Розробка сайту фітнес клубу

Розвиток бізнесу без статусного представництва в Інтернеті проходить набагато повільніше і позбавляє вас значної кількості потенційних клієнтів. Розробка сайту фітнес клубу – це створення сучасного і насправді високоефективного маркетингового інструменту. Хороший веб-ресурс дозволить з кращого боку уявити заклад і зацікавити ним більшу кількість відвідувачів, які стануть вашими клієнтами.

З чого починається розробка сайту фітнес клубу?

В першу чергу дуже важливо визначитися з концепцією веб-сайту, вона буде залежати від концепції клубу і його позиціонування. Для інтерфейсу ми можемо підібрати підходящу колірну гамму, піктограми та інші графічні елементи. Наша студія створює сайти з адаптивною версткою, щоб вони добре виглядали на пристроях з екранами різних розмірів.

Які блоки можна розмістити на порталі

 • 01

  Сторінка з інформацією про тренерів

 • 02

  Сторінка з інформацією про залах

 • 03

  Розділ з інформацією про тренажери

 • 04

  Розділ з даними про клубні картах

 • 05

  Галерея і відеоогляди

 • 06

  Акційні пропозиції

 • 07

  Карта і розклад роботи

 • 08

  Блог з тематичними матеріалами

Коли оболонка сайту і функціональні блоки готові, починається робота над контентом. Для сторінок, що продають підбираються слогани, описуються всі переваги і особливості пропозиції. Для ключових розділів пишуться статті, опрацьовується індивідуальний дизайн сайту.

Давайте обговоримо всі деталі
реалізації проекту

Залиште заявку на детальну консультацію

  Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних

  Як просуваються веб-сайти для фітнес клубів?

  Ми займаємося розкручуванням веб-сайтів як через SEO-оптимізацію, так і за допомогою контекстної реклами. Перший варіант займає більше часу, але буде хорошою інвестицією в майбутнє веб-проекту. Другий варіант дозволяє отримати результат тут і зараз, що особливо важливо для нових закладів.

  Наша веб-студія готова зробити веб-сайт, який стане обличчям бренду в мережі і буде викликати довіру у клієнтів. Сайт можна регулярно оновлювати як за допомогою новин клубу, так і тематичними матеріалами про здоров’я. З хорошим порталом ви спростите не тільки пошук клієнтів, але і спілкування з ними. Зручна форма онлайн-консультації дозволить вам отримати також і тих клієнтів, які посоромилися б зателефонувати або прийти в клуб особисто.

  Якщо у вас є які-небудь питання по можливостям в розробці веб-сайту для спортзалу або фітнес-клубу, звертайтеся до нас прямо зараз. Ми будемо раді обговорити всі деталі і реалізувати ваші побажання якнайкраще.

  Вашому тренажерному залу або фітнес клубу потрібен сайт? Довірте його розробку професіоналам у своїй галузі!

  Ви можете отримати безкоштовну консультацію відправивши форму нижче

   Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних