Розробка сайту

Головна сторінка

Про проект

Жуляни Сіті
Новий сучасний готель Жуляни Сіті знаходиться поблизу міжнародного аеропорту «Київ», на Великій Кільцевій дорозі. Для гостей доступні номери шести різних категорій. Зручне розташування і комфортні умови проживання роблять перебування в готелі приємним як під час сімейного відпочинку, так в разі ділового візиту в столицю України.

Розробити сучасний і стильний сайт для нового столичного готелю з можливістю онлайн бронювання номерів. Основні завдання – зробити веб-ресурс максимально інформативним і зручним у використанні, ефективно презентувати всі переваги «Жуляни Сіті» і вигоди клієнтів від перебування в ньому.

Мета робіт

Що важливо для клієнта?

 • 01

  Наочність подачі інформації про розташування готелю, доступних номерах та послуги, що надаються.

 • 02

  Сучасний інтерфейс.

 • 03

  Стильний дизайн.

 • 04

  Можливість онлайн бронювання номерів.

 • 05

  Зручне у використанні уявлення акцій

Рішення в інтерфейсі

Стриманий дизайн сайту підкреслює, що готель ідеально підходить як для відпочинку, так і для зупинок під час ділових поїздок. Використання в оформленні червоного, чорного і білого кольорів виглядає одночасно строго і стильно. До того ж в логотипі готелю присутні червоне зображення літака і чорний напис з назвою. Таке повторення колірної гами логотипу в дизайнерському рішенні сайту виглядає логічно і солідно. Приємні для читання шрифти пом’якшують загальну строгість і аскетичність сприйняття веб-ресурсу, додаючи затишку і тепла.

Наше рішення в дизайні

Відвідувач відразу звертає увагу на головне достоїнство комплексу – близькість до міжнародного аеропорту «Київ» і інших інфраструктурних об’єктів столиці. Всі основні послуги, які надає «Жуляни Сіті» своїм гостям, для наочності представлені за допомогою оригінальних і наочних піктограм. Забронювати номер або перевірити наявність місць можна прямо на сайті. Також є можливість залишити відгук, відправити повідомлення адміністрації і замовити банкет в ресторані.

Шрифти

Merriweather 42 boldH1

Merriweather 22 regularH2

open sans 14 boldH3

Кольору

#ca003d
#20272a
#fff

Ознайомитися з усіма діючими акціями можна на головній сторінці в однойменному підрозділі. Подання у вигляді слайдера дуже наочно і зручно у використанні. Тут же можна відразу скористатися будь-яким із спеціальних пропозицій.

Зручний слайдер акцій

Сторінка з номерами готелю

Лаконічне уявлення номерів містить всю необхідну інформацію. Тут же розміщені якісні фотографії інтер’єру кожної з категорій номерів. Доступно онлайн бронювання з різними умовами анулювання.

Тут представлені зроблені з різних ракурсів якісні фотографії банкетних залів ресторану готелю з зазначенням їх місткості.
Сторінка ресторану готелю Приміщення можна використовувати не тільки для проведення банкетів, а й для ділових заходів – конференцій, семінарів, бізнес-зустрічей.

Адаптація під пристрої

Кожен сайт ми адаптуємо під десктоп, смартфон і планшет, для комфортного використання сайту з будь-якого пристрою
Головна
Сторінка номерів
Сторінка Retsorans

Підсумковий результат

Сайт – обличчя готелю в Інтернеті. Потенційні клієнти по його інтерфейсу, дизайну і зручності використання складають враження про готель і рівні надаються в ньому послуг. Сучасний сайт «Жуляни Сіті» відрізняє строгий стиль, лаконічне і зручне для сприйняття опис переваг і особливостей готелю, проста і зрозуміла навігація. Клієнти можуть забронювати вподобаний номер онлайн, скористатися доступними акційними пропозиціями, залишити відгук про проживання.