Налаштування реклами в Інстаграм

Instagram – соціальна мережа з активною і залученою аудиторією. Показники конверсії, лайків та переглядів тут значно перевершують ці ж цифри у аналогів. Завдяки популярності і широкої поширеності даної платформи, знайти цільову аудиторію тут можна на будь-який продукт. Ціна реклами в Інстаграм залежить від специфіки продукту, що просувається пропозиції.

Чому просування реклами в Інстаграм так ефективно?

Соціальні мережі – це ідеальне місце для пошуку потенційних клієнтів і стимуляції росту впізнаваності бренду. У Інстаграмі люди залишають про себе багато тієї інформації, яка може використовуватися для націлювання.

Для реклами в Інстаграм можна вибрати відповідну аудиторію за статтю, віком та інтересам. Платформа добре підходить для тих послуг і товарів, рішення про замовлення яких приймається швидко:

Замовити рекламу в Інстаграм можна для інформування про заходи і розпродажі в магазинах. Майданчик забезпечує відмінні умови для комунікації з цільовою аудиторією і отримання фідбек про сервіс.

Ресторани

Доставка їжі

Аксесуари

Косметика

Тренінги

Туризм

Одяг

Автосервіс

Спортзали

Що формує вартість реклами Інстаграм?

Щоб просування принесло необхідний результат, недостатньо відкрити в інсті бізнес-аккаунт і включити рекламу поста, що продає. Конвертувати користувачів в клієнтів допомагає комплексний підхід. Він включає:

 • 01

  Вивчення продукту, що просувається і ніші бізнесу

 • 02

  Дослідження популярних акаунтів конкурентів

 • 03

  Формування портрета потенційного клієнта

 • 04

  Чітка постановка мети та очікуваних результатів

 • 05

  Складання індивідуальної контент-стратегії

 • 06

  Розвиток унікального Tone of Voice (голоси бренду)

 • 07

  Написання текстів і слоганів найрізноманітніших форматів

 • 08

  Робота над зображеннями (розробка єдиного стилю)

 • 09

  Налагодження та контроль таргетированной реклами

На ефективність реклами велику роль відіграє її візуальне сприйняття. Інстаграм пропонує відмінні можливості для створення привабливих публікацій. Вартість реклами в Інстаграм може включати підготовку яскравих фото і зображень, які з кращого боку представлять продукт.

Аналіз конкурентів на ринку необхідний для того, щоб зробити ваш аккаунт несхожим на інші. Наші фахівці можуть підібрати підходящу колірну гамму для профілю, стиль обробки фото і шрифти для написів.

Щоб ефективно просувати свій продукт в Instagram, необхідно замовити таргетовану рекламу, точно спрямовану на конкретну цільову аудиторію. Це передбачає детальне вивчення поведінкових реакцій, переваг, цінностей ЦА та вміння згенерувати у пості повідомлення, яке гарантовано знайде відгук.

Якого формату оголошення можна розмістити?

Статичне зображення або галерея. Публікація складається з зображення і опису, кнопки із закликом до цільового дії. По кнопці клієнт може перейти на веб-сайт, аккаунт в Інстаграм або в мобільний додаток. Якщо обраний формат «галерея», додати
можна до 10 зображень.

Цей формат ідеально підійде для інтернет-магазинів цифрової техніки або одягу, сервісу доставки фаст-фуду.

Stories (історія) – це можливість тимчасового додавання фото або відео у форматі слайд-шоу. Такі рекламні публікації користувачі будуть бачити між постами тих акаунтів, за якими стежать.

Таке рекламне оголошення займає весь екран пристрою і тому добре привертає увагу аудиторії.

Просування з оплатою за Ліди – це публікація постів з спливаючих вікном, що дозволяє заповнити поля анкети для оформлення замовлення.

Оголошення дозволяє отримувати заповнені заявки, де є контакти зацікавлених клієнтів. Доступна інтеграція з CRM.

Чому замовити налаштування кампанії у нас буде зручно і вигідно?

Мы предлагаем прозрачные цены на рекламу в Инстаграм и предоставляем полный комплекс услуг. Каждую кампанию мы ведем от начала и до конца, занимаясь разработкой стратегии и подготовкой каждого отдельного поста.

Називаючи ціни на рекламу в інсті, ми маємо на увазі роботу на результат! Наші фахівці узгоджують завдання і поставлені цілі, а отримані результати завжди прозоро вимірні (ліди, лайки, перегляди).

Наші фахівці завжди на зв’язку. Ціна за рекламу в Інстаграмі включає персональне консультування клієнтів. При необхідності, в будь-який час клієнт може запросити коригування кампанії або звіт по роботі.

Ми поважаємо довіру клієнтів і правила соціальних мереж. Використовуємо для просування офіційні, легальні і безпечні методи. Узгоджені завдання наша команда виконує за обумовленою ціною і точно в терміни!

Наші фахівці підходять до роботи творчо і зі смаком!

Хочете дізнатися на рекламу в Інстаграм вартість?

Найдієвіший спосіб роздобути цільову аудиторію для продукту – це грамотно налаштована реклама Інстаграм. Ціна настройки кампанії неодмінно окупиться отриманою вигодою від оптимізації показників.

Ціна реклами Інстаграм залежить від ціни кожної окремої задачі для настройки кампанії. Ми пропонуємо купити повний пакет послуг під ключ, вартість якого розраховується після вивчення продукту клієнта. Наша веб-студія відкрита для довгого і плідного співробітництва.

Відстеження результатів і коригування

Наші фахівці постійно відстежують статистику перегляду постів і використовують професійні засоби аналітики. Для нас важливо, щоб рекламна кампанія клієнта приносила максимальний результат. Ми стежимо за всіма трендами і нововведеннями в сфері таргетированной реклами.

Ми не використовуємо шаблонні підходи до завдань і шукаємо найдієвіший метод просування для кожного свого клієнта. Побачити перші результати реклами ви зможете вже в перший день після її запуску. Ми працюємо над просуванням продуктів і брендів різноманітного спрямування.

Якщо вам потрібна ефективна реклама в Instagram за ціною від веб-студії, залишайте замовлення на консультацію через спеціальну форму на сайті. З вами зв’яжеться наш фахівець, відповість на питання і обговорить необхідний проект.

Наша веб-студія готова продемонструвати те, наскільки добре може працювати реклама в Інстаграм! Ціна послуги вигідна і замовити запуск кампанії можна на найближчий час!

Ви можете отримати безкоштовну консультацію відправивши форму нижче

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних