Системний інтегратор

Головний екран

Про проєкт

Компанія ITBIZ – один з лідерів українського ринку в сфері інформаційних технологій. Вона займається наданням послуг з організації, модернізації та підтримки мережевих інфраструктур, проводить IT-аудит, тестування наявної інформаційної системи, займається ремонтом, обслуговуванням телекомунікаційного обладнання, забезпечує інформаційну безпеку.

Деталі

Шрифти

Universe 105 BoldH1

Universe 32 BoldH2

Universe 16 BoldH3

Кольори

#002855
#DA291C
#43B02A
#FF8000

Окремий екран напрямків. На екрані передбачений перехід на сторінку напрямку, а також на підкатегорії. Такий прийом не тільки спрощує і прискорює навігацію по сайту, але і дозволяє користувачеві швидко оцінити масштаб діяльності компанії і різноманітність наданих нею послуг. Крім того, дає розуміння того, що входить в конкретний напрям діяльності.

Інтерактивні елементи в дизайні

Перемикання переваг компанії з розкриттям подробиць. Завдяки наявності цього екрану в рамках одного блоку без переходу на інші сторінки можна отримати вичерпну та детальну інформацію про основні плюси співпраці з ITBIZ. При цьому відомості подаються гранично лаконічно, що надмірно не навантажує потенційного клієнта, але акцентує увагу на дійсно важливих моментах. Екран з перевагами
Сторінка напрямку Сторінка конкретного напрямку. Передбачені кнопки з переходом на підкатегорії. Бренди виробників розсортовані за підкатегоріями для зручності користувачів. Подача інформації блоками максимально зручна, легка для сприйняття і при цьому корисна для користувача. Її вивчення дозволяє отримати відповіді на основні питання без додаткового пошуку або консультації з менеджером.
Можлива фільтрація за напрямками, а також першою літерою назви. Така впорядкованість робить максимально простою навігацію, пошук потрібного бренду, а також отримання інформації про нього і його продукти. Сторінка виробників

Адаптація під пристрої

Кожен сайт ми адаптуємо під робочий стіл, смартфон і планшет, для комфортного використання сайту з будь-якого пристрою.
Головна
Меню
сторінка направлення

За підсумком клієнт отримав…

Інтерактивний, динамічний, ефектний дизайн, що дозволяє діловій людині швидко зорієнтуватися і, не втрачаючи часу, знайти потрібну інформацію про послуги, що надаються ITBIZ. Правильна розстановка акцентів, доступна візуальна подача з використанням інструментів анімації підвищують корисність ресурсу для відвідувача. Зручне юзабіліті формує позитивне враження про компанію, яка швидко розвивається, є успішним учасником ринку IT-послуг і технологій, що йде в ногу з часом.