Сімейна клініка

Головна сторінка

Про проєкт

Сімейна клініка «Амеда» надає послуги професійної діагностики та лікування пацієнтів дитячого та дорослого віку. Діяльність здійснюється практично за всіма медичними напрямками: педіатрія, терапія, офтальмологія, отоларингологія, хірургія, гінекологія, дерматологія, урологія, косметологія і т.д. Крім того, в клініці пацієнт зможе пройти комплексне обстеження за однією з численних спеціалізованих програм.

Деталі

Шрифти

din pro 50 boldH1

din pro 42 boldH2

din pro 21 boldH3

Кольори

#43c1c5
#f04e22
#ffffff

Онлайн запис до лікаря через просту форму. Даний блок розташовується у верхній частині головної сторінки, що істотно спрощує і прискорює процедуру запису без необхідності пошуку форми в розділах сайту і особистого спілкування з адміністратором. При цьому вона містить мінімум полів для заповнення, проте дозволяє отримати достатньо інформації для фахівця клініки.

Форма запису до лікаря

На сторінці напрямків відображена вся основна інформація по напрямки, а також форма запису. Кожен з розділів максимально корисний для користувача, так як представлений в ньому контент дає відповіді на більшість питань, пов’язаних з діяльністю клініки. Інформація подається зручними для сприйняття невеликими блоками, вона оптимально структурована, розділена заголовками, розбавлена простими для сприйняття маркованими списками. Крім того, внизу кожної сторінки є блок з переліком лікарів, що спеціалізуються за даним напрямком. Сторінка напрямків
Категорійна сторінка з лікарями На сторінці лікарів можна впорядкувати за направленням, філією, а також можна знайти лікаря на прізвищем. Можна вибрати дитячого або дорослого лікаря. Для того щоб користувач міг вибрати найближчу філію Ameda, в нижній частині сторінки є карта, на якій позначено всі підрозділи клініки. Крім того, можна отримати максимально повну інформацію про фахівця (досвід роботи, основна спеціалізація, освіта, кваліфікація), клікнувши на його фото.

Адаптація під пристрої

Кожен сайт ми адаптуємо під десктоп, смартфон і планшет, для комфортного використання сайту з будь-якого пристрою.
Головна
Сторінка направлення
Сторінка контактів

За підсумком клієнт отримав…

Максимально інформативний, корисний для користувачів сайт, де грамотно структуровано викладено повну інформацію про діяльність клініки Ameda, ключові напрямки, послуги, що надаються, штат лікарів. Дизайн відрізняється стриманістю, лаконічністю, при високій функціональності. Він передбачає можливість здійснення дій (вибір фахівця, запис на прийом, замовлення зворотного дзвінка і т.д.) в кілька кліків, за зрозумілою та простою для користувача схемою.