Редизайн сайту

Головна сторінка

Про проект

Аpteka.life – це зручний інформаційний сервіс для пошуку лікарських засобів, виробів медичного призначення, лікувальної косметики і супутніх товарів. Мета сервісу – забезпечити для кожного жителя України доступ до швидкого пошуку сертифікованих товарів з широкого асортименту для підтримки і зміцнення здоров’я, краси і особистої гігієни.

Каталог

Всі товари розподілені за відповідними категоріями. Для зручності користувачів на сайті працює пошук по іменах потрібних товарів.
Картки товарів У картках товарів розміщена вся важлива інформація, що включає характеристики і особливості продуктів. Користувач також може ознайомитися з інструкцією до препаратів, порівняти ціни в різних аптеках. Передбачена можливість збільшення фото товару, щоб користувач міг детальніше ознайомитися з упаковкою.

Деталі

Шрифти

GILROY 35 blackH1

Gilroy 22 extraboldH2

Gilroy 16 boldH3

Кольори

#4f80bc
#d4403c
#3b3b3b

Ми подбали про те, щоб процес покупки ліків і супутніх товарів в інтернеті став максимально простим для людей будь-якого віку.

Кошик

Оформлення замовлення Для замовлення досить вказати ім’я та контактні дані, вибрати спосіб доставки. Є можливість замовлення в один клік.

Карта і корисний функціонал

Користувач отримує інформацію про наявність товару в певних аптеках, їх кількості. Для кожної аптеки поштова адреса був призначений, час роботи і передбачена можливість подивитися її місце розташування на карті міста. Після реєстрації на сайті користувач отримує додаткові функції. Можливість додавати товари в «Вибране», відслідковувати стан замовлень і накопичувати призові бали.

Адаптація під пристрої

Кожен сайт ми адаптуємо під десктоп, смартфон і планшет, для комфортного використання сайту з будь-якого пристрою
Головна
Картка товару
Меню

За підсумком клієнт отримав

Сайт служить відмінним каталогом для пошуку ліків в місті і порівняння цін. Клієнт може оформити замовлення онлайн за лічені хвилини і заощадити власний час на пошуку товару в аптеках міста. Користувачі отримують велику користь від функціоналу сервісу. Також на сайті регулярно публікуються інформаційні матеріали на тематику здоров’я. Клієнт задоволений зростанням трафіку на портал і принесеної користю для користувачів.