Учбовий центр

Головна сторінка

Про проєкт

Навчальний центр «Еліна» займається організацією повноцінних курсів і короткострокових майстер-класів, які дозволяють освоїти з нуля або підвищити кваліфікацію в професіях перукаря, майстра манікюру та педикюру, косметолога, масажиста, бровіста, флориста і ін. Для цього школа краси має спеціально оснащені приміщення , штат кваліфікованих викладачів, професійне обладнання та інструменти.

Деталі

Шрифти

lato 44 boldH1

lato 25 boldH2

lato 20 boldH3

Кольори

#ff9fd1
#fa2a9be
#ffffff

При наведенні на блок з курсом, відображається додаткова інформація за курсом. Це дозволяє акцентувати увагу користувача на важливих аспектах, ознайомитися з основними характеристиками позиції, не переходячи на окрему сторінку. В результаті істотно спрощується навігація, що робить ресурс більш інформативним і корисним для відвідувача. Наявність анімації робить сайт більш «живим» і динамічним, ефективно залучає потенційного клієнта до процесу взаємодії.

Анімації блоків

На категорійній сторінці виведено по три позиції на світлому тлі, щоб не перевантажувати простір інформацією. Кожен курс виділений яскравим, що привертає увагу до зображень. Крім того, у верхній частині сторінки є сортування по розділах, що дає можливість користувачеві вивчити пропоновані компанією продукти в напрямку, який йому цікавий: перукарське мистецтво, косметологія, флористика і т.д. Категорійна сторінка товарів
Сторінка курсу На сторінці курсу відображена вся необхідна інформація про заняття. Програма, розклад, тривалість і вартість. Також підключені відгуки. Інформація подана короткими, зручними для вивчення блоками, в яких викладені основні аспекти, грамотно розставлені акценти на перевагах курсів. Додатково легкість сприйняття забезпечують піктограми, марковані списки, привабливі картинки. У нижній частині сторінки розміщені блок зворотного зв’язку для зацікавилися курсом клієнтів і рекомендації схожих програм навчання для забезпечення внутрішньої перелінковки.

Адаптація під пристрої

Кожен сайт ми адаптуємо під робочий стіл, смартфон і планшет, для комфортного використання сайту з будь-якого пристрою.
Головна
Сторінка курсів
сторінка контактів

За підсумком клієнт отримав…

Легкий дизайн, оформлений в спокійних тонах, не переобтяжений інформацією, але такий, що дозволяє швидко отримати необхідні відомості про навчальні програми. Грамотне розташування анімаційних елементів, форм зворотного зв’язку дозволяє підвищити зацікавленість відвідувачів в пропонованих школою краси продуктах, сформувати позитивне сприйняття компанії та її послуг, а, отже, підвищити конверсію сайту.