Розробка сайту

Головна сторінка

Про проект

Eventplanner – це унікальний портал, створений спеціально для людей, об’єднаних любов’ю до івент. Сервіс надає не просто каталог локацій, корисних послуг і оригінальних ідей. Eventplanner – це зручний багатофункціональний інструмент, який виконує роль щоденного помічника для організаторів. Більш того, саме тут зібрана цільова аудиторія таргетированной реклами послуг від вендорів.

Деталі

Шрифти

Helvetica 58 boldH1

Helvetica 38 BoldH2

Helvetica 16 BoldH3

Кольори

#ffa470
#43476b
#fff

Передбачено комфортний простір для створення заявок і пошуку відповідних виконавців. Клієнт може описати всі потрібні йому нюанси необхідних послуг. Вендори можуть відгукуватися на ці заявки і пропонувати відповідні рішення. Тут вони можуть першими дізнаватися про івенти різного масштабу і швидко розвивати свою справу.

Сторінка заявок

Планувальник івенту в особистому кабінеті клієнта

Для кожного нового івенту створюється окрема сторінка, до якої можна прикріплювати потрібних виконавців і більше не втрачати їх контакти. Тепер вся інформація для кожного заходу згрупована і систематизована. Крім того, готові осередки для кожного виду послуг не дадуть забути вчасно знайти потрібного виконавця.

особистий кабінет клієнта (замовника)

Категорійну сторінка вендорів

Широкий каталог і рейтинг виконавців. Виконувати пошук вендорів можна, використовуючи спеціальні фільтри. Клієнт самостійно задає параметри пошуку: ціна, географія і т.д.
сторінка конкретного вендора

Тут передбачені всі можливості для самопрезентації. Можна вказати категорію послуг для пошукових фільтрів, завантажити фото-портфоліо з кращих заходів. Вендор може придумати оригінальний і привабливий опис для послуг. Вказати свої переваги і розцінки. На сторінці вказується адреса та контактні дані.

особистий кабінет вендора на порталі

Адаптація під пристрої

Кожен сайт ми адаптуємо під десктоп, смартфон і планшет, для комфортного використання сайту з будь-якого пристрою
Головна
категорійна вендорів
сторінка вендора

За підсумком клієнт отримав…

Eventplanner – це сучасний і затишний простір для тих, хто так чи інакше пов’язаний з організацією івентів. Тут є всі зручності для пошуку і комунікації. Дизайн і інтерфейс сайту розташовують, а також викликають довіру у користувачів. Багатофункціональність – це перевага, яке замінює клієнтам інші сервіси.