Розробка сайту фітнес клубу

Розвиток бізнесу без статусного представництва в Інтернеті проходить набагато повільніше і позбавляє вас значної кількості потенційних клієнтів. Розробка сайту фітнес клубу – це створення сучасного і насправді високоефективного маркетингового інструменту. Хороший веб-ресурс дозволить з кращого боку уявити заклад і зацікавити ним більшу кількість відвідувачів, які стануть вашими клієнтами.

З чого починається розробка сайту фітнес клубу?

В першу чергу дуже важливо визначитися з концепцією веб-сайту, вона буде залежати від концепції клубу і його позиціонування. Для інтерфейсу ми можемо підібрати підходящу колірну гамму, піктограми та інші графічні елементи. Наша студія створює сайти з адаптивною версткою, щоб вони добре виглядали на пристроях з екранами різних розмірів.

Які блоки можна розмістити на порталі?

  • Сторінка з інформацією про тренерів;

  • Сторінка з інформацією про залах;

  • Розділ з інформацією про тренажери;

  • Розділ з даними про клубні картах;

  • Галерея і відеоогляди;

  • Акційні пропозиції;

  • Карта і розклад роботи;

  • Блог з тематичними матеріалами.

Коли оболонка сайту і функціональні блоки готові, починається робота над контентом. Для сторінок, що продають підбираються слогани, описуються всі переваги і особливості пропозиції. Для ключових розділів пишуться статті, опрацьовується індивідуальний дизайн.

Як просуваються веб-сайти для фітнес клубів?

Ми займаємося розкручуванням веб-сайтів як через SEO-оптимізацію, так і за допомогою контекстної реклами. Перший варіант займає більше часу, але буде хорошою інвестицією в майбутнє веб-проекту. Другий варіант дозволяє отримати результат тут і зараз, що особливо важливо для нових закладів.

Наша веб-студія готова зробити веб-сайт, який стане обличчям бренду в мережі і буде викликати довіру у клієнтів. Сайт можна регулярно оновлювати як за допомогою новин клубу, так і тематичними матеріалами про здоров’я. З хорошим порталом ви спростите не тільки пошук клієнтів, але і спілкування з ними. Зручна форма онлайн-консультації дозволить вам отримати також і тих клієнтів, які посоромилися б зателефонувати або прийти в клуб особисто.

Якщо у вас є які-небудь питання по можливостям в розробці веб-сайту для спортзалу або фітнес-клубу, звертайтеся до нас прямо зараз. Ми будемо раді обговорити всі деталі і реалізувати ваші побажання якнайкраще.

Вашому тренажерному залу або фітнес клубу потрібен сайт? Довірте його розробку професіоналам у своїй галузі!

Ви можете отримати безкоштовну консультацію відправивши форму нижче