Бренд одягу / ательє

Головна сторінка

Про проєкт

Ательє Уляни Коберник розташоване в Києві і займається пошиттям жіночого одягу різних стилів і напрямків. Дизайнерські вироби даного бренду позиціонуються як ексклюзивні і відповідають останнім тенденціям fashion-індустрії. Окремі моделі з колекцій доступні для покупки в інтернет-магазині. Клієнти, які хочуть замовити річ, пошиту за індивідуальними мірками, можуть звернутися в ательє через форму зворотного зв’язку.

Деталі

Шрифти

Old Standard TT 60 regularH1

Old Standard TT 30 boldH2

gilroy 18 regularH3

Кольори

#3e8c76
#222222
#ffffff

Особистий кабінет

Користувач може інтуїтивно без додаткових роз’яснень здійснювати необхідні операції і отримувати інформацію. Крім того, функціоналом сайту реалізовано зручну можливість доступу в особистий кабінет через сервіси Google або Facebook.
В особистому кабінеті користувач може відстежувати замовлення, додавати шаблони адрес, дивитися всі доступні для нього знижки, а також редагувати персональні дані. Структура сторінки відрізняється простотою в поєднанні з функціональністю.
На категорійній сторінці виведено по три вироби на світлому тлі, щоб сфокусувати користувача саме на зображенні вироба. Картинки товарів відрізняються яскравістю, чіткістю, максимальною деталізацією, що дозволяє уявити одяг в гранично вигідному світлі, підвищивши рівень його привабливості для потенційного покупця. Крім того, на сторінці реалізовані додаткові зручні для користувача опції управління: сортування і фільтрація. Перше здійснюється по 4-м ознаками, дозволяючи розташувати товари по порядку в залежності від назви, моделі, рейтингу, ціни. Фільтрація здійснюється з можливістю вибору тканини, кольору, колекції. Категорійна сторінка товарів
Сторінка виробів На сторінці виробів велика частина простору відведена саме під фото. Вся важлива інформація виведена справа і фіксується при скроллі, щоб вона завжди залишалася в полі зору. Тут в стислій, лаконічній формі представлені основні характеристики товару, що не перевантажує покупця і не відволікає увагу від самої речі. Висока якість фото дозволяє оцінити всі достоїнства. Крім того, до багатьох карток товарів додається кілька фотографій на реальних моделях, що дозволяє уявити виріб максимально вигідно.

Адаптація під пристрої

Кожен сайт ми адаптуємо під десктоп, смартфон і планшет, для комфортного використання сайту з будь-якого пристрою
Головна
категорійна послуг
сторінка контактів

За підсумком клієнт отримав…

Сайт ательє Уляни Коберник відрізняється простотою навігації, лаконічною і зрозумілою подачею інформації, яскравим відображенням товарів, що привертає увагу. Продумане поєднання шрифтів, колірної гами, анімаційних елементів, піктограм дозволяє відвідувачеві по достоїнству оцінити представлений асортимент і сформувати лояльне ставлення до компанії.