/// 909

Косметологічна клініка

Головна сторінка

Про проєкт

9.09 Clinic спеціалізується на ін’єкційній, апаратній, класичній косметології, а також лазерній епіляції. Серед її ключових переваг відзначається наявність штату кваліфікованих компетентних спеціалістів з медичною освітою, оснащення сучасною апаратурою, обладнанням, застосування виключно сертифікованих препаратів, а також використання в роботі останніх досягнень косметології.

Деталі

Шрифти

cera pro 35 boldH1

cera pro 20 boldH2

gilroy 18 boldH3

Кольори

#3e8c76
#222222
#ffffff

Поп-ап вікно форми зворотного зв’язку

Яскрава і одночасно легка форма зворотного зв’язку. Не перевантажена інформацією і дозволяє клініці завжди бути на зв’язку з потенційним клієнтом. Дизайн pop-up вікна не дратує користувача, але ненав’язливо повідомляє про можливість замовлення зворотного дзвінка, що автоматично залучає його до процесу взаємодії і підвищує ймовірність звернення до менеджера за консультацією.

На категорійній сторінці в світлому «легкому» дизайні відображені всі доступні послуги клініки. Всі послуги були розділені на чотири категорії для зручності користувача. Така структура сторінки формує у потенційного клієнта максимально точне уявлення про діяльність клініки. У кожному з 4-х блоків є яскрава картинка, що привертає увагу і створює позитивний настрій, а також коротка інформація про послугу. Поєднання графічного і текстового матеріалу сприяє кращому сприйняттю нового. Категорійна сторінка послуг
Сторінка про клініку На сторінці клініки розміщена вся основна інформація про діяльність, пріоритетні напрямки 9.09 Clinic. Текстовий контент поданий гранично стисло, лаконічно, що не перевантажує відвідувача. При цьому він органічно розбавлений графічними елементами. Легкому сприйняттю, розумінню і засвоєнню інформації сприяє застосування піктограм, маркованих списків, які органічно вписані в структуру сторінки.

Адаптація під пристрої

Кожен сайт ми адаптуємо під десктоп, смартфон і планшет, для комфортного використання сайту з будь-якого пристрою.
Головна
Категорійна послуг
сторінка контактів

За підсумком клієнт отримав…

Максимально відображає специфіку діяльності клініки 9.09 Clinic, легкий і не переобтяжений дизайн, привабливий як для користувачів, так і для пошукових систем. Поєднання приємної оку спокійної колірної гами з лаконічною подачею важливої інформації і корисним графічним контентом формує позитивне сприйняття компанії та лояльне ставлення до послуг, що надаються. В кінцевому підсумку це працює на створення репутації, зростання трафіку, залучення додаткових клієнтів.