Постачальник лайнерів (чохлів) для протезів

Головна сторінка

Про проєкт

Компанія АЛЬПС має більш ніж 30-річний досвід роботи в сфері протезування та ортопедії. Ключовий напрям її діяльності – виробництво лайнерів (чохлів) та інших додаткових елементів для протезів. Основна мета компанії – зробити максимально комфортним життя людей з ампутованими кінцівками, що передбачає застосування інноваційних матеріалів при виготовленні лайнерів, а також використання спеціальних засобів для догляду за шкірою.

Деталі

Шрифти

gilroy 53 extraboldH1

gilroy 30 boldH2

gilroy 18 boldH3

Кольори

#4F99EB
#262626
#ffffff

Колірна гама була обрана корпоративною. Поєднання яскравого золотого кольору зі спокійним та діловим темно-фіолетовим із синім відтінком.

Перелік запитань повністю відображає ключові критерії вибору. Це забезпечує для споживача можливість швидко і зручно визначиться з моделлю відповідного лайнера, що істотно спрощує і скорочує час на пошук потрібного товару. В результаті чохол підбирається лише за кілька кліків протягом 2-3 хвилин.
Пропрацьований калькулятор для вибору лайнера за обраними параметрами. Структура цієї сторінки продумана з професійної точки зору людини, яка займається виробництвом і постачанням продукції даної категорії.
На категорійній сторінці в світлому «легкому» дизайні відображені всі доступні продукти бренду. Зручність і простоту навігації забезпечує можливість фільтрації за категоріями, які розташовуються з лівого боку. Крім того, на сторінці є активні кнопки, за допомогою яких здійснюється сортування за назвою позиції або кодом, змінюється відображення асортименту в вигляді сітки або списку, вибирається кількість товарів, які видно користувачеві. Категорійна сторінка лайнерів
Сторінка одного продукту Дизайн сторінки продукту був також виконаний в світлих тонах без перевантаження блоками і зайвою інформацією. Відображено головну інформацію по продукту і його зображення. Картинка відрізняється чіткістю, що дає можливість в деталях розглянути товар. Білий або блакитний фон не дратує і сприяє позитивному сприйняттю продукту. За допомогою списків і таблиць акцентовано увагу на ключових моментах: переваги, технічні характеристики. На сторінці також присутня кнопка зворотного зв’язку для отримання додаткової інформації.

Адаптація під пристрої

Кожен сайт ми адаптуємо під десктоп, смартфон і планшет, для комфортного використання сайту з будь-якого пристрою
Головна
Категорійна продуктів
Сторінка одного продукту

За підсумком клієнт отримав…

Легкий, лаконічний, не переобтяжений інформацією і додатковими елементами, але гранично функціональний дизайн. Завдяки цьому оформленню істотно покращено юзабіліті сайту, оскільки відвідувач може в кілька кліків знайти необхідну інформацію про товар, розібратися в його характеристиках і вибрати оптимально відповідний варіант. Також в постійному доступі на кожній сторінці є кнопка зворотного зв’язку для отримання консультації від кваліфікованого фахівця.