

   SEO оптимізація сайту

  • 01

   Формувати структуру майбутнього веб-ресурсу

  • 02

   Складати шаблони і прописувати відповідні мета-теги

  • 03

   Готувати оптимізований текстовий контент

  • 04

   Створювати ефективну перелінковку

  • 05

   Виконувати правильну зовнішню оптимізацію;

  • 06

   Аналізувати позиції.

  Обсяг семантичного ядра залежить від тематики і типу веб-сайту. Так, для «візитки» воно може складатися з сотень слів, а для онлайн-магазину з сотень тисяч. Для кожного проекту важливий індивідуальний підхід.

  З чого складається комплексна оптимізація сайту?

  Для web ресурсів з великою кількістю контенту дуже важливим є формування широкої структури. Пошукові запити діляться на групи і для кожної оптимізується окрема посадкова сторінка. Наприклад, для високочастотних створюються сторінки категорій, а для низькочастотних – сторінки фільтрів. Оптимізація сайту під пошукові запити може виконуватися як на початковому етапі, так і регулярно для поліпшення позицій.

  Якісна оптимізація сайту

  не може не включати перелінковку. Вона важлива для пошукових роботів, від роботи яких залежить індексація. Ще один важливий фактор – юзабіліті веб-ресурсу. Алгоритми Гугла враховують поведінку користувачів на сайтах, і цей фактор впливає на їх видачу.

  Внутрішня оптимізація сайту

  – це виправлення внутрішніх помилок, які впливають на позиції, оптимізація роботи фільтрів і інших елементів. Щоб ресурс працював стабільно, оптимізується швидкість завантаження сторінок і робота сервера. Для ресурсу створюється XML-карта і видаляються дублі сторінок. Оптимізується не тільки код, але і внутрішній контент (форматується текст, заголовки і фото).

  Оптимізація поведінкових факторів сайту – це робота, що включає цілі:

  • Зменшення показника відмов

  • Збільшення часу перебування користувача на сторінці

  • Зменшення показника повернень в пошукову видачу

  Величезну роль відіграє адаптація ресурсів під екрани мобільних пристроїв, спрощення навігації та інтерфейсу в цілому. Чим легше користувачеві знайти на вашому сайті потрібну інформацію, тим вище ймовірність конверсії.

  Як проходить комплексна зовнішня оптимізація і просування сайтів в пошукових системах?

  Коли веб-сайт розвивається в ніші з високою конкуренцією, велику користь може йому принести нарощування якісної зовнішньої посилальної маси. Чим більше веб-ресурсів з хорошою репутацією буде на вас посилатися, тим авторитетніше ваш веб-сайт буде ставати для пошукових систем.

  Ми відповідально підходимо до вибору донорів і пропонуємо купити посилання тільки на перевірених майданчиках.

  СЕО просування і розкрутка великого ресурсу – це тривалий процес. SEO-фахівці аналізують результати виконаних робіт, порівнюють показники і оцінюють поліпшення. Структура часто редагується, вносяться зміни в текстовий контент, метатеги і програмний код.

  Послуги SEO оптимізації можуть включати роботи по збільшенню конверсії:

  Доопрацювання онлайн-форм для зв’язку і замовлень

  Редагування структури і контенту

  Кольорове оформлення сторінок і окремих елементів

  Формування воронок продажів, пропозицій і слоганів

  Правильне комплексне просування – це регулярна робота

  Час від часу пошуковики оновлюють алгоритми своєї роботи, а нішеві конкуренти теж не налаштовані втрачати позиції. Початкова стратегія SEO просування може змінюватися і адаптуватися під поточні реалії ринку. Для інтернет-магазинів і великих інформаційних порталів комплексні роботи повинні виконуватися постійно, щоб зростання залишався динамічним.

  Від чого залежить вартість seo оптимізації?

  Наша веб-студія береться за просування молодих сайтів з нуля і роботи над розкруткою ресурсів з вже наявними ім’ям. Ціни на послуги для кожного клієнта розраховуються персонально, в залежності від складності та обсягу робіт. Іноді на веб-ресурсі досить виправити кілька технічних помилок, а часом сайт вимагає якісної зовнішньої і внутрішньої доопрацювання.

  Ми добре розуміємо, як працюють пошукові системи і які вимоги у них до сучасних веб-ресурсів. До нас звертаються компанії, що працюють в самих різних нішах і напрямках. Залежно від мети веб-сайту і його особливостей, ми готові запропонувати комплекс сео-послуг за розумну ціну.

  Замовити оптимізацію сайту в пошуковій системі можна, отримавши від нашої веб-студії попередній аудит по всім його проблем і слабких місцях. Ми надаємо послуги під ключ, виконуючи повний комплекс внутрішніх і зовнішніх робіт. У нас можна замовити не тільки оптимізацію, а й повну модернізацію сайту, щоб він найкращим чином виконував свою функцію.

  Хочете отримати більш детальну інформацію?

  Є питання по послугах і можливостям в модернізації веб-ресурсу? Ми з радістю забезпечимо консультацією і проведемо індивідуальний аудит сайту. Наші співробітники виявлять проблеми в його технічній роботі і вкажуть на фактори, що заважають хорошою конверсії. На комплекс запропонованих робіт ви зможете відразу дізнатися попередню вартість і узгодити план оптимізації. Коли веб-сайт погано виконує свою задачу, ваша компанія регулярно втрачає клієнтів. З оптимізованим ресурсом ви зможете отримувати максимум від присутності в Інтернеті!

  Наша веб-студія готова запропонувати кращі
  умови для просування вашого веб-сайту!

  Ви можете отримати безкоштовну консультацію заповнивши форму нижче

   Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних